Şimdi Ara

Xiaomi XiaoYi Intelligent 720P 4X Digital Zoom IP CAM (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.431
Cevap
58
Favori
58.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, bugun apk uzerinden son gincellemeyi kurmus bulundum. Bundan sonra kamerayi bir iki saniye sonra 'ne yazik ki yi home durduruldu' hatasini veriyor ve kapaniyor.apk çin versiyonu olan. Kamearalarin arkasinda hangi harflerin yazdigini hatirlamiyorum su an evde degilim bakamiyorum. Kamera versiyonu M olarak gorunuyor o degismedi zaten. Sadece apk ya guncelleme geldi. Ne yapabilirim su anda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sener_aydogan S kullanıcısına yanıt
    kamera çin mi uluslararası mı emin olunca bana özelden yazın da bakalım ne yapabiliriz.
  • fangoso kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    test-rtspfix-07.zip yi paylasabilitmisin iz, bu arada satigim arkadaşa sordum N sürümü gelmemiş. N sürümü varsa sizde onuda paylaşabilirmisiniz.

• kendimce kullanıcısına yanıt
    N surum bu mesajda mevcut. Fix7 yi bir inceleyim neymiş bakalimhttp://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=112996214

Edit: fix7 yi inceledim yeni birsey yok linkini verdigim mesajdan hem yazilimi hem fix i alabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fangoso -- 26 Aralık 2015; 2:02:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fangoso

kamera çin mi uluslararası mı emin olunca bana özelden yazın da bakalım ne yapabiliriz.

Fangoso arkadasin yardimiyla problemim cozuldu. Fangoso'ya tesekkurlerimi sunuyorum. Benim kamera cin surumuymus. Apk uzerinden N guncellemesini yukleyince kamera 2-3 saniye sonra kapaniyordu. Fangosunun yardimiyla bir onceki surume geri donerek problem cozuldu.

Bende forumda
    sizin gibi bilgili arkadaşları görünce sipariş ettim bir tane.
    Bilgiler için çok teşekkürler.

http://tr.aliexpress.com/item/new-Xiaomi-Smart-Camera-xiaoyi-xiaomi-yi-ants-webcam-mini-action-sport-Mi-IP-camera-wifi/32385833819.html

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung Smart Tv'den izleme şansımız olur mu acaba?

• Metto45 M kullanıcısına yanıt
    elimde akıllı bir tv olmadığı için deneyemiyorum malesef. google'da taradığımda samsung akıllı tv'lerde rtsp yayınlarında sorun olduğu sonuçları çıkıyor. sanırım bu işin en kolay yolu ucuz bir android tv box almak.
    Teşekkürler

• xiaomi 10400 external pil tecrübem, 23-24 saat kadar idare ediyor.
    Hareket olunca kaydet opsiyonu açık haliyle, gece görüşlü kamera.
  • Merhaba;
    Kamera 1 megapixel mi yoksa 8 megapixel mi, yeni alan arkdaşlar bilgi verebilirmi acaba. İki faklı modelmi var yoksa?

http://www.gearbest.com/ip-cameras/pp_193393.html?wid=3
    http://www.dx.com/p/xiaomi-xiaoyi-1-2-5-ccd-8-0mp-wide-angle-smart-camera-camcorder-w-wi-fi-8-ir-led-black-white-395833#reviews

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kijma -- 28 Aralık 2015; 17:38:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fangoso

Bende gece görüşlü olanı banggood dan almıştım, elime yeni ulaştı. Bugün biraz kurcaladım. Ancak arkadaşın sorununu bende yaşıyorum. Yardımcı olabilir misiniz. Bu arada kamera çin versiyonu ve K sürümlü olarak geldi. Güncelleme yapmadım.

