Şimdi Ara

XIGMATEK TAURO SERİSİ hakkında yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar vatan bilgisayarda satılan XIGMATEK TAURO SERİSİ 80PLUS BRONZE 600W MODÜLER GÜÇ KAYNAĞI / modüler olması ve 213 tl fiyatlarında

Sizce bu ürün nasıldır, bilindiği üzere modüler olması kasada rahatlık sağlayacak ve fiyat olarakta emsallerinden iyi duruyor. diğer markaların modülerlerine baktığımda fiyat yükseliyor, modüler almasam diyorum bu kezde kasanın içi haliyle çorba gibi oluyor :) yorumlarınızı bekliyorum.

• Kotu degil alinabilir ama butce cok sinirli degil ise seasonic alin derim
    http://www.teknobiyotik.com/seasonic-m12ii-80-plus-bronze-620w-guc-kaynagi.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • takip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi . . . . . -- 22 Temmuz 2015; 2:33:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: *666*

Kotu degil alinabilir ama butce cok sinirli degil ise seasonic alin derim
    http://www.teknobiyotik.com/seasonic-m12ii-80-plus-bronze-620w-guc-kaynagi.html

malesef sınırlı bütçe gönül isterki sağlam markalardan yana bir şey alayım ama şunuda farkettimki yurtdışında düşük wattlı power ların modülerleri satılırken bizde her nedense modülerlerin sadece yükset watta ki ürünler getiriliyor ve fiyatlarıda ortada.

• micrones kullanıcısına yanıt
    Bende vardı Xigmatek 600watt olması lazım bir sorunu yoktu gtx 760 vardı zaten ona fazla bileydi kasama monte olan güç kaynağı bozuluduğu için almıştım gayet sessiz alabilirsin.
  • Aerocool Kcas600 bakın derim +12V 45A 540w veriyo
    Xigmatek tauro ise +12V 36A 432w çıkış sağlıyo

aerocool eksiği modüler olmaması

• quote:

Orijinalden alıntı: AlphaScramble

Aerocool Kcas600 bakın derim +12V 45A 540w veriyo
    Xigmatek tauro ise +12V 36A 432w çıkış sağlıyo

aerocool eksiği modüler olmaması

mecbur modüler seçmek durumundayım zaten modüler olmayınca karşıma bir çok firmanın seçeneği çıkıyor aktif sağlam watt olarak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.