Şimdi Ara

XİOMİ REDMİ NOTE 11 SE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 XİOMİ REDMİ NOTE 11 SE

ARKADAŞLAR REDMİ NOTE 11 SE 8/128 GB TIR.YURTDIŞI CİHAZDIR.İMEİ KAYITLI.SORUNSUZDUR 5 AYLIK TELEFONDUR.

kutusu şarj aleti ve hiç kullanılmamış şeffaf kılıfıyla göndericem.ekranda cam koruması ve ilave siyah silikon kılıfla göndericem.

8 gb ram + 5 gb a kadar ek ram desteği vardır.toplamda 13 gb ram e sahiptir.128 gb hafızası vardır.dimensity 700 işlemci ile seri ve akıcı cihazdır.ekranın 90 hrz desteği vardır.ben 60 hrz de kullanıyorum o bile yeterli.

5 g li olan modeldir.

ciddi alıcılara whatsappdan resim ve video atılır.1 saat içinde istediğiniz kargoya verririm.

fiyat:5.750tl

iyi günlerde kullanın.

XİOMİ REDMİ NOTE 11 SE

XİOMİ REDMİ NOTE 11 SE

XİOMİ REDMİ NOTE 11 SE

XİOMİ REDMİ NOTE 11 SE

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İzmir Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

• ürün global midir?

• Smrt_Sistem kullanıcısına yanıt

hocam note 11 se 5g modeli hindistan için üretilmiş bir model olduğundan global değildir bende kendim kullanıyorum şebeke yönünden hiç bir sıkıntı yaşamadım bu güne kadar köyde de şehrin merkezindede

• atomverimerkezi kullanıcısına yanıt

çok güzel ve seri cihaz.sıkıntısız.orjinal xiomi.global rom yüklü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aypc -- 18 Şubat 2024; 22:9:19 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.