Şimdi Ara

Xp yüklü sistemim çook ağır çalışıyor acil yardım edin ltf...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
231
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Xp yüklü sistemim çook ağır çalışıyor acil yardım edin ltf...
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    5464 Mesaj
    slm arkadaşlar sistemim açık olarak 3 dk açık kaldı geldiğimde mavi ekran hatası vardı tekrar kapatıp aldım yine aynı sistemim p4 3,00 ghz cpu hd 3850 agp 256 bit ekran kartı ve ecs anakart var... Çıldırmak üzereyim Allah rızası içinn yardımcı olun hey dostlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

Orijinalden alıntı: tda 1562q

slm arkadaşlar sistemim açık olarak 3 dk açık kaldı geldiğimde mavi ekran hatası vardı tekrar kapatıp aldım yine aynı sistemim p4 3,00 ghz cpu hd 3850 agp 256 bit ekran kartı ve ecs anakart var... Çıldırmak üzereyim Allah rızası içinn yardımcı olun hey dostlar
    quote:

Orijinalden alıntı: tda 1562q

Hocam eğer yapabiliyorsanız sistem geri yükleme ile düzgün çalışan zamana geri dönün.Sistem araçları bölmesinde sistem geri yükleme kısmından.

Sonrasında son geri yükleme dışında geri yüklemelerin hepsini temizleyin.

CCleaner adlı programı kurun ve artıklardan kurtulun.

Umarım yardımı dokunur.
    |
    |
    Anakart: ASUS H87-PLUS | İşlemci: İntel Core i7 4770K | Ekran Kartı: Asus GTX1080 | Ram: Gskill 2*8gb Gskill Ripjaws DDR3 1600Mhz | Hard Disk: Sandisk Extreme 128gb Samsung 1TB | Kasa: C.M Haf 912 GX 750 Psu | Monitör: Samsung 23B550v 23 "| İşlemci Soğutucu: CM Hyper 212 Evo|Ses Sistemi: Logitech Z5500 Cerative SB ZX | Klavye: Logitech G19 | Mouse: Razer Deathadder

• Yarbay
    5464 Mesaj
    kardeşim sorunu çözdüm pcı slotuna takılı kartım bozulmuş onu çıkardığım gibi tekrar eski haline döndü...

bu kartla dvd-rw çalıştırıyordum sata II bağlantısı için ok...
    |
    |
Reklamlar
SEO
Orjinal Laptop Yedek Parça
üniversite
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.