Şimdi Ara

Xiaomi Xiaofang Akıllı 1080P WiFi IP Kamera Mağdurları. (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
9
Favori
17.369
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aliexpres Fatura Ekran Goruntusunu alıp pdf cevir.Calısmayan ürnün mac adresini ekledikten sonra sunuculardan belli bir zaman sonra blok kalkılyor ve sorunsuz olarak kullanıyorsunuz.

feedback@hualaikeji.com
    isaqy@hualaikeji.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: pilgrimage

Selam Arkadaşlar güzel haberlerim var :)Bu sorunun offical bir cozumu mevcut.Benim dün 3 adet kameramda aktif olarak unlock edildi.

Bu adrese feedback@hualaikeji.com ürün aldığınız yerin faturası (Aliexpress,Gearbest her neresi ise pdf olur) mail'e ekleyin.Çin dısında yasaklı olup calısmayan ürünlerin mac adreslerini mail yazın ve gonderin.O zaman firma sunuculardan bloklanmıs mac adreselerini kaldırıyor ve sorunsuz olarak kullanabiliyorsuunz.Ben 27 Haziran'da mail atmıstım 27 Eylül itibariyle aktif olmus durumda artık sorunsuz olarak en son surum uygulama firmware update herşey calısıyor bilginize.

Şu şekilde bir mesaj atacaklardır; Bana aşağıdaki mail geldi.Kontrol ettim catır catır calısıyor.

Dear customers,

Congratulations! Your device unlock request has been approved.

Your Spot is now unlocked for use outside of Mainland China.

Again, we remind you that we may not able to provide technical support and after-sale service when the Spot is used outside of Mainland China.

Thank you for choosing our products.

Hayırlı Uğurlu Olsun :)
    Hocam saat sıkıntısı çözülüyormu böylece yoksa açılmayan kameralarmı açılıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayır Saat Çin saati olarak devam eder. Kamera Gozuken saati değiştirmek istiyorsan mi home ile kameraya bağlandıktan sonra CAmera Settings'den Distortion Correction Aktif edersen.Türkiye saati gozukuyor.Tabi zaman dilimini Moscow +3
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramozz

merhaba bende bu kameradan aliexpresten 2 adet aldım.bir tanesi arızalı çıktı. satıcı defalarca sormama rağmen calısıyor tr de dedi ama çalışmayınca zorla para iadesi aldım. şimdi ben mail ile ne yollayacağım.aliexpress gearbest gibi fatura yollamıyor. nasıl mail atmalıyım hangi bilgileri yollamalıyım.
    merhaba. maile cevap geldi kullanıma açtık şeklinde ama daha önce ekranda sadece china yazısı çıkıyordu şimdi oda çıkmıyor.barkodu okuttuktan sonra yüzde yuze ulaşınca zaman aşımına uğradı tekrar deneyiniz diyor.barkodu okuttuktan sonra alttaki ışık maviye dönüyor ve sürekli yanıp sönüyor.sizde nasıl arkadaşlar
  • 8gb micro hafıza kartı takıyorum.görüntü seçeneklerinden en düşük olan low yapıyorum.sabah 09:00 akşam 18:00 e kadar kayıt yapıyor ve 5 günde 8gb doluyor.
    soru 1:arkadaki usb girişine 16gb ve 8gb hafıza kartı taktım ona kayıt yapsın diye değişen bir şey olmadı yani usb leri görmedi bile cihaz.neden acab.
    soru 2: buluta kayıt imkanı var mı varsa nasıl.
    soru 3:arkadaki usb girişi ne işe yarar.
    saygılar
  • Bende gecen gun bır deneyeyım dedım benım cıhazlarda calısıverdi :) bi üç kağıt yok dımı.Guncellemeleri falan gelmıs cıhazların korkudan dokunmuyorum.:)Modemı bıle kapatıp acmaya cekınır oldum.Bende 1 yıl önce mail göndermiştim ama geri dönen olmadı hiç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mantaboy -- 10 Ocak 2019; 10:1:5 >
  • hafıza dolunca silip tekrar kayır yapması için çare var mı.çünkü başka marka ip kameram vardı bunda bu özellik vardı.ama türkçe arayüzlü olduğu için bunu yapıyordum.
  • ramozz R kullanıcısına yanıt
    Ben mail geldikten sonra bugün son sürüme oto uptade (3.3.4.216) yaptım. Sonra yanlışlıkla kamerayı mi home'dan kaldırdım. Tekrar kurarken benimki de bağlanmadı. Ülke olarak mainland china seçili. Kameranın fişini çektim. Kamerayı fişe tekrar taktıktan sonra 15 saniye civarında setupa basılı tuttum. Sanırım kendi kendini resetledi. Işık yanıp sönmesinden anlaşılıyor. Tekrar kapat aç yaptıktan sonra normal setupla kurulumu gerçekleştirdim. Sonra evdeki modemden kameranın portunu açtım. Mobilden de başarılı bir şekilde mi home uygulamasından kameraya bağlandım. Mobildeyken karşıya sesli konuşurken çok net değil ama görüntü ve hareket algılama alarmı filan çok iyi. Uygulamadan hemen mesaj geliyor. Clouda 12 saniyelik videolar şeklinde kaydediyor. Bu arada benim telefon da xiaomi ve mi cloud free hesabım var.

