Şimdi Ara

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ (981. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.249
Cevap
164
Favori
1.148.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979980981982983
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Key

quote:

Orijinalden alıntı: hasantk

Sadece Android is sorunlu değil şebeke sürekli gidip geliyor tuş kilidini açamıyorum bazen güç düğmesine defalarca basıyorum kilit ekranı gelmiyor şarj tam bi felaket dakika başına %1 gidiyor eski sürümde telefonu bende aktif kullanırdım şarj sabahtan akşamaı çok rahat görürdü,,, şimdi telefonu kullanamıyorum...

Bende diyorum ama

4.3 é sıfırdan geçmediyseniz telefonu formatlayın normalé döndügünü göreceksiniz arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mail_er kullanıcısına yanıt
    Bootloaderi açık olabilir belki 0almadıysan emma flaştool indir yükle onda çıkar güncelleme

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sıfır almıştım. bootloader nedir bilmiyorum eğer öyle ise nasıl düzeltiriz? esasen root flash gibişeylerden anlamam. öğrensem uğraşamam
  • mail_er kullanıcısına yanıt
    Kardeş bazı teller güncelleme aalmıyo. Bunun da çözümü flashtoolla yeni bir room atman.
    Cavit63 abinin hazırladığı tft yi flashla ya da başka bir örneğin 4.2.2.tr roomunu flasshla artık güncellemelerin gelir

• Hârimi kullanıcısına yanıt
    yok daha kurmadım. tlfnu ucuururum diye cekiniyom şimdi.bu romatmak için adım adım anlatım varmı abi. normal gelen mesajlar çifter çifter geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lediod -- 31 Aralık 2013; 11:40:10 >
  • O deaktif durumda zaten.kimsede yok mu böyle ileti

• quote:

Orijinalden alıntı: baros-66

quote:

Orijinalden alıntı: Key

quote:

Orijinalden alıntı: hasantk

Sadece Android is sorunlu değil şebeke sürekli gidip geliyor tuş kilidini açamıyorum bazen güç düğmesine defalarca basıyorum kilit ekranı gelmiyor şarj tam bi felaket dakika başına %1 gidiyor eski sürümde telefonu bende aktif kullanırdım şarj sabahtan akşamaı çok rahat görürdü,,, şimdi telefonu kullanamıyorum...

Bende diyorum ama

4.3 é sıfırdan geçmediyseniz telefonu formatlayın normalé döndügünü göreceksiniz arkadaşlar

ne formatı kardeşim kaç kere yazılım attım olmadı

• http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2565850

arkadaşlar bu yeni romun root u değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lediod

evet hocam yaçözemedim hala tango filan yuklu ondan kaynaklanabilirmi acaba

Olabilir dostum eğer tangodan mesajlaşıyosan. Bende yüklü ama pek kullanmadım açıkcası. Yanlız bu 4.3ün wifi ne olmuş böyle ya evim 4.katta sokağın ortasındaydım bi baktım wifi hala bağlı denedim harbi girdi nete :D
    y

• quote:

Orijinalden alıntı: bilodemir

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2565850

evet ama bana göre çok karışık ben hiç anlamıyorum.
    eskiden run bat vardı takıyor oluyordu bune yaaaaa
  • İnşallah, Tabi dostum haber veririm mutlaka
  • quote:

Orijinalden alıntı: mail_er

merhaba arkadaşlar...

benim tele daha güncelleme gelmedi. tel üzerinden ve pc compdan kontrol ettim yok. *'lı #'li bi kod vardı onu yazdım karşıma çıkan bu

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ

cihaz yurtdışı. ingiltere diye biliyorum ama doğru olmayadabilir. ingiltere romuna update daha gelmedi diye okudum yukarıda bi mesajda. ne zaman gelir acaba?
     XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ

Arkadaşlar yardım eder misiniz? Güncelleme gelmiyo bana. Acaba sorun mu vardır? Yoksa beklemeli miyim? Rom flash gibi şeyler bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baros-66

quote:

Orijinalden alıntı: prof.exx

quote:

Orijinalden alıntı: **BlackTower**

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: **BlackTower**

quote:

