Şimdi Ara

Xperia Z Şarj Olmuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
12.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Telefonum şarj olmuyor..

Dün gece şarjım bitti eve geçtim şarja taktım ama telefon şarj olmuyor, bazen bildirim ışığı yanıyor bir kaç dk öyle kalıyor ama yinede şarj olmuyor, sonra sağ üstteki bildirim ışığı yine sönüyor. Orjinal şarj aletini kullanıyorum, başka şarj aletleriylede denedim durum aynı. Bildiğiniz şarj olmuyor telefonum, bu sorunu yaşayan veya çözümünü bilen var mı acaba :)

Servise göndermek istemiyorum, teleservicele muhattap olmak istemiyorum çözüm bilen arkadaşlardan yardım istiyorum :)

• Telin bataryası ölmüş olabilir hocam servise ver garantisi varsa ücret almayabilirler. Benim tel servise göndermiştim açılmıyordu 21 günde geldi(bilgine).

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burak01_ kullanıcısına yanıt
    Desene Telservicle muhattap olmak zorunda kalacam yine
  • quote:

Orijinalden alıntı: VGenovese

ARKADAŞLAR BÜYÜK Bİ SIKINTIM VAR!

Telefonum şarj olmuyor..

Dün gece şarjım bitti eve geçtim şarja taktım ama telefon şarj olmuyor, bazen bildirim ışığı yanıyor bir kaç dk öyle kalıyor ama yinede şarj olmuyor, sonra sağ üstteki bildirim ışığı yine sönüyor. Orjinal şarj aletini kullanıyorum, başka şarj aletleriylede denedim durum aynı. Bildiğiniz şarj olmuyor telefonum, bu sorunu yaşayan veya çözümünü bilen var mı acaba :)

Servise göndermek istemiyorum, teleservicele muhattap olmak istemiyorum çözüm bilen arkadaşlardan yardım istiyorum :)

Şarj tamamen boşaldığı zaman öyle olabiliyor 8 saat yada bir gün şarjda bekletin öyle servise gönderin
  • quote:

Orijinalden alıntı: HusseinBagci

quote:

Telefonum şarj olmuyor..

Şarj tamamen boşaldığı zaman öyle olabiliyor 8 saat yada bir gün şarjda bekletin öyle servise gönderin

Hocam 4-5 gündür şarjda telefon yok olmuyor :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HusseinBagci

quote:

Telefonum şarj olmuyor..

Hocam 4-5 gündür şarjda telefon yok olmuyor :)

(ses +) ve güç tuşuna 6-7 saniye basın farklı titreme gelirse telefonu tekrar açmayı deneyin.
    Yada (ses - veya +) tuşuna basarak bilgisayara bağlayın telefonda yada bilgisayarda herhangi bir şey olacakmı.
    Olmazsa servise göndereceksiniz

• Selam arkadaşlar benim problemim şöyle xperia z kullanıyorum. Telefonum orjinal şarj cihazıyla şarj olmuyor. Aynı orjinal şarj cihazının kablosunu kullanmak kaydıyla araçta deniyorum şarj oluyor. Çeşitli şarj cihazları hatta xperia z3 şarj cihazınıda denedim ondada şarj olmadı. Sadece araçta şarj edebiliyorum . Sorunu ne olabilir.?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ClassTurk -- 21 Aralık 2014; 14:17:56 >
  • VGenovese kullanıcısına yanıt
    reset düğmesine iğne sok resetle bitti
  • Sony xperia telefonu olup şarja taksanız bile şarj oluyor görünüp ama sarj olmuyorsa BU İŞLEMİ YAPIN ....yaklaşık olarak 3 ay bu sorunla bogustum 2 adet yeni batarya aldım yine çözüm bulamadım .en son telefonu bilgisayara sarj kablosu ile bağladım ( amacım teldeki resimleri pc ye aktarmaktı ) telefona. bir uyarı geldi üst sol köşede ampul seklinde mesaj yazilim güncellemesini yükleyin kabul ettim telefonu dosya aktarım moduna aldım bilgisayarda telefona indirilen programı yükledim sonra programı açtım prsgram icinde cihaz onar diye bir secenek var onu çalıştırdım işlem bitti ve kabloyu telden çıkardım .sonucmu mükemmel 2.700 mah lık telefona sihir yapilmiş gibi oldu tam 18 saat ekran süresi almaya başladım.işlem esnasında bilgisayarda windovs bu versiyon icin uygun değil anlamında bir yazı gelecek ekrana aldiris etmeyin işleme devam edin ve işlem esnasında telefon bildirim ışıgı birkac kez sönük yesil ve parlak yeşile dönecek .bu işlemler sonunda telefona veya bilgisayara herhangi bir sakıncası olmuyor .sonuçları buradan paylasın lütfen buradan işlemlerin resimlerini paylaşmaya çalışacağım .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.