Şimdi Ara

Xiaomi Xiaofang Akıllı 1080P WiFi IP Kamera Mağdurları. (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
9
Favori
17.369
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TaOcHe

Bahsettiğim bağlantı sıkıntısı sadece ilk kurulumda oldu. Sonrasında hiçbir bağlantı sıkıntısı yaşamadım. İki sefer firmware güncellemesi aldı. Hareket algılayıcısı da güzel çalışıyor. Telefona anında bildirim şeklinde geliyor. Görüntü gayet net. Telefondan ortam dinleme ve sesli iletişim kurabiliyor. Uygulamada zorluk yaratmıyor ama bazı menüler dil İngilizce de seçili olsa Çince şeklinde. Ayrıca eğer kullanıyorsanız, Xiaomi WiFi router ve Yeelight aygıtları da aynı uygulama ile kontrol ediliyor. Telefonda veri tasarrufu sağlamak amaçlı düşük görüntü kalitesi seçilebiliyor. Bu durumda saniyede 60-70 kb arası veri alışverişi oluyor. Ben oldukça memnun kaldığımı söyleyebilirim. Son olarak şunu da eklemek isterim. Bölgeyi Çin seçtiğimiz için olsa gerek, saati kendisi otomatik olarak 5 saat ileri etiketliyor ve manuel saat ayarlama imkanı yok. Tek sıkıntı bu diye düşünüyorum. Saat önemli değilse etiketlemeyi devredışı bırakabiliyorsunuz.

Merhaba. Kameraya mobil internet üzerinden bağlanıp görüntüleyebiliyor musunuz? yoksa sadece wifi üzerinden mi?

• teknolabs kullanıcısına yanıt
    Mobil internetten görüntülemede sıkıntı yaşamıyorum. Tek olumsuz yanı ekranda görünen saatin 5 saat ileride olması. Bölgeyi Çin seçmemiz nedeniyle o da. Manuel tarih saat ayarına izin vermiyor uygulama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala bir cozum bulabilen yok sanirim. Hack ile yerel agda kullaniyorum ama disari ciktigimda da kullanmak istiyorum ve buna bir cozum gelistirilemedi mi? Modem den cikis alsak o sorunumuzu cozer mi?

• Mainland China üzerinden kurulum yaptınızmı. bolge bolge degısıyor. bizde calıstırmadık sonra calısan bır bolge üzerinden kurulum yapınca calıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emresalvation

Mainland China üzerinden kurulum yaptınızmı. bolge bolge degısıyor. bizde calıstırmadık sonra calısan bır bolge üzerinden kurulum yapınca calıştı.

Çalışan bölge üzerinden derken vpn mi kullandınız acaba? Neye göre çalışan bölge ayarını seçiyoruz?

• ouz77 kullanıcısına yanıt
    belirli serverlar üzerinden çalışıyor kameranin ip özelliği. misal avrupa serverinde bu kamera yokken çin serverini seçince kamera çalışabiliyor. önceden hic calismiyodu. guncelleme ile yeni serverlar eklendi. arttik calismasi gerek.

mihome uygulamasindan seciyosunjz

Xiaomi Xiaofang Akıllı 1080P WiFi IP Kamera Mağdurları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emresalvation -- 1 Nisan 2018; 19:10:5 >
  • Arkadaşlar para iadesi yapması lazım çünkü bu ürün sadece Çin'de kullanılabiliyor.Çin için özel üretilmiş ürünü tüm dünya'ya satmışlar.Banggood'danda alan olmuştu sonra satışı durdurdular en son daha geçen bir arkadaşım para iadesi aldı.
  • Kullanmayıp satmak isteyen olursa tanesi 70TL'den alabilirim.
  • Yardım ederseniz ben kullanmak istiyorum. Birisi el atsın uzak masa üstü falan herşeye Ok..
  • Sorunsuz çalışan xiaomi ip camera modeli hangisi arkaşalr tatilde evde yokken güvenlik amaçlı kullanmak istiyorum. Haraket algıladımı sinyal veren tarzda.

