Şimdi Ara

Xperia S, mart sonunda; Xperia Tablet S ise nisan sonunda Jelly Bean'e kavuşabilir (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
1
Favori
2.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • geç olun güç olmasın diyorsunuz.. sanki sony en baştan yeni bir işletim sistemi yazıyor ... hey allahım yaa....

adamlar yazılım konusunda malesef berbat... ama telefonlar çok kaliteli
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat882

geç olun güç olmasın diyorsunuz.. sanki sony en baştan yeni bir işletim sistemi yazıyor ... hey allahım yaa....

derler ya her güzel şeyin bir eksiği vardır diye..
    Sony kalite yi uzaya çıkartır, Samsung çok sattığından üretimde aksamalar ve maliyet odaklı plastik çocuk oyuncağı ürünler yapar.
    Sony yazılımda geri kalır eline yüzüne blaştırır, Samsung bari kaliteli mal yapamıyorum yazılım odaklı iş yapayım der..

Arkadaş teknolojiyi takip edip en iyiye sahip olmak içni para lazım, Gittim İon aldım, Güncelleme yok ortalıkta, Xperia Z'ye her türlü güncelleme gelecek diye şimdi okadar paramı harcıyım yok yaa

• quote:

Orijinalden alıntı: Han-X

quote:

Orijinalden alıntı: swat882

geç olun güç olmasın diyorsunuz.. sanki sony en baştan yeni bir işletim sistemi yazıyor ... hey allahım yaa....

derler ya her güzel şeyin bir eksiği vardır diye..
    Sony kalite yi uzaya çıkartır, Samsung çok sattığından üretimde aksamalar ve maliyet odaklı plastik çocuk oyuncağı ürünler yapar.
    Sony yazılımda geri kalır eline yüzüne blaştırır, Samsung bari kaliteli mal yapamıyorum yazılım odaklı iş yapayım der..

Arkadaş teknolojiyi takip edip en iyiye sahip olmak içni para lazım, Gittim İon aldım, Güncelleme yok ortalıkta, Xperia Z'ye her türlü güncelleme gelecek diye şimdi okadar paramı harcıyım yok yaa

dostum malesef bunlar pazarlama stratejisi... her yeni çıkan telefon, diğer telefonları geri plana itiyorlar ve bu her sene hızlı bir şekilde gerçekleşiyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

quote:

Orijinalden alıntı: SF01
    sony nin bu tutumu senin çok sevindirmiş anlaşılan sony güncellemeyi geç veriyor ama tam kusursuz olarak veriyor samsung gibi her hafta yama yapmıyor
    allaha şükür xperia s den çok çok memnunum sony nin son zamanlarda telefon sektöründeki bu yükselişi neden bu kadar rahatsız ediyor anlamış degilim

Yapmayın Allah aşkını ne kusursuzluğu Arc, Neo vs verilen ICS güncellemesini gördük telefonunu güncelleyen herkes bin pişman oldu GB'ye döndü millet.
    Yiğidi öldür hakkını yeme Sony tasarım ve malzeme kalitesi anlamında kusursuz telefonlar üretiyor ama iş yazılım ve donanım kısmına geldiğinde sınıfta kalıyor güncellemeler rakiplerinden 4-5 ay sonra çıkıyor. Donanım olarak Xperia Z'yi gördük piyasaya çıkmadan eskidi incelemelerde adreno 320 gpu'sunun full hd paneller için yetersiz olduğu üstene basa basa vurgulandı ekran kalitesi ortada amiral gemisi modelinde tft panel kullanıyor, su geçirmez diye diye övündükleri telefonun bütün delikleri kapaklı elin çinlisi (huawei) telefonun hiçbir deliğini kapatmadan üstüne üstlük açılabilir arka kapaklı su geçirmez telefon üretti Sony düşmanı falan değilim ama hala daha Samsung yada HTC ile rekabet edebilecek bir telefon üretemedi

Adamın mantığı kusursuz. Yapacak bir şey yok

• quote:

Orijinalden alıntı: heyula07

quote:

quote:

sony nin bu tutumu senin çok sevindirmiş anlaşılan sony güncellemeyi geç veriyor ama tam kusursuz olarak veriyor samsung gibi her hafta yama yapmıyor
    allaha şükür xperia s den çok çok memnunum sony nin son zamanlarda telefon sektöründeki bu yükselişi neden bu kadar rahatsız ediyor anlamış degilim

Yapmayın Allah aşkını ne kusursuzluğu Arc, Neo vs verilen ICS güncellemesini gördük telefonunu güncelleyen herkes bin pişman oldu GB'ye döndü millet.
    Yiğidi öldür hakkını yeme Sony tasarım ve malzeme kalitesi anlamında kusursuz telefonlar üretiyor ama iş yazılım ve donanım kısmına geldiğinde sınıfta kalıyor güncellemeler rakiplerinden 4-5 ay sonra çıkıyor. Donanım olarak Xperia Z'yi gördük piyasaya çıkmadan eskidi incelemelerde adreno 320 gpu'sunun full hd paneller için yetersiz olduğu üstene basa basa vurgulandı ekran kalitesi ortada amiral gemisi modelinde tft panel kullanıyor, su geçirmez diye diye övündükleri telefonun bütün delikleri kapaklı elin çinlisi (huawei) telefonun hiçbir deliğini kapatmadan üstüne üstlük açılabilir arka kapaklı su geçirmez telefon üretti Sony düşmanı falan değilim ama hala daha Samsung yada HTC ile rekabet edebilecek bir telefon üretemedi

