Şimdi Ara

XILENCE XILENCE XP500 500W 120MM FAN PSU REDWİNG SERİSİ R3 ALMAK İSTİYORUM NE DERSİNİZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.vatanbilgisayar.com/xilence-sps-xp500.%2812%29r3-xilence-xp500-500w-120mm-fan-psu-redwing-serisi-r3/productdetails.aspx?I_ID=44904

Fiyatı uygun olan bu psu yu almak istiyorum ne dersiniz iş görurmu sistemim amd x2 6000 1 gb ekran kartım var.Önerirseniz alıp takacağım hemen

• çok rahat yeter ve çok güzel psu ama 70tl ye xıgmatek 400w var ama korumaları var yüksek akım,kısa devre gibi vatanda bi bak istersen düz 500w mı yoksa KORUMALI 400W MI ama koruması olmamasına rahmen güzel bi psu..
  • fiyat uygun ürün güzel seçim de güzel
  • Güzel ürün
  • 2x12 volt çıkışından 18 ve 20 amper değerleri veriyor.İmzamdaki sistemi sorunsuz kaldırıyor.2 molex ve birçok sata bağlantısı var.....Ekran kartları için 6pin yada 8 pin bağlantısı yok, molex çeviri kullanmak gerekiyor.Fiyat ucuz.Tavsiye ederim.
  • kafam karıstı korumalı 400w mı alayım yoksa bu ürünümü .ikiside guzel ama siz olsanız korumalı 400 w mı yoksa benim seçtiğim 500 w ımı alırdınız?
  • 500W'ı tercih edebilirsin
  • kafan karışmasın yaa önemli ama korumalar ama kafanı takma bu da çok güzel bi psu kafandaki buysa bunu al
  • Alabilirsin Ama Molex Çeviri Kullanman Lazım
  • teşekkürler herkese
  • Karar verdin mi ?
  • bendede var bu Aplus cs seenium kasayla birlikte geldi
    Bir süre sonra ses yapmaya başladı ama kullanıorum problem yok
  • ben 500 lugu almaya karar vermiştim ama arkadas 600 luk bir model söyledi yaklasık 100 lira civarı ondan haber bekliyorum vanda markamı neydi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.