Şimdi Ara

Xperia S,S3,T hangisini almayalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar elimde şu an xperia walkman var ve üst modele geçmeyi düşünüyorum.Kullanım amacım daha çok müzik ve kamera üzerine sonra da oyun geliyor.S3 daha önce tanıdıklardan kullandım biraz fazla büyük gibi geldi açıkçası,sadece bu modeller değil başka bir modelde önerebilirsiniz her türlü yoruma açığım.Xperia S hoşuma gitti gibi ama T'nin daha büyük ekranlı filan olmasıda hoşuma gitti fakat çok bulunmuyormuş.Para konusunda 1700-1800'e kadar çıkabilirim.Şimdiden sağolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devrimdoga -- 24 Kasım 2012; 22:44:57 >

• iPhone'un ekranı küçük gelmezse, 4s, müzik ve kamera konusunda başarılıdır. oyun konusunda da gideri vardır.
    Xperia üst seriside gayet güzeldir, kullanıcı arayüzü hariç telefonu severim. Xperia S kamerası çok başarılıdır ama bana göre 4s daha başarılı çekimler yapar.
    Nexus serisi genellikle önerdiğim telefonlardır fakat Nexus 4 kullanma fırsatım daha olmadı, Nexus gayet memnun etmişti beni, Nexus 4'te üzmeyecektir, bu telefonuda incelemeni isterim.
  • o kadar çıkmana gerek yok telefon yolda bekle yılbaşına kadar 1400 e onlardan ve iphone 5 dahil dahil hepsinden iyi nexus 4 al. 2. alternatif olarak note 2 düşünebilirsin ya da nexus 4 ten farkı olmayan optimus g . adreno 320 siyle 4 çekirdekli s4 prosuyla 2 gb ramiyle. ;

derdim eğer performansa önem verseydin . ama müzik - kamera demişsin önem veriyorsun galiba 4s i öneririm bu konuda aynı şekilde ekran problem olursa sonylerin yeni modellerinin hepsi müzik-kameranı karşılar. ama ihtiyaç oyun , performans , güncelleme olsaydı nexus 4 şüphesiz . testlerde de 4.2 ye optimize olmuş şekilde telefonlar içinde optimus g yle birlikte tahtına oturdu bu telefon.
  • Onların arasından tabiki Xperia T,krait işlemci mimarisiyle,Mükemmel kamerasıyla süper bir cihaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi 4s babamda olduğu için alışkınım müzik konusunda kulaklıkta iyi ama ekranı küçük kalıyor biraz da ekranı büyük olsun istiyorum şu an ki telefonumda 3.2 inch ekran bulunuyor.Nexus 4,T ve S aralarında gidip geliyorum.S3'e baktım ekranı çok büyük tek elle kulanım biraz sorun oluşturacak gibi sanki.
  • Xperia T güzel cihaza benziyor ama bir P kadar klas durmuyor açıkçası.
  • xperia V'ye de bi bakın bence.
  • Xperia V çok hoşuma gitti doğrusu suya dayanıklı ve donanım bakımından S ile aynı olması çok dikkatimi çekti.Alabileceğim bir yer var mı? İstanbulda nerede vardır avrupa yakasında oturuyorum?
  • S3 almalısınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: devrimdoga

Xperia V çok hoşuma gitti doğrusu suya dayanıklı ve donanım bakımından S ile aynı olması çok dikkatimi çekti.Alabileceğim bir yer var mı? İstanbulda nerede vardır avrupa yakasında oturuyorum?

Donanımı s ile aynı değil,s ten çok üstün,t ile aynı bildiğim kadarıyla,işlemci mimarileri farklı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galiba henüz çıkmamış.Çok kararsız durumdayım şu an.Herkes bir telefonun al diyor ama gerekçesi ile açıklarsanız daha rahat olur benim için de
  • Güncel
  • Note 2 gibi bir cihaz varken s3 alinmamasi taraftariyim. Buyukluk konusuna gelince ince yapisindan dolayi pek dert edilmiyor zamanla alisilabilir bir boyut performansinin yaninda bu gibi yerine gore eksi yonleri soz konusu bile olmuyor emin ol

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müzik konusunda da sorun yaşatmaz değil mi? Çünkü müzisyenim dolayısıyla benim için çok önemli ses kalitesi.
  • s3 aldım arkadaşlar yardım eden herkese teşekkür ederim.Müzik performansı özellikle kulaklıkta beklediğimden iyi çıktı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.