Adamın mantığı kusursuz. Yapacak bir şey yok

Adamın mantık süper ya, piyasayı çok iyi araştırdığı belli. Herşeyden de anlıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mipa90

quote:

Orijinalden alıntı: XperiaTM

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam peki Mart Ayı içinde vereceğiz deyip son güne bırakmak da neyin nesidir. Bir taraftan hadi eyvallah diyelim diyoruz ama diğer yandan bakınca da böyle dalga geçermiş gibi bir tutum var.

dalga gecmek değilde sağlam bir yazılım için diğerlerinden çok uğraşıyorlar. özellikle kameran benim çok daha iyi olmuş. s2 ye 1 ay önce geldi. 1 aylık gecikme çok değil bence. versinde 3 ay sonra versin. yeterki destek çekilmesin

Gelsin artık yeter ki gelsin. Zaten son android telefonum olabilir.

benim anlamadığım önemli olan vermesi değilmi? gec erken ne farkeder? 4.0 la yapamayıpta 4.1 le ne yapacaksınız ki

Hocam mevzu JB değil zaten. Diğer markalar yapıştırdı yavaş yavaş şu plastik telefon kullananların ağzına sakız olmaktan bıktım. Hem neden en son Sony alsın ki. Samsung dan ne eksiği var biraz da o gözle bakmak lazım.

hocam verse iyi olur haklısınız ama onemli olan sony nin desteğinin hala surdugunu bilmek. ben şahsen telefonda sorun yoksa güncellemeye ihtiyaç duymam. yeterki bir sorun oldugunda sony hala telefonun arkasında duruyor olsun. yoksa dediğim gibi telefon 4.0 dan 4.1 e geçtiğinde öyle uçup kaçmıyor. o plastikçiler 4.1 ile 4.0 dan farklı olarak ne yapmışlar bir sorun

Orası öyle haklısın ama Jelly Bean de geçiş Fps oranları mı nedir artırılmış o yüzden ciddi bir merak sardı herkesi. Herkes aslında sorun olduğu için değil, Jelly Bean deki hızlanma için bekliyor güncellemeyi.

• ben su anın amiral gemisi olan sony xperia z alacam
  • almanya'da saat kaç bilmiyorum ama gelmedi
  • Mart geldi bende güncelleme yok henuz. Xperia s aldik, z ye gecmeyi düşünüyorum ama bu kadar yavaa olunmaz. Ne guncelleme tarihini verebiliyorlar ne z nin satis tarihini. Sony uretiyor ama gerisini getiremiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

+31

• atı alan üsküdarı geçti sony ne yapıyor merak ediyorum

• Xperia tablet s jelly bean güncellemesi geldi. Ilgilenenlere duyurulur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DRACON1C

Xperia tablet s jelly bean güncellemesi geldi. Ilgilenenlere duyurulur.

e o zaman bize gelmesi de yakındır. fakat haberde geç gelecek olan tabletti. işe bak ya.
    haber için de teşekkür ederiz.
  • Konu marka fanlarıyla dolmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gegirti

quote:

e o zaman bize gelmesi de yakındır. fakat haberde geç gelecek olan tabletti. işe bak ya.

Rica ederim.
    Yalnız jelly bean'e geçişte yüklü olan programlar korunuyor mu yoksa siliniyor mu merak ediyorum. 1-2 saate kadar geçmeyi düşünüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gegirti

quote:

Rica ederim.
    Yalnız jelly bean'e geçişte yüklü olan programlar korunuyor mu yoksa siliniyor mu merak ediyorum. 1-2 saate kadar geçmeyi düşünüyorum.

emin olmamakla birlikte korunuyordur diye tahmin ediyorum.
    telefonu ilk aldığımda güncelleme yapmıştım ama hangi sürüm yüklüydü hatırlamıyorum. sonrasında yüklü uygulamaların optimizasyonu yapıldığı falan yazıyordu ekranda. onun için bi ihtimal uygulamalar gitmiyordur diye düşünüyorum.

• Ben güncellemeyi yaptım. Mevcut uygulamalarınız aynen korunuyor. Jelly bean'e geçtikten sonra bazı uygulamalarınıza Play'den ayrıca güncelleme geliyor.

Çok fazla önemli uygulamam olmadığı için güncellemeden sonra fabrika sıfırlaması yaptım cihaza şu an gayet memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiLeNTHiLLFeaR -- 19 Nisan 2013; 16:44:35 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.