Şimdi Ara

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ (961. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.249
Cevap
164
Favori
1.148.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 959960961962963
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    20 gündür kullanıyorum normal hiçbir fark yok 4.3le 4.2 batarya bilmemne performansının 2 faydası var 1 kameraya dinozor slowmotionshot geldi 2. en güzel artısı wifi arttı
  • Preparing files for flashing
    böyle diyor ve kalıyor arkadaşlar ne yapabilirim
  • yolladım hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Key

quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-cizgisi

quote:

beyler 4.3 rom yükledim ama bataryam çok hızlı şekilde bitmeye başladı 4.2 nasıl geri dönebilirim yardımcı olursanız sevinirim saygılar

Flashtool ile. Xperia Z 4.2.2 yazılımını bulmanız ve yönergeleri izlemeniz lazım. Burada vardı heralde
    Birde batarya sonradan açılıyor, kendine geliyor. Bunuda aktarayım

hocam batarya düzelir diyorsan beklerim 1-2 gun ama sanmiyorum bugun ikinci gunu zaten dun guncelledim sarzim normalde 1.5 gun gider stamnia mod vs hersey aynı kullanimimda aynı gibi ama 1 gun bile gitmedi ? düzelirmi?

birde nasil yapacagim 267 olan türkçe firmwarei flashtool ile yukleyecegim ama daha romu firmware bulamadim bulursaniz verin lütfen link...yabancı sitelerde bişiler var ama ispanya vs onlar turkce mi dili ? bide imei yasa pasapor gibi seylere bir sıkıntısı olurmu mesela?

1-2 gün sanmıyorum. En azından 1 ay falan sonrası.
    Ben burdan ayarladım;https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=77285054&p=1
    Orijinal Tr romu. Bu 244. Yükleyince telefona 67 gelebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufuk_izgisi -- 28 Aralık 2013; 16:55:56 >
  • kameradaki noktalar 4.3te düzelcek dediler ama düzelmedi. bunların yapacakları işi ....
  • Yardım edebilecek yokmu 4.2.2 deki albüm resimlerini nasıl geri getirebilirim.?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

beyler 4.3 rom yükledim ama bataryam çok hızlı şekilde bitmeye başladı 4.2 nasıl geri dönebilirim yardımcı olursanız sevinirim saygılar

Flashtool ile. Xperia Z 4.2.2 yazılımını bulmanız ve yönergeleri izlemeniz lazım. Burada vardı heralde
    Birde batarya sonradan açılıyor, kendine geliyor. Bunuda aktarayım

hocam batarya düzelir diyorsan beklerim 1-2 gun ama sanmiyorum bugun ikinci gunu zaten dun guncelledim sarzim normalde 1.5 gun gider stamnia mod vs hersey aynı kullanimimda aynı gibi ama 1 gun bile gitmedi ? düzelirmi?

birde nasil yapacagim 267 olan türkçe firmwarei flashtool ile yukleyecegim ama daha romu firmware bulamadim bulursaniz verin lütfen link...yabancı sitelerde bişiler var ama ispanya vs onlar turkce mi dili ? bide imei yasa pasapor gibi seylere bir sıkıntısı olurmu mesela?

1-2 gün sanmıyorum. En azından 1 ay falan sonrası.
    Ben burdan ayarladım;https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=77285054&p=1
    Orijinal Tr romu. Bu 244. Yükleyince telefona 67 gelebilir.

244 yuklenince 267 mi önerilebilir diyorsun guncelleme kısmında?
  • Alttaki dokunmatik tuşları değiştirebiliyormuyuz
  • Arkadaşlar bu rom olayı nedir? Daha doğrusu ülkelere göre farklılıkları nedir. Hangi rom kullandığımı nasıl öğreneceğim ? Bana hala gelen giden bir güncelleme yok çünkü
  • Şunu herkese aynı anda verseler tadından yenmez işte o zaman
  • Arkadaşlar bu z1 roomundan kurtulup 4.3 ü nasıl yükleyeceğiz bir yardım lütfen.z1 roomundan dönen arkadaşlar cevap yazarsan sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hârimi

Arkadaşlar bu z1 roomundan kurtulup 4.3 ü nasıl yükleyeceğiz bir yardım lütfen.z1 roomundan dönen arkadaşlar cevap yazarsan sevinirim

sony update service ile dönebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: himmet_dal

20 gündür kullanıyorum normal hiçbir fark yok 4.3le 4.2 batarya bilmemne performansının 2 faydası var 1 kameraya dinozor slowmotionshot geldi 2. en güzel artısı wifi arttı

Kardeş slowmotionshot özelliğini nasıl kullancaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feedbask

quote:

Motiongraphı kasdediyorsa pek birşey değil timeshift lazım
  • Bana hala 4.3 gelmedi güncelleme gelmiş mi diye bakmaktan sıkıldım ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trds -- 28 Aralık 2013; 18:21:15 >
  • Pc Companion'a düşmüş 4.3. Ben şuan güncelliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrmıstık

quote:

Arkadaşlar bu z1 roomundan kurtulup 4.3 ü nasıl yükleyeceğiz bir yardım lütfen.z1 roomundan dönen arkadaşlar cevap yazarsan sevinirim

Üstad öncelikle tr room atayım diyorum o yönergeleri söylersen sevinirim biliyorsan
  • Bu C6602'ye Güncelleme vermeyecekler herhalde :) 8448554618 kere kontrol ettim ama yok
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mrmıstık

quote:

Üstad öncelikle tr room atayım diyorum o yönergeleri söylersen sevinirim biliyorsan

Emma flashtool indir kur telefonu bağla otomatik güncelliyo fakat sıfırlıcak herşeyi rehberi galerini yedeklersen sıkıntı olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feedbask

quote:

Motion shotmuş hoca ben yanlış hatırlamışım basket atarken koşarken falan aynı karede 100kere çıkma özelliği bitane daha var hareketli fotoğraf yapıyor tavşan resimliapk ar efekt var cüce dinozor balık maske takıyor insana
  • 
Sayfa: önceki 959960961962963
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.