• mi cloud hesaba nasıl kayıt yapacağız açıklar mısın.
  • Huawei marka bir telefona da play storedan MI HOME kurdum. Yeni kayıt yaptım. İkinci telefon için yeni kurulum yapmadım. Kendi mi home uygulamamdaki kamerayı onunla paylaştım. İkisi de aynı anda canavar gibi bağlandı. Motion Alarm aktifken her ikisine de anında mesaf gönderdi. 12 saniyelik cloud videosu her ikisinden de izlenebildi. Sanırım istenildiği kadar mi home hesabına paylaşım yapılıp eklenebiliyor.
    Android için Mi Home uygulama linki aşağıdadır. Settings Region kısmını önce other dan Türkiye seçin. Email kaydı ve aktivitasyondan sonra ülkeyi Maindland China ya çevirip uygulamayı ingilizce kullanarak giriş yapın. Sanırım Apple için de var. Herkese geçmiş olsun :)))
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xiaomi.smarthome

• birisi cloud hesabına nasıl kamera kayıt yapıyor onu açıklayabilir mi.
  • nemesisandforce N kullanıcısına yanıt
    Hocam yukarda açıkladım. Clouda, sd kart gibi sürekli kayıt imkansız. Hareket alarmı aktifse, bir hareket gördüğünde 12 saniyelik video kayıt eder. Ayarlardan incelerseniz detayları görürsünüz.

• quote:

Orijinalden alıntı: alimurat07

Hocam yukarda açıkladım. Clouda, sd kart gibi sürekli kayıt imkansız. Hareket alarmı aktifse, bir hareket gördüğünde 12 saniyelik video kayıt eder. Ayarlardan incelerseniz detayları görürsünüz.
    peki usb girişi ne işe yarıyor ben oraya hafıza kartı taktım bir şey olmadı.zaten şu anda da micro sd kart taktım ona kayıt yapıyor detaylarını yukarıda yazdım.
    Usb girişi, ikinci bir kamera veya cihaz için güç kaynağıdır. Amaç, Mi home uygulamasında gruplanmış 2 kamerayla çok geniş açılı görüntü alabilmektir. Usb girişi kayıt için değildir.

Bu arada kameranın üstünde metal ayaklarında mıknatıs varmış. Yani birbirlerine üst üste yapışabiliyorlar. Yada herhangi bir metal zemine.

http://en.miui.com/thread-445428-1-1.html

https://m.youtube.com/watch?v=FmyjekO5SDU

• quote:

Usb girişi, ikinci bir kamera veya cihaz için güç kaynağıdır. Amaç, Mi home uygulamasında gruplanmış 2 kamerayla çok geniş açılı görüntü alabilmektir. Usb girişi kayıt için değildir.

Bu arada kameranın üstünde metal ayaklarında mıknatıs varmış. Yani birbirlerine üst üste yapışabiliyorlar. Yada herhangi bir metal zemine.

http://en.miui.com/thread-445428-1-1.html

https://m.youtube.com/watch?v=FmyjekO5SDU
    peki micro sd karttan başka cloud hesabına veya başka bir yere sınırsız kayıt etme imkanı yok mu.yada en azından sınırsız olmasada 1 aylıkda olsa olur çünkü 8gb kart takıyorum günlük 10 saat kayıt en düşük kalitede yapıyor yinede 5 gün gidiyor.bu yüzden çare arıyorum.

64gb sd kart desteği yeterli gelmiyorsa ve herhangi bir bilgisayar,laptop, DVR/NVR cihazı kullanmak istemiyorsanız, ftp server veya ücretli kayıt yapan kiralık cloud siteleri tek alternatif.

• Aynı muhabbet bimin sattığı ip kamerada vardı herkes iade etti benimki gayette şahane bir şekilde çalışıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

64gb sd kart desteği yeterli gelmiyorsa ve herhangi bir bilgisayar,laptop, DVR/NVR cihazı kullanmak istemiyorsanız, ftp server veya ücretli kayıt yapan kiralık cloud siteleri tek alternatif.
    zaten işyerinde bu yüzden bilgisayara kayıt olur ama nasıl?
    Hocam ingilizce bir site ama sade güzel anlatmış. Bilgisayara bağlanmak için 5 çeşit yöntem varmış.
    https://m.reolink.com/connect-security-ip-camera-to-pc/

Şu linkte de 11 tane program var
    https://en.softonic.com/solutions/what-are-the-best-ip-camera-software-for-pc

• orjinal programından başkası açmıyor.oda telefonda sadece.pc de görüntüyü izleyen var mı acaba.varsa nasıl?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.