Şimdi Ara

Xiaomi XiaoYi Intelligent 720P 4X Digital Zoom IP CAM (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.430
Cevap
58
Favori
58.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Netlik konusunda bir problem yaşamıyorum.
    Internet yavaşlığından kaynaklı problem olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • shootographer kullanıcısına yanıt
    Rus yazılım + orjinal uygulama kullanıyorum herşey güzel.
  • agritux kullanıcısına yanıt
    Çalıştırabildiğinize sevindim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar,

bende ev için güvenlik amaçlı ip kamera almaya niyetlendim. aeraştırmalarım sonucu amazon.com dan foscam FI9831p modelini almaya karar verdim. türkiye fiyatı 570 tl. ancak amazonda 78 dolar.

amazon harici başka nerden bulabilirim bu cihazı ya da gümrüğe takılma olabilir mi

sizin de görüşlerinizi alabilir miyim. tşk.
  • Bildirimler iPhone'da hala Çince. Buna çözüm bulabilen var mı?

• Baya yere baktim ama kamareya uyumlu sadece 7" gibi ekran bulamadim ucuz yollu bilen varsa sevinirim

• Arkadaşlar merhaba, ben de ip kamera almayı düşünüyorum.
    Mesajların büyük bölümünü okudum atlamışsam kusuruma bakmayın.
    IP kamera almadan önce gerekli olanlar konusunda bilgi okumadım.
    -Sabit IP gerekiyor mu?
    -İzleme firma(kamera markası) üzerinden yapılıyorsa sabit ücret ödeniyor mu?
    -Yani kamerayı wireless e tanıttıktan sonra izlemek için bir web adresi veya ip olması lazım, bu konuda bilgi verebilir misiniz?
    -Sabit ip yoksa Firma kapanırsa alternatif nedir?
    Adım adım anlatım yapabilirseniz herkes için faydalı olur.
    Teşekkürler,
  • quote:

Orijinalden alıntı: abaca

Arkadaşlar merhaba, ben de ip kamera almayı düşünüyorum.
    Mesajların büyük bölümünü okudum atlamışsam kusuruma bakmayın.
    IP kamera almadan önce gerekli olanlar konusunda bilgi okumadım.
    -Sabit IP gerekiyor mu?
    -İzleme firma(kamera markası) üzerinden yapılıyorsa sabit ücret ödeniyor mu?
    -Yani kamerayı wireless e tanıttıktan sonra izlemek için bir web adresi veya ip olması lazım, bu konuda bilgi verebilir misiniz?
    -Sabit ip yoksa Firma kapanırsa alternatif nedir?
    Adım adım anlatım yapabilirseniz herkes için faydalı olur.
    Teşekkürler,

hocam belliki mesajların çoğunu okumamışsınız :) kamera sabit ip ye ihtiyaç duymuyor, telefon yada tabletinize yükleyeceğiniz ilgili program üzerinden kameraya bağlanıp sesli olarak izleme, geçmiş kayıtları görebilirsiniz, ayrıca siz evde değilken hareket sensörü bir hareket tespit ettiği zaman kısa bir videoyu telefondaki uygulama üzerinden ayrıca wechat isimli uygulama üzerinden telefonunuza bildirimde bulunuyor ve siz evdeki hareketten haberdar oluyorsunuz. Güven veren güzel bir ürün. İnternet üzerinden belirli bir ip ile girebilen herkezin izleyebilmesi için dediğiniz gibi sabit ip lazım, ayrıca burda daha evvel bahsedilmişti epey karışık bir method ile oda sağlanabiliyor diye hatırlıyorum. Ayrıca bahsettiğim şekilde telefon üzerindeki uygulamadan izlemeye devam edebilmek için sabit bir ücret ödemeniz gerekmiyor.

• fangoso kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgi için. Peki bu 6 saniyeyi uzatma şansımız yok mu?

