Şimdi Ara

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ (801. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.249
Cevap
164
Favori
1.148.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 799800801802803
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam şimdi önereceğin uygulama varmı root ladık cihazı boş durmasın:) öner işe yararbişeyler hocam zahmet olmazsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: massoud

sayın prof bu rom çok guzel sanırım Benim için vazgeçilmez. olacak. Bu durumda 4.3 geldiğinde
    Sizin işaret ettiğiniz romu yükleyeceğimtekrar tesekkurler

canımsın kardeşm benim eyv sağol :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: keles1234

hocam şimdi önereceğin uygulama varmı root ladık cihazı boş durmasın:) öner işe yararbişeyler hocam zahmet olmazsa

armut piş ağzıma düş Dostum ne uğraşlar harcadım ben birazda sen google amcaya danışıp faydalı rootlu programlar filan diye arasanda beni uğraştırmasan nolurduu bende fazla yok dostum greenify var titanium backup var full screen vs var. ne işe yaradıklarını googledan bulabilirsin
  • prof.exx kullanıcısına yanıt
    hocam haklısın şimdi camera zoom fx 4.1.1 indirdim gece modunda harika çekiyo şimdi arkadaki dağınıklık için kusura bakmayoın öğrenci evi sonuçta:)
     XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ
  • quote:

hocam haklısın şimdi camera zoom fx 4.1.1 indirdim gece modunda harika çekiyo şimdi arkadaki dağınıklık için kusura bakmayoın öğrenci evi sonuçta:)
     XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ

arkadaki yatağa bak kullandığı telefona bak demek istiyor insan ama bende aynı durumdayım hocam ya
    hocam :) ya öğrenci taş ta olsa bile yatar :) bazam var ama rahat gelmiyo sert yerde yatmak daha iyi oluyo :))
  • quote:

hocam :) ya öğrenci taş ta olsa bile yatar :) bazam var ama rahat gelmiyo sert yerde yatmak daha iyi oluyo :))

valla aynı ben koca yatak duruyor ben halıya yastık atıp uyuyorum
    adamsın :) hocam memleket nere nerde okuyosun hangi takımlısın facebook adresin varsa ekleyeyim sıkıntı olmazsa:) yaş kaç:D
  • keles1234 kullanıcısına yanıt
    Müdür z1 roomunu kurdun sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

adamsın :) hocam memleket nere nerde okuyosun hangi takımlısın facebook adresin varsa ekleyeyim sıkıntı olmazsa:) yaş kaç:D

eyw dostum :) memleket tokat takım galatasaray :) benim ilk okul zamanlarında almanyaya gidiş meselesi vardı eğitim biraz gecikti dostum yaş aralıkta 20 olacak. 2 yıldır bir firmanın bilgi işleminde IT uzmanı olarak çalışıyorum abimle beraber ve şuan lise stajımı yapıyorum aynı firmada ve devam edecek, 1.81 boy var ama gören 18 falan sanıyor lisede sorun yaşamıyorum facebokta genelde ailem veya manita durumları oluyor dostum pek kullanmıyorum diyebilirim, arada whatsapp twitter filan kullanıyorum
  • Hârimi kullanıcısına yanıt
    evet hocam kurdum
    anladım kardeşim Allah afiyet versin :) ben buralardayım genelde haberleşiriz buralardan şimdilik görüşürüz kardeşim
  • quote:

anladım kardeşim Allah afiyet versin :) ben buralardayım genelde haberleşiriz buralardan şimdilik görüşürüz kardeşim

sağolasın dostum eksik olma, görüşürüz allaha emanet
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk_abay

quote:

Orijinalden alıntı: ufuk_abay

arkadaşlar telefonun ekranı kırıldı daha doğrusu camı çatladı sony yazısından aşağı sağ ve sol çapraza doğru iki büyük çatlak var ve üstten iki parmak kalınlığında bir bölümün dokunmatiği çalışmıyor büyük ihtimalle ekran almam gerekecek yada servise göndericem türkiyede en ucuz ekranı nerde bulabilirim hemen yaptırmam gerekiyor yada servis ne kadara onarıyor bilginiz varmı çok acildir teşekkürler

arkadaşlar yokmu bilgisi olan :( teleservice ne kadar çeker fikri olan varmı zaten cihaz gitse 15 günden önce gelmeyecek birde garanti dışı bırakacaklar düşme oldugu için bi arkadaş vasıtası ile kavacık KVK da 590 liraya yaptırabiliyorum orijinal ekran diyor yan sanayi zaten takamayız 6 ay parça garantisi verip fatura kesiyoruz ama teleservice garantin gider her ne kadar biz takmış olsakta dedi bide tanıdık arada oldugu için aynı gün verecek cihazı 4-5 saat içinde alıcam yani fikriniz nedir ne yapayım yarın son gün karar için sabah teslim edicem?

Hocam çok saçma geldi bana teleservice en fazla 650tl felan der tam bilmiyorum fiyatlarını ama 50 lira daha verip garantinizin gitmemesi daha mantıklı gibi

• bujilermemeyapmış kullanıcısına yanıt
    Ücretli onarım yapıldığı anda garanti her türlü gider.
  • quote:

evet hocam kurdum

Nasıl begendin mi hocam biraz anlatırmısın,bir de kurulumu kolay mı,basit mi

• quote:

Orijinalden alıntı: emrecelik85

Ücretli onarım yapıldığı anda garanti her türlü gider.

Açma kapama tuşu çalışmıyor diye servisi bir ay bekleyemem.Birde o kadar şikayet varken.O servise güvenebilmek çok zor be hocam...
  • Bende BJK liyim :-)kardesim valla yag gibi oldu makine cok,hosuma gitti kurmasi sana bagli elin yatkinsa bu ise kolay ama elimdem gelen yardimi yaparim kardesim

• Valla haklısın bende güvenmiyorum ve asla teleservice garantili cihaz almayacağım bundan sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrecelik85

Hocam siz açmayın diye uyarmıştınız sanki nasıl halletmişler neyi halletmişler ? Cihazı açtıysalar su geçirme özelliği büyük oranda kayboluyor zaten tekrar contaları sipariş verip takmak gerek.

Bana dedikleri şu hocam ; Cihazınızın kamerasında hiç bir problem görülmemiştir, kapak yerine oturtulmuştur ve merkeze gitmek için yola çıkmıştır.
    Büyük ihtimal beni yarın ararlar gider alırım, bakarım bir yerinde çizik bilmem ne var vururum kafalarına.
    Zaten büyük olasılık satacağım beklemedeyim hocam. Allah belalarını versin vallahi, o kadar alışveriş yaptığım bir yer mağdur ediyorlar.
    Sağlam bir yere olumlu olumsuz sonuç alsam dahi mail falan atacağım bir şekilde ulaşacağım bunlara ben.
  • 
Sayfa: önceki 799800801802803
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.