Şimdi Ara

Xiaomi XiaoYi Intelligent 720P 4X Digital Zoom IP CAM (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.430
Cevap
58
Favori
58.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Surekli kayit yapabilirsiniz. Cihaz max. 32 gb destekliyor. Onunlada en az 4 gun kayit yapabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: madenci34

Surekli kayit yapabilirsiniz. Cihaz max. 32 gb destekliyor. Onunlada en az 4 gun kayit yapabilirsiniz.

Sürekli kayıt nasıl yapılıyor ben bulamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayarlardan activity detection recording kapatirsaniz surekli kayit yapar cihaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. Ios da kullanmak istedigimde ne mi nede yi hesabimda kameraya bağlanamıyorum. Android de hic bir problem yok ama iosa gectigimde app storeden indirdiğim mi home uygulamasiyla yi veya mi hesabimla giris yapabiliyorum. Ama kamerayi reset atip wifi yi tanitmak istedigimde iphonedaki qr koduna yanlis kod deyip baglantiyi tamamlamiyor. Fakat ayni islemi Android de yaparsam sorunsun baglanti kurup kameraya baglanabiliyorum. Acaba iosda farkli bi islemmi yapmam gerekiyor? Bu konuda yardımcı olur musunuz arkadaşlar?

• arkadaşlar merhaba,
    Bu kamerayı almak istiyorum ama internetten izleyip izleyemeceğim konusunu anlamadım tam olarak.

http://www.banggood.com/Original-Xiaomi-Xiaoyi-Ants-Night-Vision-720P-Smart-Wireless-Webcam-Security-IP-Camera-p-983655.html

yukarıdaki linkten alsam, iphone ve androidden sorunsuz olarak izleyebilir miyim internetten?
    Sorunsz olarak izleyebiliyorsak, RTSP'yi aktif hale getirmemiz ne işe yarıyor?

Teşekkürler.
  • Yahu camerayı satan sitelerde stok yok..
    stok olan bildiğiniz bir site var mı=?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekksl6

Yahu camerayı satan sitelerde stok yok..
    stok olan bildiğiniz bir site var mı=?

Aynen kamera kıymete bindi. Yeni ip kameralar da çıkmış, pan tilt özellikli sitesinde bile biri var diğeri yok. Xiaomi ne yapmaya çalışıyor anlamadım.
  • Yukarıya yazmıştım. Çin versiyonu kamera var elimde. İlgilenen olursa satabilirim. @Sefa arkadaşımız eğer almaz ise boşta durmakta. Kendisi ile mesajlaşırken yarıda kaldı.
  • Fiyati ve kameranin durumu hakkinda bilgi alabilir miyim..
    Benim evdeki cok iyi calisiyor goren is arkadaslarim ilgilenmeye basladi alalim fiyati uygun dedigim an stok bulunmadigini gordum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ekksl6 E kullanıcısına yanıt
    Özel mesaj ile görüşelim burayı kirletmeyelim.
  • Dunden itibaren android telefonumdan izlemek istedigimde programa giriyorum program aciliyor kamera goruntusu acilmiyor network error hatasi veriyor.modem calisiyor modeme baska cihazlarla da baglanabiliyorum ancak bu hatayi anlamadim.cihaz cin versiyonu.hareket algilayinca alert olarak mesaj geliyor mesaji aciyorum alert kismi bos cikiyor.yani kamera aslinda modeme bagli ki bana alert atiyor ama acmak isteyince network error veriyor.

