Şimdi Ara

Xperia Z Dokunmatik Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Xperia z telefonum durduk yere dokunmatiği bozuldu.. Garantisi geçen ay bitti tam bir şanssızlık...Arkadaşlar önerebileceğiniz orjinal ekran satan bir site var mı...Yada ekranını orjinal olarak değiştirebilecek bir teknik servis öneriniz var mı ? Nereye göndermeliyim...

• nasıl bozuldu, hiç bir şey olmadan durduk yere mi?

düşürmediniz, suya sokmadınız, ısıtmadınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amplificator

nasıl bozuldu, hiç bir şey olmadan durduk yere mi?

düşürmediniz, suya sokmadınız, ısıtmadınız?

Aynen o şekilde...evden çıkarken cebime koydum ama kesinlikle cihaz esnemesi falan olmadı...Yolda yürürken telefonu cebimden çıkardım menüye girmek istedim girmedi..Eve gelip yazılım attım yine girmedi ..Sonra bir şekilde çalıştı dokunmatik ekran testi yaptım ekranın orta kısmı dokunmatiği algılamıyordu...Netten servise gönderdim 260 liraya değişecekler :/ en uygunu oydu
  • skylife_ kullanıcısına yanıt
    Hocam çok saçma ya, nasıl durduk yere bozulur.

Cihazda darbe var mı önceden yere düşürme vs. veya kasasında çizik yıpranma var mı?

Daha önceden suya soktunuz mu?
  • Amplificator kullanıcısına yanıt
    Hocam kesinlikle yoktu..bundan 1 sene önce garantiye yolladım arka kamerayı çalıştırınca ekranda siyah noktalar çıkıyordu o yüzden arka kamera değişince korktum su geçirir diye kesinlikle o günden sonra suya girdirmedim..Gecen sene garantiye yollamadan önce yere düştü ama telefonun köşesi geldi çok az ezik oldu ekranda zaten kırılmaz cam vardı ekran üzerinede düşmedi...Bende anlam veremedim..
  • skylife_ kullanıcısına yanıt
    Yazık olmuş ya...

Eğer kendiniz değiştirmek isterseniz ebay de 130-150 liraya yan sanayi ekran alabilirsiniz.
  • Amplificator kullanıcısına yanıt
    Düşündüm ama sonra riske almak istemedim..260 liraya orjinal ekran takacaklar..Napalım olacağı varmış
  • Hocam merhaba aynı durum benimde başıma geldi. Dışarı çıktım eve geldim telefon durduk yere kafayı yedi. Kırılmaz cam vardı üstünde takılı acaba ondan mı çalışmıyor dedim çıkardım. Şimdi orta kısım çalışmıyor alt ve üst kısımlar çalışıyor sadece acaba sony bile bile mi yapıyor garantisi biteli daha 5 gün oldu aslında çok memnundum ama durduk yere çalışmıyor telefon tuş kilidini acamıyorum.
  • scarface43 S kullanıcısına yanıt
    Ekran değişecek hocam başka çaresi yok malesef.Daha sonra düştü kırıldı note 5 almıştım hala bunu kullanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.