Şimdi Ara

Xperia S, mart sonunda; Xperia Tablet S ise nisan sonunda Jelly Bean'e kavuşabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
77
Cevap
1
Favori
1.991
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Xperia S, mart sonunda; Xperia Tablet S ise nisan sonunda Jelly Bean'e kavuşabilir
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    18714 Mesaj

Sony'nin geçtiğimiz yıl tüketicilerle buluşturduğu Xperia S ve Xperia Tablet S modellerine Android 4.1.2 ''Jelly Bean'' güncellemesi için geri sayım başladı.

Sony Almanya, Twitter üzerinden yöneltilen bir soru üzerine Xperia S'in mart ayı sonundan itibaren güncellemeye kavuşacağı şeklinde açıklamada bulunmuş. Son günlerde ise Xperia Tablet S'in nisan ayı sonu - mayıs ayı başı gibi merakla beklenen güncellemeye kavuşacağı konuşuluyor. Yetkililer, yayınlanacak güncellemenin Xperia Tablet S'te yaşanan bellek yönetimi ve kendi kendine kapanma problemlerini çözeceğini vurguluyor. Merak eden okuyucularımız için ilk jenerasyon Tablet S maalesef Sony'nin güncelleme yol haritasında yer almıyor. 

Sony tarafında gelişmeler yaşandıkça sizleri bilgilendirmeyi sürdüreceğiz.

|
    |

• foz54 kullanıcısına yanıt
    @foz54 demiş ki;

Mesajı Yerinde Gör

sony nin bu tutumu senin çok sevindirmiş anlaşılan sony güncellemeyi geç veriyor ama tam kusursuz olarak veriyor samsung gibi her hafta yama yapmıyor
    allaha şükür xperia s den çok çok memnunum sony nin son zamanlarda telefon sektöründeki bu yükselişi neden bu kadar rahatsız ediyor anlamış degilim

Yapmayın Allah aşkını ne kusursuzluğu Arc, Neo vs verilen ICS güncellemesini gördük telefonunu güncelleyen herkes bin pişman oldu GB'ye döndü millet.
    Yiğidi öldür hakkını yeme Sony tasarım ve malzeme kalitesi anlamında kusursuz telefonlar üretiyor ama iş yazılım ve donanım kısmına geldiğinde sınıfta kalıyor güncellemeler rakiplerinden 4-5 ay sonra çıkıyor. Donanım olarak Xperia Z'yi gördük piyasaya çıkmadan eskidi incelemelerde adreno 320 gpu'sunun full hd paneller için yetersiz olduğu üstene basa basa vurgulandı ekran kalitesi ortada amiral gemisi modelinde tft panel kullanıyor, su geçirmez diye diye övündükleri telefonun bütün delikleri kapaklı elin çinlisi (huawei) telefonun hiçbir deliğini kapatmadan üstüne üstlük açılabilir arka kapaklı su geçirmez telefon üretti Sony düşmanı falan değilim ama hala daha Samsung yada HTC ile rekabet edebilecek bir telefon üretemedi

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    17 Not
    Sony calısıyor. ITS A SONY !

Xperia™ Z

• Yarbay
    4556 Mesaj
    gec ama guc
    |
    |
    |
    |
  • Tam tarih vereydiler iyidi mart sonu mart sonu ayın 26 sı oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Xperia P kullanıyorum Mart ayı içinde JB alması gerekiyordu. Mart ayı içinde derken son günü kasdettiklerini anlamamıştım.
    Sony Alpha SLT-A37M 18-135 mm Lens Prof Cam
  • Yüzbaşı
    907 Mesaj
    Mart sonu xperia p ye gelcek denmişti galiba 31 inde alacaz güncellemeyi
    |
    |
  • Binbaşı
    1553 Mesaj
    sony candır
    |
    |
    |
    |
  • Yüzbaşı
    541 Mesaj
    mart sonunada az kaldı 4 günde geçer gelse artık yeter...
    |
    |
  • Onbaşı
    19 Mesaj
    Bunu alacağıma keşke S3 alsaydım adamalr takır takır güncelliyor biz 2-3 ay geriden takip ediyoruz
    xperia s 4.2 de alır bence
  • Misafir Üyelik
    63819 Mesaj
    Sony pişmanlıktır. IT'S A REGRET
  • Yüzbaşı
    602 Mesaj
    samsung s3 e and5 güncellemesi vereceğini duyurmuş geçen. bence sony nin 4.2 ile uğraşacağına android 5 vermesi lazım xperia s ve yukarısına.
    |
    |
  • Onbaşı
    18 Mesaj
    Jelly Bean'e kavuşabilir deniyor başlıkta kesin bir tarih hala yok yıllardır sony ericsson kullanıcısıyım simdi xperia s kullanıyorum yazıklar olsun htc samsung gibi firmalar jb güncellemesini bitirdi sony hala verecek
    |
    |
  • Onbaşı
    18 Mesaj
    Jelly Bean'e kavuşabilir deniyor başlıkta kesin bir tarih hala yok yıllardır sony ericsson kullanıcısıyım simdi xperia s kullanıyorum yazıklar olsun htc samsung gibi firmalar jb güncellemesini bitirdi sony hala verecek
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    63819 Mesaj
    |
    |
  • Binbaşı
    1981 Mesaj
    O değilde 2011 telefonu Galaxy S2 bile 4.1.2'yi hemde yeni arayüz güncellemesiyle almışken Sony'nin bir önceki amiral gemisine bu güncellemeyi halen vermemesine bu yılın amirali Xperia Z'yi alanlar iyi baksınlar.1 sene sonra onlarında başına gelecek bunlar.
    |
    |
  • Binbaşı
    1671 Mesaj
    buna sevinen sony kullanıcıları var yazık. Xperia s Sony'nin en Son amiral gemisiydi hâlâ 4.1.2 gelmedi daha bunun 4.2 si var, şimdi Xperia z alacaklar güncelleme desteğini bir kez daha düşünsün...
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
kolayoto.com
Bey Azura
Orjinal Laptop Yedek Parça
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.