Şimdi Ara

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ (800. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.250
Cevap
164
Favori
1.148.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 798799800801802
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: tadaa

quote:

Orijinalden alıntı: himmet_dal

quote:

Orijinalden alıntı: wpp_00

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: meemeet87

Benimde nurtopu gibi iki noktam oldu

Resmi görünce üzüldüm
    Şimdi tırstım beyaz bi yerin fotosunu çekemiyorum
    Bende de çıkar diye

Resim çok iyi yalnız

benimde fena 2 orta ebatta 2 küçük kafay takmaya gerek yok hocam sizinkide güzel yerde çıkmış noktalar allahtn ortada değil fotoğrafın ortasında sağında solunda 4 addet çıkmış bi foto vardı nette :D sol üstte ufolar belli oluyorhttps://store.donanimhaber.com/7b/9b/7d/7b9b7db1e828aa356a1b90d00f8aabaa.jpg

Geçmiş olsun beyler birşey soracağım arka kapak kalkıklığı falan varmıydı sizin telefonlarda yoksa sapasağlam sorunsuzmuydu telefon. Eğer sapasağlamsa şu nokta işi can sıkıcı hal almaya başladı.

kalkıklık yok sanıyordum varmış pek belli olmuyo ama var elim gidip duruyor ama oynadığım içinde olmuş olabilir oynamadığım içinde olmuş olabilir benoynadığım zaman oldu sanıyordum meğer o gün sabahtan başlamış siyah noktalar ogün(dün) oluyor daha önce problem yoktu

Biri daha bahsetmişti kalkıklıktan sonra içine Toz giriyor
    Siyah noktalar ondan oluyor demişti

Ben bahsetmiştim ama sadece tahmin yürüttüm.Arka kapak kalkıklığı olan kişilerin kapağın sol üst köşesindeki yapışkan maddenin lensin önüne gelmesi sonucu olabilir diye düşünmüştüm.Çoğu kişideki bu siyah noktalar oynuyor.Darbelere bağlı olarak artıyor yada azalıyor.Aslında arka kapağı açıp lensi iyice temizlersek bu sorunun gitmesi gerek benim tahminim doğruysa eğer.Eğer temizlemeye rağmen gitmiyorsa sıkıntı lensin kendisindedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xdriver

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wpp_00

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: meemeet87

Benimde nurtopu gibi iki noktam oldu

Resmi görünce üzüldüm
    Şimdi tırstım beyaz bi yerin fotosunu çekemiyorum
    Bende de çıkar diye

Resim çok iyi yalnız

benimde fena 2 orta ebatta 2 küçük kafay takmaya gerek yok hocam sizinkide güzel yerde çıkmış noktalar allahtn ortada değil fotoğrafın ortasında sağında solunda 4 addet çıkmış bi foto vardı nette :D sol üstte ufolar belli oluyorhttps://store.donanimhaber.com/7b/9b/7d/7b9b7db1e828aa356a1b90d00f8aabaa.jpg

Geçmiş olsun beyler birşey soracağım arka kapak kalkıklığı falan varmıydı sizin telefonlarda yoksa sapasağlam sorunsuzmuydu telefon. Eğer sapasağlamsa şu nokta işi can sıkıcı hal almaya başladı.

kalkıklık yok sanıyordum varmış pek belli olmuyo ama var elim gidip duruyor ama oynadığım içinde olmuş olabilir oynamadığım içinde olmuş olabilir benoynadığım zaman oldu sanıyordum meğer o gün sabahtan başlamış siyah noktalar ogün(dün) oluyor daha önce problem yoktu

Biri daha bahsetmişti kalkıklıktan sonra içine Toz giriyor
    Siyah noktalar ondan oluyor demişti

Ben bahsetmiştim ama sadece tahmin yürüttüm.Arka kapak kalkıklığı olan kişilerin kapağın sol üst köşesindeki yapışkan maddenin lensin önüne gelmesi sonucu olabilir diye düşünmüştüm.Çoğu kişideki bu siyah noktalar oynuyor.Darbelere bağlı olarak artıyor yada azalıyor.Aslında arka kapağı açıp lensi iyice temizlersek bu sorunun gitmesi gerek benim tahminim doğruysa eğer.Eğer temizlemeye rağmen gitmiyorsa sıkıntı lensin kendisindedir.

