Şimdi Ara

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü (714. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
23.821
Cevap
654
Favori
559.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 712713714715716
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S5 Max'in firmware sürümüne nasıl bakıyoruz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Amazonun kendinden aldim ali hocam amazonun farkli saticilarindan değil, ama malesef sanş yaver gitmedi, haklısınız..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mustafa2442 M kullanıcısına yanıt
    Açmadan iade edin hocam, Amazon’un satıcı olduğundan emin misiniz? Her şekilde şikayet edin.

• ahmetsoul kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Rouvax

Arkadaşlar S5 Max için yeni firmware çıkmış. Yeni firmware i alan oldu mu ?

Yeni versiyonun kodu 01.10.26

Benimki 01.08.76 -_-

• mustafa2442 M kullanıcısına yanıt

Geçmiş olsun, hemen arayın, depodaki çıkışı falan bi incelesinler, bir de gelen irsaliye üzerinde ne yazıyor, roborocks5 max mı, xiaomi vacuum mop pro mu

• onder.t O kullanıcısına yanıt

Andorid se sağ üstte 3. noktaya tıklayınca firmware upgrade kısmı var ona basınca hali hazırdaki versiyonu da gösteriyor.

• S_O_S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, iki kutu ile gondermisler, ilk kutuda marka model falan yazan bir yer yok, irsaliye var onda da s5 max yaziyor, ikinci kutu da vacum mop p yaziyodu hocam. aradık bakalım hayırlısı artik..

Kutuyu açmadan anlamak malesef mumkun degil hocam, ama zarar falan verecek hiçbir sey yapmadım poşetlerine kadar orjinal şeklinde duruyor. İade edecem mağduriyet giderilmezse ne gerekiyorsa da yapacam, ama heveslenmiştik hayırlısı:)

Satici amazon hocam Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa2442 -- 3 Ekim 2020; 15:11:18 >
  • szkrb S kullanıcısına yanıt

Bugün banggood'dan s5 max için aldığım yedek parçalardan filtreyi denemeye çalıştım ama cihaz çalışmadı. Toz kutusunu ve filtreyi takın uyarısı verdi. Aslında yeni filtre toz kutusuna tam oturuyor ve üzerinde gelen filtre ile aynı boyutlarda. Tek fark ok ile işaretli olan yer kapalı, orijinalinde açık. Orayı kesip tekrar denerim. Yedek filtre alıp deneyenler böyle bir sorun oldu mu acaba?

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü
    Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü

• quote:

Orijinalden alıntı: Rouvax

Andorid se sağ üstte 3. noktaya tıklayınca firmware upgrade kısmı var ona basınca hali hazırdaki versiyonu da gösteriyor.

Teşekkürler, iOS cihaz var ama benzer yerdedir diye tahmin ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakan84

Bugün banggood'dan s5 max için aldığım yedek parçalardan filtreyi denemeye çalıştım ama cihaz çalışmadı. Toz kutusunu ve filtreyi takın uyarısı verdi. Aslında yeni filtre toz kutusuna tam oturuyor ve üzerinde gelen filtre ile aynı boyutlarda. Tek fark ok ile işaretli olan yer kapalı, orijinalinde açık. Orayı kesip tekrar denerim. Yedek filtre alıp deneyenler böyle bir sorun oldu mu acaba?

İşaretli yeri keserek de denedim, ama yine olmadı. Filtreyi biraz daha inceleyince diğer uç kısmında metal gibi bir parça var. Sanırım toz kutusunu cihaza koyarken hizasına gelen yerde sensör olabilir. Çünkü kendi filtresi takılı toz kutusunu yerine koyarken, toz kutusunun yerleştiğine dair sesli uyarı veriyor. Ama yeni filtre takılıyken böyle bir uyarı vermiyor. Dolayısıyla toz kutusunun takılı olduğunu algılamıyor ve çalışmıyor. Ali hocam siz ne dersiniz? Buna bir çözüm üretebilir miyiz?

Aldığım yere (banggood'a) yazayım bakayım onlar ne diyecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atakan84 -- 3 Ekim 2020; 16:17:10 >

• onder.t O kullanıcısına yanıt

ios'da sağ üstte alt alta 3 minik nokta var, oraya basınca seçeneklerde göreceksiniz.

• atakan84 kullanıcısına yanıt

S5 max'a uyumlu değil bu durumda.

Bu alışverişler de riskli demek ki.

• S_O_S kullanıcısına yanıt

Filtrelerinizi denediniz mi, uyumlu mu?

teşekkürler.

O işaretli yerde mıknatıs var dostum, o yerinde duruyor mu? O şekilde anlıyor makine filtreyi.

Siz deyince ben de filtreyi ilk defa denedim ve sonuç aynı. Sonra filtrenin birinde orjinal olandan farklı diye kenardaki fazla plastiği kestim ama nafile sonuç NOK, yine error 9 veriyor.

Banggood'dan ticket açtım aşağıdaki videoyu da ekleyip, bakalım nasıl sonuçlanacak;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ntquartex -- 3 Ekim 2020; 16:49:0 >

Ben de öyle düşünmüştüm. Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü 

• ntquartex kullanıcısına yanıt

Çok iyi olmuş, ben de açayım.

• szkrb S kullanıcısına yanıt

Evet öyle görünüyor.

Daha önceleri Banggood'dan birçok alışverişim olmuştu. Arızalanan bir ürünü kendilerine bildirdiğimde (resimli ve kısa film çekerek) sorgusuz yenisini göndermişlerdi. Bakalım buna ne diyecekler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atakan84 -- 3 Ekim 2020; 16:55:52 >
  • 
Sayfa: önceki 712713714715716
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.