Program ile ilgili bir sikintimi

• Merhabalar, ben de bu kameranın çin versiyonunu aldım 3 hafta kadar önce. Cep telefonu uygulamasının güncellenememesi dışında sorunsuz çalışıyordu. Ancak 1 hafta kadar önce yeni firmware bulduk yükleyelim mi sorusuna evet yanıtını vererek hata yaptım. Sadece çince konuşan cihaz ingilizce olarak " bu cihaz çin dışında kullanılamaz" demeye başladı ve kamerayı otomatik kapattı resetleme de işe yaramayınca bu sayfadan başka bir firmware bulup sdkart aracılığıyla güncelledim. Ancak bu firmware stabil çalışmadı birkaç gün sonra "fail to connect the camera" hatasını almaya başladım, network problemi olmamasına rağmen cep telefonundan kameraya erişemiyordum. reset atıp tekrar tanıttım kamerayı bu sefer birkaç gün bile sürmeden birkaç saat içinde aynı sorun başladı.
    Konuda göremedim, gözümden kaçtıysa affola. Stabil çalışan bir firmware sürümü önerebilir misiniz? Ya da en kötü ilk firmware'a nasıl dönebilirim? Ayrıca telefon için de aynı şekilde stabil çalışan ve her açışta yeni güncelleme var diye pop çıkarmayan aplikasyon var mıdır? Telefon android cihaz da çin versiyonudur.

• quote:

Orijinalden alıntı: sekkin

Dunden itibaren android telefonumdan izlemek istedigimde programa giriyorum program aciliyor kamera goruntusu acilmiyor network error hatasi veriyor.modem calisiyor modeme baska cihazlarla da baglanabiliyorum ancak bu hatayi anlamadim.cihaz cin versiyonu.hareket algilayinca alert olarak mesaj geliyor mesaji aciyorum alert kismi bos cikiyor.yani kamera aslinda modeme bagli ki bana alert atiyor ama acmak isteyince network error veriyor.

aynı sorunu yaşıyorum
    evde değilim ve çalışan kamera bağlanmıyor.
    arkadaşım eve geldi uyarısı geldi görüntü gelmedi
    umarım çözülür
  • bu ara benimde kameraya her baglanmaya calıştıgımda önce mi hesabı girmemi istiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: orkfey

quote:

Orijinalden alıntı: sekkin

Dunden itibaren android telefonumdan izlemek istedigimde programa giriyorum program aciliyor kamera goruntusu acilmiyor network error hatasi veriyor.modem calisiyor modeme baska cihazlarla da baglanabiliyorum ancak bu hatayi anlamadim.cihaz cin versiyonu.hareket algilayinca alert olarak mesaj geliyor mesaji aciyorum alert kismi bos cikiyor.yani kamera aslinda modeme bagli ki bana alert atiyor ama acmak isteyince network error veriyor.

aynı sorunu yaşıyorum
    evde değilim ve çalışan kamera bağlanmıyor.
    arkadaşım eve geldi uyarısı geldi görüntü gelmedi
    umarım çözülür

Hocam problemi cozdum.android programin guncellemesini yaptim duzeldi.aman dikkat kameranin guncellemesi degil.biliyorsunuz cin versiyonlarinda guncelleme yapinca cihaz calismiyor.

• elimde bir adet fazla var isteyen pm atsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: barut78

bu ara benimde kameraya her baglanmaya calıştıgımda önce mi hesabı girmemi istiyor

Uygulamayı güncelledim, aynı sorunu ben de yaşıyorum bıktırdı resmen çözümü bulursanız bilgi verebilir misiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baybayankara

quote:

Orijinalden alıntı: barut78

bu ara benimde kameraya her baglanmaya calıştıgımda önce mi hesabı girmemi istiyor

Uygulamayı güncelledim, aynı sorunu ben de yaşıyorum bıktırdı resmen çözümü bulursanız bilgi verebilir misiniz.

xiaomi gibi bir markanın böyle abuk subuk işler yapması çok tuhaf
  • RocknRollar kullanıcısına yanıt
    Bu sayfada ya da bir önceki sayfada paylaşıldı. Dropbox linki ile. Çin son sürüm kameralar için son firmware diye. Onu kurun. Ben sıkıntısız kullanıyorum.
  • elimde gece gorussuz kamera var sıfır almak ısteyen var ise 120 tl den verebilirim.

sorunsuz calsıyordur

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.