• Benim Mac34 olan sadece Çinde çalışır uyarısı veren kameramı dün fişe taktım güncelleme uyarısı verdi yaptım ve şu an sorunsuz kullanıyorum. Bu şekilde kenara attığınız kameralar var ise deneyin derim:) Görünce kullanamayanlar için paylaşayım dedim
  • Bu kameraların ilk versiyonu olan delikli reset tusu olanla ben uzun zamandır dışarıdan ve evden bağlanabiliyorum.Ancak Setup(reset) tusu buton şeklinde olanlar ile bağlanamadım ouz77 arkadasın dediği gibi bir güncellem yapıcam bakalım acıkcak mı ?
  • pilgrimage P kullanıcısına yanıt
    Ben guncelleme yapmadan acabildim hocam bugun.Sans eseri bir deneyeyim dedim, hicbir hata vermedi.Hatta mobil agdan da kontrol edebiliyoruz, o da calisiyor.Yani sikintisi kalmadi kameranin.

• Selam Arkadaşlar güzel haberlerim var :)Bu sorunun offical bir cozumu mevcut.Benim dün 3 adet kameramda aktif olarak unlock edildi.

Bu adrese feedback@hualaikeji.com ürün aldığınız yerin faturası (Aliexpress,Gearbest her neresi ise pdf olur) mail'e ekleyin.Çin dısında yasaklı olup calısmayan ürünlerin mac adreslerini mail yazın ve gonderin.O zaman firma sunuculardan bloklanmıs mac adreselerini kaldırıyor ve sorunsuz olarak kullanabiliyorsuunz.Ben 27 Haziran'da mail atmıstım 27 Eylül itibariyle aktif olmus durumda artık sorunsuz olarak en son surum uygulama firmware update herşey calısıyor bilginize.

Şu şekilde bir mesaj atacaklardır; Bana aşağıdaki mail geldi.Kontrol ettim catır catır calısıyor.

Dear customers,

Congratulations! Your device unlock request has been approved.

Your Spot is now unlocked for use outside of Mainland China.

Again, we remind you that we may not able to provide technical support and after-sale service when the Spot is used outside of Mainland China.

Thank you for choosing our products.

Hayırlı Uğurlu Olsun :)

Senin mesaja istinaden 9 gün önce ben de unlock requestte bulundum, bugün açıldı diye mesaj atmışlar.

Helal olsun valla kardeşim çok teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: alimurat07

Senin mesaja istinaden 9 gün önce ben de unlock requestte bulundum, bugün açıldı diye mesaj atmışlar.

Helal olsun valla kardeşim çok teşekkürler
    Rica ederim Kardeşim.Güle Güle Kullan çok hızlı acılmıs senin ki sevindim.

Valla Herkes bu yontemi kullansında Cihazları tekrar aktif hala gelsin inşallah.

Hayırlısı olsun :)
    İlave olarak isaqy@hualaikeji.com adresini de eklemiştim belki ondan hızlı açılmıştır.

• Bende mail attım açıldı diye mesaj geldi fakat değişen bişey yok birde file taktığımda sarı ışık yanıp sönüyordu artık başlangıçta yanıyor biraz sonra sönüyor bir daha yanmıyor

• Ben mail attım ama mesaj falan gelmedi.
    Bir umut bekliyorum 😙

edit: 5 gün sonram mail geldi ve kamera çalıştı ama gene ayarlardan mainlad china seçili olması gerekiyor.
    diğer eropa, other region falan secilince kurulmuyor.
    bir yıllık sabırlı bekleyiş sonunda oldu.

haber veren arkadaşa teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fixriterzi -- 17 Ekim 2018; 20:41:33 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • merhaba bende bu kameradan aliexpresten 2 adet aldım.bir tanesi arızalı çıktı. satıcı defalarca sormama rağmen calısıyor tr de dedi ama çalışmayınca zorla para iadesi aldım. şimdi ben mail ile ne yollayacağım.aliexpress gearbest gibi fatura yollamıyor. nasıl mail atmalıyım hangi bilgileri yollamalıyım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.