Şimdi Ara

xilence fan tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bende aynı fanın ledsiz siyah olanı var. Ses konusunda çok iyi bir fan. Full devirde dahi piyasada bulabileceğin en sessiz fanlardan biri bence ama işte aması var. Fan resmen hava mava üflemiyor. Hakkını yememek lazım aslında üflüyor ama bırak orda yazan 68 cfmyi taş çatlasa 25-30 cfm üflüyor. Egzoz fanı olarak sessizlik açısından çok iş görür ama onun dışında üfleme konusunda çok tırt bir fan. Bir of çeksem burnumdan bunun üflediğinin 2-3 katı hava çıkar

Ama dediğim fanın siyah olanı için. Az önce bir konuda xilence ledli fanın iyi üflediğinden bahsedilmiş, bu fanı kullananlar daha iyi bilirler ama ucuz olan siyah ledsiz modeli üfleme konusunda tam bir çöp.

Ben işlemci soğutucusuna ikinci fan olarak almıştım ama şuan boşta yatıyor. Yarın kasaya egzoz fanı yapmayı düşünüyorum. Aerocool kasanın kendi fanından biraz daha fazla üfleyebiliyor çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhans19 -- 26 Mayıs 2013; 21:40:39 >

• Kırmızı 120 mm lik olanını aldım ekran kartının altına koydum.Gram fayda etmiyor.Boşta 50 derece, yük altında 80 yi gördü kart
    Tersmi yaptım veya 12 volt olmadımı felan deneye deneye anakartdan psudan aldım ama yine aynı üfleme

4 tl lik dandik fan bundan daha iyi iş görür..............

Not : Aldığım sitede (vatan) yazıyordu 60 cfm felan ama kutuda 40 felan yazıyor buda garip bi durum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurkooo -- 11 Kasım 2013; 17:33:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gurkooo

Kırmızı 120 mm lik olanını aldım ekran kartının altına koydum.Gram fayda etmiyor.Boşta 50 derece, yük altında 80 yi gördü kart
    Tersmi yaptım veya 12 volt olmadımı felan deneye deneye anakartdan psudan aldım ama yine aynı üfleme

4 tl lik dandik fan bundan daha iyi iş görür..............

Not : Aldığım sitede (vatan) yazıyordu 60 cfm felan ama kutuda 40 felan yazıyor buda garip bi durum

Delta marka fan bulabilirim istersen sana 4000-5000 rpm 12x12 38 ebatlarında

• xılence kırmızı ledli fan kullandım ama bumuydu tam emin değilim, iyi üflüyor, görüntü iyi, 5 tane takmıştım kasaya kasa uçak gibi ses çıkarıyordu. 1 sene içinde 2 si bozuldu, 800w xilence psu yüzünden bir anakartım yandı ve sistemimde sürekli stabiliite sornları yaşadım. bundan sonra xilence'a kuruş vermem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: forum13

arkadaşlar şu linkteki fanı kullanan var mı ? ses konusunda nasıldır.?

http://www.vatanbilgisayar.com/So%C4%9Futma%20Sistemleri/xilence-coo-xpf120tr-120mm-kirmizi-led-kasa-fani/productdetails.aspx?I_ID=39117

bende beyaz ledlisi var gayet memnunum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.