• kijma K kullanıcısına yanıt
    ikisi de aynı ucuz olanı alın
  • SpyWar kullanıcısına yanıt
    eğer yi camera durduruldu deyip kapanıyorsahttp://ge.tt/5l7Om3U2/v/1 linktekini kullanabilirsiniz ya da telefonun dilini ingilizce yapabilirsiniz iki çözüm de çalışır.
  • Düzeldi saolun . Bu arada tinycam i denedim o da sorunsuz calisti. Yalniz 3G ile baglanti saglayamiyorum. Nerde sorun olabilir. (ip adresini 192.168.1.128 olarak girdim.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpyWar -- 29 Aralık 2015; 10:29:18 >
  • fangoso üstadım bu kameradan 1 tane kendime 4 tane eş dost ahbap için aldım ve sorunsuz kurdum. fakat burada senin ürünle ilgili ne kadar kendini geliştirdiğini görünce kurulumlarımın tesadüfen başarılı olduğunu hissettim :D

kendi evimdeki kamerayı bebek kamerası olarak kullanıyorum. 2 ayrı telefonda uygulama yüklü idi. telefonlarımızın birisi s4 diğeri s4 mini . bugüne kadar s4 te yi camera app kullanıyordum. güncelleme sonrası hata verince fevri davranıp sorunun app den değil kameradan kaynaklandığını düşünerek kamerayı yeniden kurmaya soyundum ve saç baş yoldum. bütün adımları uyguluyorum. wifi şifresini girdikten sonra mavi flaş sabit kalmaya başlıyor belli bir süre bekliyor ve hata veriyor. belki dediğin gibi sürüm problemi yada yazılım olabilir. s4 mini telefonda diğer app ile kullanabiliyordum yarı çince olan ( small ants cam app) tabi o da ayrı bir sorun ama demekki bu telefon bu sürüme kadar destekliyor diye düşündüm. bu sefer bu telefondan kurulum denedim. kurulum tamamlanıyor ama kameraya bağlanmak için refresh and try again uyarısı alıyorum. sonuç itibariyle kamerayı kuramadım. dün e kadar tek hesaptan iki ayrı telde. yi home ve small ants appleri ile iziyordum.

Senden ricam; iki teleonda da çalışaşacak hangi uygulamayı önerirsin? ingilizce olanı makbul (yi camera) ? kamera yazılımını güncellesem setup yapmam daha mı kolay olur? eğer öyleyse yazılımı güncellemek için neler yapmalıyım kendi versiyonumu nasıl öğrenirim ?

yardımcı olursan minettar olurum.

• arkadaşlar selam,

dün itibariyle gearbestten aldığım çin versiyonu kamera elime geçti.Android telefonum ile kurulumu gerçekleştirdim ve görüntü alabildim.Fakat iki sorum olacak.

-Eşimin telefonu iphone,o telefonda kurulum gerçekleştiremedim.Çin versiyonu için ios programı var mı?İkinci telefondan görüntüyü izleyebilme şansımız var mı?

-Kameradan gelen çince sesli uyarıları ingilizce olarak değiştirebiliyor muyuz?
  • SpyWar kullanıcısına yanıt
    tinycam ile aldığımız görüntü lokal ağ üzerinden alıyoruz. daha önce de anlatmıştım tinycam'i yada rtsp kullanan herhangi bir programı lokal ağ dışından kullanmak istiyorsak statik ip satın almamız gerekir.
  • firatozan kullanıcısına yanıt
    hımm öncelikle yapmamız gereken kameranın wi-fi bağlantısını sağlaması. sonra izleyecek program çok. kamera çin versiyonu mu? üstünde en son hangi yazılım vardı? bunları bir kesinleştirelim.
  • ufukson U kullanıcısına yanıt
    -sondan başlayalım kameranın uyarılarını değiştiremiyoruz.
    -ios da öğrendiğim kadarıyla market seçeneklerinde çin marketine geçmeniz gerekiyor burada anlatıyor nasıl yapıldığıhttps://www.dropbox.com/s/nhx680fo0ukn1dx/HOWTO%20change%20App%20Store.docx?dl=0
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.