• infazci captain kullanıcısına yanıt
    Bildigim kadariyla yok

• quote:

Orijinalden alıntı: fangoso

Bildigim kadariyla yok

Hocam Selam,

http://www.banggood.com/Original-Xiaomi-Xiaoyi-Ants-Night-Vision-720P-Smart-Wireless-Webcam-Security-IP-Camera-p-983655.html

Bu linkteki ürünü almalımıyım ? Çin sürümü olup olmaması neyi değiştiriyor. Böyle bir cihaza ihtiyacım var sence bu ürüne uzak mı durayım yoksa alayım mı. Bu arada tüm yazışmaları okudum :)

• berblood B kullanıcısına yanıt
    Çin sürümü ikiye ayrılıyor dostum.
    Birine eski yazılım atıp türkiyede kullanabiliyorsunuz. Yeni güncellemeler ile türkiyede çalışmıyor ama. Diğeri (Bana denk gelen) hiç bir resmi yazılım ile türkiye de çalışmıyor. Ama ruslar kırmışlar yazılımı. Bu sayfada bir arkadaş sağolsun paylaşmış. Onunla çalışıyor.

Avrupa sürümü bulursanız kesinlikle onu almanızı tavsiye ederim. Hatta link bulursanız paylaşın ben bir adet daha alabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: agritux

Çin sürümü ikiye ayrılıyor dostum.
    Birine eski yazılım atıp türkiyede kullanabiliyorsunuz. Yeni güncellemeler ile türkiyede çalışmıyor ama. Diğeri (Bana denk gelen) hiç bir resmi yazılım ile türkiye de çalışmıyor. Ama ruslar kırmışlar yazılımı. Bu sayfada bir arkadaş sağolsun paylaşmış. Onunla çalışıyor.

Avrupa sürümü bulursanız kesinlikle onu almanızı tavsiye ederim. Hatta link bulursanız paylaşın ben bir adet daha alabilirim.

işte sorun şu bu linkini attığım ürün çin mi avrupa mı o belli değil :\
    Büyük ihtimal bu çin sürümüdür çünkü amerika sürümü amazonda 50 dolardan pahalıya satılıyor. Çin sürümü ile ilgili ufak bir düzeltme evet 2 ye ayrılıyor kasım 2015 öncesi üretimler ve sonrası üretimler. kasım 2015 öncesi üretimler eski yeni farketmez her yazılımla çalışıyor kasım 2015 sonrası üretimler yeni yazılımlarda çin dışında çalışmama sorunu veriyorlar ama arkadaşın dediği gibi ruslar bir şekilde çözmüşler. kasım 2015 öncesi üretim bulamazsınız ancak eskiden alıp satmak isteyenlerden bulursunuz ki ben olsam satmam. linkteki ürünü çalıştıramama riskini göze alarak alabilirsiniz ki çalıştıramama ihtimaliniz epey düşük çunku forumdaki arkadaşlar çok yardımcı oluyorlar problemi çözen kişiler. aşağıda linkte amerika versiyonu var 46 dolar 10 dolar için risk almaya değmez derseniz onu alın derim.

http://www.gearbest.com/ip-cameras/pp_341866.html

yanında da 16 gb sd kart varmış. böyle bir ayrım olduğunu bilseydim hiç şüphesiz bunu alırdım. ama olsun kameram çalışıyor şükür.
  • Xiaomi panorama ne oldu kimse cevap vermiyor. Ön sipariş süresi felan doldu millet aldı sanıyorum ama nette bir bilgi yok.
  • agritux kullanıcısına yanıt
    anlatımda us version diyor ama başlıkta demiyor şu an çelişkiye düştüm açıkçası ama en altta soru cevap kısmında çin dışında çalışır yazmışlar.
    Hocam cevap için çok teşekkürler. Şüphesiz bu daha iiyi dedğin gibi hem yanında 16gb kart verıyor hemde EU fakat renk siyah ya. Beyaz olsaymış ev konseptime de uyardı. :( Sanırım beyazında da stok yok.
    Alt Başlıkta US edition olarak belirtmişler aslında " Original Xiaomi Xiaoyi HD Smart WiFi IP Camera 720P Wireless Network Webcam with App (Official US Edition) " Sorun yaşarmıyuız acaba bilemedim :S
    Ben çalışmayan versiyon kullanıyorum sorun olsa ne olacak hocam. Hallederiz
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.