Şimdi Ara

Xiaomi Yi Araç Kamerası incelemesi Gearbest (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.657
Cevap
34
Favori
58.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    çin versiyon beta dan çıkınca Us versiyona da verirler direk. Fark yok sonuçta ikiside aynı donanim.
  • kalem ya da kumandalarda kullnılan ince pillerden kullanılabiliyor mu bu cihaz da? G1W-C düşünüyordum aslında hangisini tavsiye edersiniz. bağlantı açısından hangisi avantajlıdır. kablo karmaşası olmadan bağlantı çok iyi olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vahitbudak

kalem ya da kumandalarda kullnılan ince pillerden kullanılabiliyor mu bu cihaz da? G1W-C düşünüyordum aslında hangisini tavsiye edersiniz. bağlantı açısından hangisi avantajlıdır. kablo karmaşası olmadan bağlantı çok iyi olurdu.

G1W-C al hocam şuan indirimde. Bunda odaklama sorunu yaşadık, uğraşırsın.
  • Güncelleme Gelmiş. Yenilikler 1-Tuş Sesi Aç-Kapa 2-Sürüş Raporu 3-Açılış Kapanıştaki Sesi İptal Fonksiyonu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim kameranın bataryası öldü galiba kablosuz açılmıyor 240 mah batarya alıp değiştirsek olur herhalde sizlerde sorun varmı
  • Güç kablosunu takım gibi bir uyarı alıyorum. Batarya mı bitik acaba noldu buna? Kendim açmak zorunda kalıyorum kamerayı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Batarya istiyordur soketli bir yapısı vardı.

• 1.Add 720P resolution options\r\n
    2.Add driving information\r\n
    3.Optimization of online video playback rate\r\n
    4.Add small size video",
    "firmwareCode":"V-1.03.026-US

uluslararası sürüm için sonunda güncelleme geldi.
  • Güncellemeyi karta atıp kamerayı açtım, yükseltme için onay ekranı geldi ve onayladım ama sonra hiçbir şey olmadı. Onayı verdikten sonra sadece bir saniyeliğine pembe bir ekranda beyaz yazılar belirdi ve kayboldu ama güncelleme yapmadı.
  • En son Çince kullanıyordum dün yine İngilizce'ye çevirip fwcar10.bin ile yükseltti
    Bu arada indirilen dosya gzip olduğu için ilk önce açmak gerekiyor yaklaşık 9.5mb dosya olacak

• Yardımınız için teşekkür ederim hocam. Ama indirdiğim güncelleme 3mb olarak görünüyor.
    Edit: mobil uygulama üzerinden de güncellemeyi görmeyince mecburen önce siteden bir önceki eski sürümü yükledim, daha sonra uygulama üzerinden bağlanıp en son sürüme güncelledim.
    http://www.yitechnology.com/support/firmware_en

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Live yourlife -- 5 Aralık 2016; 18:2:2 >
  • Ustalar kolay gelsin cihazım CN versiyonlu ve Dili çince. Android uygulaması ile bağlanıyorum çekilen videoları oynatamıyorum wifi aracılığı ile. Uygulama üzerinden oynat dediğimde uygulama kapanıyor. Videoların önizlemeleri yok sadece play tuşu var uygulamada. Video dosyasına girip download yaptığımda 128 kb olarak indiriyor telefona ve onuda açmıyor. Ne gibi bir yol izlemem lazım. İstediğim cihazdan kartı çıkarmadan uygulama üzerinden istediğim videoyu telefonuma indirmek. Şimdiden teşekkürler.
  • HYDR-MC H kullanıcısına yanıt
    merhaba,

telefonun dilini ingilizce yaparsan sıkıntı çıkmaz.

Türkçe de öyle bir problem, Google play yorumlarında belirtin.
  • Hocam öncelikle ne kadar teşekkür etsem az vallahi. Telefonu ingilizce de kullanabilirim hiç aklıma gelmemişti. versiyonum 1,03,016-cn buna yapılabilecek birşey var mı peki? dili değiştirme felan
  • quote:

Orijinalden alıntı: HYDR-MC

Hocam öncelikle ne kadar teşekkür etsem az vallahi. Telefonu ingilizce de kullanabilirim hiç aklıma gelmemişti. versiyonum 1,03,016-cn buna yapılabilecek birşey var mı peki? dili değiştirme felan

versiyon zaten son, ingilizceye cevirebilirsin cihazı ancak uyarılar ve menü ingilizce olur. ama o konuda yardımı google den alman gerekir.
  • O zaman ona hiç gerek yok cihaz menüsü gayet basit çoğu ayar telefon uygulamasında mevcut. inşallah şu cihaz dili olayınada çözüm bulunur. Konuyu takibe aldım. İlginiz için teşekkürler.
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Arabanın aküsü bitmek üzere. Bununla bir ilgisi olabilir mi?

• HYDR-MC H kullanıcısına yanıt
    Merhaba keşke international versiyon alsaydınız.
  • SeniorAwesome S kullanıcısına yanıt
    uluslararası sürümde dil ayarı türkçede ( Android ) oynatıyor mu ? çünkü Çin sürümü ile U.sürüm arasında sadece yazılım farkı var, ve ayrıca Çin sürümünde cift başlı çakmaklık çıkarken U.sürümde sadece tek başlı çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: celutska

Arabanın aküsü bitmek üzere. Bununla bir ilgisi olabilir mi?

Uzaktan yakından ilgisi yok, 7/24 kamera kayıtta ise ancak

• 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.