Şimdi Ara

XPERIA XZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar. Kendime yeni telefon olarak Xz yi düşünüyorum. Kamerası olsun suya ve toza dayanabilirliği olsun işlemcisi olsun ve tasarımı olsun güzel bir telefon olarak bakıyorum xz ye. Sizlere sorum bu telefonun dayanılıklığıyla ilgili. Uzun süre kullanabilir miyim. Düşürünce hemen camı çatlarmı vs. Bi de bu telefonu kullanan arkadaşlar varsa bu telefon ile ilgili düşüncelerini ve tecrübelerini alabilir miyim? Teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Xz çok şık bir telefon gerçekten. Ben orman mavisi rengini kullanıyorum, ele tam oturuyor tutuşu kavislerden dolayı çok rahat. Gayet hızlı, hiçbir donma yok. Android 7'yle geldi bana, açılınca 7.1.1'e güncelledi. Ekran parlaklığı, renkler harika. Kamerasını henüz çok deneme fırsatım olmadı, sadece kapalı mekanda çektim az ışıkta fena değildi. Ben öneriyorum gayet güzel bir cihaz.
    Pili bir günü rahat çıkarıyor, bir buçuk günü bulduğum da oluyor benim. Sosyal medya, mesajlaşma, müzik dinleme, çok az oyunla.

Tek sıkıntı ekranın kavisinden dolayı kırılmaz cam olmuyor, küçük geliyor ve yanlardan hava alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nesligun -- 26 Haziran 2017; 0:32:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nesligun N kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim yorumunuz için hocam ben de alıcam bu cihazı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam XZ hakkındaki tüm detayları yazdığım bir yazım vardı (bu da linki:https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=126871422)
    Ayriyetten Youtube'da Hardware Plus kanalından kullanıcı deneyimi videolarımı da izleyebilirsiniz (1.si yayınlandı 2. de yoldadır herhalde kamera konusunda fazlası ile değindim. Şahsen ben kendimi sıkıcı buldum o yüzden okusanız daha iyi :)) )

Aklınızda buna rağmen merak ettiğiniz başka detayları varsa çekinmeden sorabilirsiniz...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.