Şimdi Ara

Xperia XZ mi? İphone 6s mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar çok yakın zamanda bu iki telefondan birini alacağım normalde iphone6s alacaktım ama ipad air2 var elimde o yüzden iostaki bütün nimetlerden yararlanıyorum. Sony'nin telefonunuda yeni gördüm çok hoşuma gitti müziğede önem veren biriyim sizce hangisini alayım telefon olarak çok kararsızım cok yakın zamanda alacağım çünkü. (Oyun pek oynamam telefonda)

• Şöyle söyleyeyim xz ip7 den daha iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6S tabi sonye paramı verilir.
  • Müzik için alacaksanız eğer ses kalitesi çok çok iyi iphone yanında tıs kalır ama ses yüksekliği açısından aypona göre düşük kalır bana sorarsanız ses yüksekliği çok önemli değil kaliteli çalsın yeter diyosanız tabikide xz
  • İkisi de çok iyi telefon, ikisi de alınabilir pişman etmez kullanıcısını verdiği paraya acıtmaz.

Bu iki telefon arasında seçim yaparken belirleyici olacak olan kriter işletim sistemi tercihidir

Kullanım alışkanlıklarınız, ihtiyaçlarınız hangisine uygunsa (ios veya android) telefon seçiminiz o olacaktır.

Android tarafında ben Sony alınması taraftarıyım, arayüz stabilite, kullanım ve en önemlisi uzun yıllar/kararlı güncelleme açısından diğer android telefonlardan bir iki tık önde. Kendim de XZ kullanıyorum zaten.

Ios alacaksınız zaten tek alternatifiniz var, o da güzel bir alternatif :)

Hiç bir marka taraftarı değilim Sony'e sempatim var, Apple'a da öyle bir şeyi eklemek gerek ama

Sony eğer kendine has unik ve kullanıcı beğenisi kazanmış bir işletim sistemine sahip olsaydı, yapsaydı (apple gibi) mobile konusunda zaten çok ama çok daha güçlü olurdu ve farklı bir yerde olurdu. Apple'ın şu an "o yerde" olmasının en büyük sebebi budur. Bu hem sizi alternatifsiz hem de ürettiğiniz cihazların çok daha kaliteli, stabil olmasını sağlıyor. Ayrıca pazarlama açısından da diğer ürünlerinizi de ön plana çıkartıyor çünkü size yine alternatifsiz bir eko sistem de vaad ediyor.

• 6s'den sonra Xz'ye geçen biri olarak yukarıdaki arkadaşın yorumuna katılıyorum. Karar verilmesi gereken konu ios mu, android mi? Yoksa iki telefon da memnun eder.
  • Kamerası hangisi daha iyi..

Ben bazı videolar izledim

Htc 10

Sony xz

İphone 6s

Kameraları güzel

Android stabilitesi sony i üzerine tanımam z1compact kullanıyorum..

İos un kısıtlı olması benim için sorun..

Öncelik kamera ve özgürlük.

Htc 10 30 fps üzerine cıkamıyor

• Pil kamera ses nerden bakarsanız bakın XZ öndedir

Sadece stabilite konusunda eşittir diyebiliriz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.