Benim telefonun köşesinde de var kalkıklık ve elimle bastırınca içine göçüyor. Daha önce çok defa su altına soktum ama su geçirmedi. Kamerada ki siyah noktaların toz olduğunu düşünmüyorum.
  • meemeet87 kullanıcısına yanıt
    Olabilir dostum benimki sadece tahmin.Ama bu noktalar arka kapağın yapıştırıcısındaki maddeye benziyor gibi biraz.
    Bende kalkıklık yok ve bu noktalar da yok.Ama yinede emin olamayız dediğim gibi lensi temizlemek gerekiyor.
  • prof.exx kullanıcısına yanıt
    hocam selamlar monx rom yüklerken advanced wipe menüsünden hangi seçenekleri seçiyoruz veya seçmiyoruz yardım edermisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: prof.exx

ARKADAŞLAR MEŞHUR YAĞ GİBİ AKAN Z1 ROM YÜKLEMEK İSTEYEN OLURSA DETAYLI BİR ŞEKİLDE ANLATTIM. KAFASINDA SORU İŞARETLERİ OLAN VARSA HER TÜRLÜ HALLEDERİZ TELEFONU BOZARIM DÜŞÜNCESİNE KAPILMAYIN

http://forum.donanimhaber.com/m_83515016/f_//tm.htm#83515016

Sayın yarbay z1 romu yükledim çok performanslı öncelikle teiekkür ediyorum.
    İki sorum olacaktı
    1 artık telefon z1 mi oldu daha doğrusu artık z1 için çıkan güncellemeleri mi takip edeceğim?
    2 Telefonun bu romuna uygun yükleyebileceğim softkeys modu arıyorum bildiğiniz inditebileceğim bir link var mı receoveryden mi yüklüyoruz purexaudio modu gibi
    Saygılarımla
  • Çay keyfi... Gece modu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrecelik85

Bize donanımhaber de Trabzon

• Neden bizde yok lan nede neeeeeeeeeeeedeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnnn
    Fakırlık böyle birşey işte
  • Servisten geldikten sonra telefonunu suya sokan var mı acaba arkadaşlar ?Merak ettim baya
  • quote:

Orijinalden alıntı: keles1234

hocam selamlar monx rom yüklerken advanced wipe menüsünden hangi seçenekleri seçiyoruz veya seçmiyoruz yardım edermisin

bunu anlaatımımda yazmıştım dostum, romu yüklemeden önce ve yükledikten sonra "Dalvik cache ve cache" yi seçiyoruz
  • quote:

quote:

bunu anlaatımımda yazmıştım dostum, romu yüklemeden önce ve yükledikten sonra "Dalvik cache ve cache" yi seçiyoruz

Hocam bu kolay root programında unroot özelliği var mı? yoksa nasıl unroot ederiz garantiye etkisi olmuyor sanırım. son olarak greenify uygulaması hakkaten etkilimi şarj konusunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: massoud

quote:

ARKADAŞLAR MEŞHUR YAĞ GİBİ AKAN Z1 ROM YÜKLEMEK İSTEYEN OLURSA DETAYLI BİR ŞEKİLDE ANLATTIM. KAFASINDA SORU İŞARETLERİ OLAN VARSA HER TÜRLÜ HALLEDERİZ TELEFONU BOZARIM DÜŞÜNCESİNE KAPILMAYIN

İki sorum olacaktı
    1 artık telefon z1 mi oldu daha doğrusu artık z1 için çıkan güncellemeleri mi takip edeceğim?
    2 Telefonun bu romuna uygun yükleyebileceğim softkeys modu arıyorum bildiğiniz inditebileceğim bir link var mı receoveryden mi yüklüyoruz purexaudio modu gibi
    Saygılarımla

eyw dostum sağol. telefon z1 romunda ama xperia z diye geçiyor. yani misal antutu yüklesen z diye algılıyor. z1 güncellemeleri filan almıyoruz hocam, bu rom resmi rom değil çünkü. android sever yabancı bir arkadaşımız z1 romunu bizim için portlamış ve kullanıyoruz.yani xperia z1 zenginliklerini bizim roma aktardı. pc compainondan güncelleme gelir ve yüklersen rom büyük ihtimal çöker, ben bundan önceki z1 romunu 1-2 ay kullandım güncellemelere pek ihtiyacım olmadı açıkçası. ama güncellemeleri almak istiyorsan stock rom flaşlayıp eski haline alabilirsin
  • Xperia z ve saatim(smartwatch)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technotronic -- 4 Kasım 2013; 21:34:06 >
  • quote:

quote:

quote:

