Şimdi Ara

xperia go sahipleri buraya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

kullanim olarak se xperia dan daha basarili diyebilirim. suya , toza ve darbelere dayanikliligi bu teli secmemde yardimci oldu. daha yeni olmasi fazla program yuklememem nedeni ile de olabilir ama hiz olarak gayet basarili, uygulama yuklemek saniyeleri gecmiyor, acmasi falan.

neyse uygun fiyatiyla one cikan bir telefon.

tek eksikligi dusuk pixel sayesinde ekran goruntusunun iyi olmadigi yonunde, siyah bir ekrande neredeyse pexselleri sayabilirsiniz.

ekran goruntusu nun iyi olmamasi yaninda cektigi resiùmleri videolari laptopa veya tv ye dusurdugunuzde harika otesi..

• Hayırlı olsun hocam. Peki test ettin mi su-toz-ekran sağlamlığı filan forumda bir arkadaş babasına almıştı ve yere düşmesi sonucunda çatlama oluşmuş büyük ihtimalle çakıllı veya sivri bir yere deydi ama yinede tedirgin etti beni bir test edip görüşlerini bildirirsen sevinirim babama almayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rasyonel Sinek

Hayırlı olsun hocam. Peki test ettin mi su-toz-ekran sağlamlığı filan forumda bir arkadaş babasına almıştı ve yere düşmesi sonucunda çatlama oluşmuş büyük ihtimalle çakıllı veya sivri bir yere deydi ama yinede tedirgin etti beni bir test edip görüşlerini bildirirsen sevinirim babama almayı düşünüyorum.

:))

valla bu testleri yapacak kadar gozden dusmedi daha telefon.. en azindan kapagini acinca saglam bir kasa sizi bekliyor.. su durumda testleri yapmam olanaksiz :)

ekran catlamasi; en nihayetinde cam turu bir malzeme kullaniliyor ekranlarda ne kadar saglam olsada ters bir darbe aninda catlamada olur. onemli olan kendi kendine catlamasin :) .. bendeki eski xparia x10 onlarca kez dusmustur , cocuklar firlatmistir banamisin dememisti ama gecen mutfakta masadan dusunce ekran uc catlak oldu ama genede calisiyor isin garibi .. o yuzden bunu aldimdi..

suan test edemem ama olurda bir kaza aninda suya yada yere duserse o zmaan gorebilirim marifetini...

• Malında ne kadar kıymetli be :D At bi tencere suyun içine ne olacak adam havuza daldırıyor :D
  • darbe testi değil ama, bir su altı resim video isteriz
  • kiymetlidir benim malim.. hem onlarca video var go icin; adamlar kiymis yapmis, aynisinin farki olacagini sanmiyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: focusone

kiymetlidir benim malim.. hem onlarca video var go icin; adamlar kiymis yapmis, aynisinin farki olacagini sanmiyorum :)

eğer fark olmayacağını düşünüyorsan , neden yapamıyorsun test . yoksa korkuyormusun ? go'na güvenmiyor musun

bknz . gaz style
  • Ben aldığım ilk gün yaptım su testini :D banamısın demiyor
  • A1 testinde yapilanlari denediniz mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fotifoti

http://forum.donanimhaber.com/m_66231807/tm.htm

teste gerek var mı ?

Hocam senin telefonunun olayında sony'nin bir suçu yok senin konuda da dediğim gibi garanti kapsamında yeni telefon verilmesi gerek sana yaz ingiltereye hatta burada ki garantinin yaptıkları saçmalıklardan dolayı hediye çeki de verir kârlı çıkarsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.