Arkadaşlar z1 rom kullanan ve titanium backup kullanan biri varsa sistem uygulamalarından Xperia klavye'nin yedeğini alıp bana atabilir mi acaba? Olursa çok iyi olur cidden. 4.3'ün klavyesinde 3x4 yani t9 klavye olmadığı için yazamıyorum nerdeyse :) tam klavyeye oldum olası uyuz olmuşumdur. Atabilecek arkadaş varsa mükemmel olur, bir şekilde 4.3'de çalıştırmak için uğraşıcam. Direk çalışır inşallah

Buyur dostum umarım olmuştur
    olmuştur
    https://app.box.com/s/vcp3pbrjya18uzy8w4qo

Dostum süpersin. İniyor şuan sonucu bildiririm, eyvallah sağol

rica ederim henüz 4.3e geçmedim şuan kullandığım z1 romunun içindeydi titanium backup yoksa hiç kullanmam o yüzden doğru yedek aldım mı bilmiyorum sonucu paylaşırsın

Evet dostum doğru ama olmadı ne yazık ki. Zahmet edip uğraştığın için çok teşekkür ederim. Yemin ederim anlamıyorum neden şu klavyeyi kaldırırlar ki arkadaş. Ne yapar eder ben bu t9 klavyeyi atarım bu roma, uyuz oldum

Dostum 4.2.2 67 den güncelleme yaptığımda klavye vardıo 4.3 de olmadıgı bildigim için Allah Allah dedim iyi güzel klavye var klavye ayarlarına girdim tus sayısal veya alfa sayısal gibi bi secim de aktif di klavyem bende cok seviyorum onu ama mikrofon sorunu alınca format attım baktım klavye gitmiş illaki o klavye yi istiyorsan direk geçiş yap format atmadan oluyor öyle o klavye

Hmm çok garip dostum bilmiyordum sağol bilgi için
  • Bu güncelleme. Gelmeyen arkadaşlar tel fabrika. Ayarlarından. Sıfırlayın. Sonra pc companin yine görmüyecek. Fakat pc compdan. Yüklemenizi. Yapacaksınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: pegasus32

Bu güncelleme. Gelmeyen arkadaşlar tel fabrika. Ayarlarından. Sıfırlayın. Sonra pc companin yine görmüyecek. Fakat pc compdan. Yüklemenizi. Yapacaksınız

Nasıl yani pc comp görmediği halde nasıl kurulum yapıcaz? Sistemi baştan mı kurucaz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: se_runtome

quote:

Dostum ilk önce 4.3ten önceki 67 sürümünü klasik standart yöntemle root'luyorsun, recovery kuruyorsun. Sonra zip formatındaki 4.3 romunu ve supersu fix'i recoveryden flaşlıyorsun. Ondan sonra 569_Stripped.ftf 'yi flashtooldan flaşlıyorsun bu kadar. Al sana rootlu 4.3 :)
  • arkadaşlar şu rom yüklemenin adım adım anlatımı yok mu acaba ?
  • sen pc com görmen için hata ayıklamayı açıyormusun
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: se_runtome

quote:

Dostum ilk önce 4.3ten önceki 67 sürümünü klasik standart yöntemle root'luyorsun, recovery kuruyorsun. Sonra zip formatındaki 4.3 romunu ve supersu fix'i recoveryden flaşlıyorsun. Ondan sonra 569_Stripped.ftf 'yi flashtooldan flaşlıyorsun bu kadar. Al sana rootlu 4.3 :)

kardeşim bu root yöntemi, resmi 4.3 çıkmadan önce yapılan root ile aynı mı yoksa resmi 4.3 dağıtımından sonra hazırlanan root mu?
    yani şöyle sorayım, benim telefon turkcell romlu idi, güncellme gelmedi diye tr rom yükleyip pc companiondan 4.3e yükselttim.Şimdi bu rootu yaparsak benim pc companiondan yaptığım güncellemenin üzerine bir de root mu eklenmiş olacak yoksa bu root yöntemi resmi 4.3 çıkmadan önceki beta rom+root yöntemi ile aynı mı?
  • Beyler biriniz batarya SS testi koyarsa güzel olur 4.2vs 4.3 için herkes bataryasına normal mi diyor şimdi?

• 
Sayfa: önceki 979980981982983
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.