İki sorum olacaktı
    Saygılarımla

eyw dostum sağol. telefon z1 romunda ama xperia z diye geçiyor. yani misal antutu yüklesen z diye algılıyor. z1 güncellemeleri filan almıyoruz hocam, bu rom resmi rom değil çünkü. android sever yabancı bir arkadaşımız z1 romunu bizim için portlamış ve kullanıyoruz.yani xperia z1 zenginliklerini bizim roma aktardı. pc compainondan güncelleme gelir ve yüklersen rom büyük ihtimal çöker, ben bundan önceki z1 romunu 1-2 ay kullandım güncellemelere pek ihtiyacım olmadı açıkçası. ama güncellemeleri almak istiyorsan stock rom flaşlayıp eski haline alabilirsin

Telefonum rootluydu. Bende sadece direkt monx in romunu cwm ile flashladım. Dalvik cache vs. Hiç bir şey yapmadım. Performans bu hali ile bile mükemmel. Allah razı olsun abicim. Teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: WILDBOYS

quote:

quote:

Hocam bu kolay root programında unroot özelliği var mı? yoksa nasıl unroot ederiz garantiye etkisi olmuyor sanırım. son olarak greenify uygulaması hakkaten etkilimi şarj konusunda

etkisi vardır illaki ama aman aman bir fark yaratmıyor dostum. unroot hakkında bilgim yok denemedim hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk_abay

arkadaşlar telefonun ekranı kırıldı daha doğrusu camı çatladı sony yazısından aşağı sağ ve sol çapraza doğru iki büyük çatlak var ve üstten iki parmak kalınlığında bir bölümün dokunmatiği çalışmıyor büyük ihtimalle ekran almam gerekecek yada servise göndericem türkiyede en ucuz ekranı nerde bulabilirim hemen yaptırmam gerekiyor yada servis ne kadara onarıyor bilginiz varmı çok acildir teşekkürler

arkadaşlar yokmu bilgisi olan :( teleservice ne kadar çeker fikri olan varmı zaten cihaz gitse 15 günden önce gelmeyecek birde garanti dışı bırakacaklar düşme oldugu için bi arkadaş vasıtası ile kavacık KVK da 590 liraya yaptırabiliyorum orijinal ekran diyor yan sanayi zaten takamayız 6 ay parça garantisi verip fatura kesiyoruz ama teleservice garantin gider her ne kadar biz takmış olsakta dedi bide tanıdık arada oldugu için aynı gün verecek cihazı 4-5 saat içinde alıcam yani fikriniz nedir ne yapayım yarın son gün karar için sabah teslim edicem?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufuk_abay -- 4 Kasım 2013; 21:56:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: srfdrd3555

quote:

quote:

quote:

İki sorum olacaktı
    Saygılarımla

Telefonum rootluydu. Bende sadece direkt monx in romunu cwm ile flashladım. Dalvik cache vs. Hiç bir şey yapmadım. Performans bu hali ile bile mükemmel. Allah razı olsun abicim. Teşekkür ederim

eyw kardeşm benim sendende razı olsun işini görmüşsek ne mutlu. bu arada twrp xperia z için daha sağlıklı cwm sorun çıkartabiliyor
  • sayın prof bu rom çok guzel sanırım Benim için vazgeçilmez. olacak. Bu durumda 4.3 geldiğinde
    Sizin işaret ettiğiniz romu yükleyeceğimtekrar tesekkurler

• Filmler uygulaması kullanan (rootsuz telefonlar için tam ekran) dizi uygulaması bilen var mı? Bu arada bugün kameramdaki siyah noktanın yok olduğunu farkettim keyfime diyecek yok ümidi kesmeyin

• 
Sayfa: önceki 798799800801802
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.