Şimdi Ara

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü (711. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
23.821
Cevap
653
Favori
559.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 709710711712713
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba,
    korumalı olan, filtre temizliğini kolaylaştırıyor mu?
  • szkrb S kullanıcısına yanıt
    Henüz denemedim. Gelen kutusundan çıkardım ve resmini çekip paylaşayım dedim. Hazır çıkarmışken makineye onu taktım. Ama daha kolay temizleneceği aşikar diye düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • atakan84 kullanıcısına yanıt
    Orijinal filtreyi temizlemek hakikaten çok sıkıcı, umarım temizlik ciddi kolaylaşır.
    Kullanınca tecrübenizi aktarırsanız istifade ederiz.
    Teşekkürler.
  • szkrb S kullanıcısına yanıt
    Elbette

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    üstad vacuum mop pro cihazım ağ moduna geçmiyor... güncelleme sırasında bir sorun oldu sanırım. onarımı için bir mekanınız var mı

• pegasusugur P kullanıcısına yanıt
    Mailinize cevap verdim.
    Resetleyip fabrika ayarlarına dönebilirsiniz.
    Başka türlü bir destek güncellemelerde imkansız.

• Şimdi sayfada bazı haritalaro gördüm odanın şekline göre düz süpürüyor. Ama arkadaşımda ki viomi v3 çapraz süpürüyor ilk günden beri öyle olduğunu söyledi. Sadece 1 kez haritalama yapmış bugüne kadar. Acaba yeniden haritalandırma yapsa düzelir mi?
    Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• masterr206 kullanıcısına yanıt
    Şarj cihazını duvara dayasın ve yeniden harita çıkarsın.

• Hocam çok teşekkürler. Eğer istanbuldaysanız umarım bir gün yolum düşer de çayınızı kahvenizi içerim. Bütün sayfaları inceledim ve geçtiğimiz zamanlarda ileri projenizden bahsettiğinizi gördüm. Eğer ticari bir ürün çıkartırsanız ilk müşterilerinizden biri benim, bilesiniz.

• masterr206 kullanıcısına yanıt
    Ankara’dayım ama iki haftada bir İstanbul’da oluyorum genelde, bir buluşma ayarlarız memnuniyetle.
    Saygılarımla

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Ali Bey merhaba inşallah iyisinizdir. Birkaç sorum olacaktı size cevaplarsanız çok memnun olurum.

1-)İlife A9S modelini hepsiburada da satan firmada ne gibi bir sorun var ? Satın aldığımızda sıfır kapalı kutu ürün gelmesi yeterli değil midir ?

2-) Fiyatlar inanılmaz uçmuş. 85 m2 ve aşağısı bir ev için moplu ve mopsuz olarak f/p anlamında alınabilecek iyi marka model ürünler hangileridir ?

3-) Amazon amerika üzerinden kampanyalarla 3000-3500 tl bandı ve aşağısına Ozmo 920 yi tavsiye eder misiniz ? Yoksa o fiyatlara ya da üzerine daha da ekleyerek Türkiye den herhangi bir cihaz almamı mı önerirsiniz ?

Şimdiden tşk ler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serin_su842 -- 2 Ekim 2020; 3:58:1 >
  • serin_su842 S kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Bu sorunuzu lütfen robot süpürgeler hakkında isimli foruma taşıyınız. Burada sadece Xiaomi marka ürünler konuşuluyor, üyeleri meşgul etmeyelim.

Saygılarımla

• Merhaba

Xiaomi Mi 1C modeline bakıyorum . Bütcem 2000-2500 civarı . Sizce nerden almam en mantıklısı? Garanti için sorun çıkmasın istiyorum.

Yada 2000-2500 civarı ne tavsiye edersiniz ?
  • 1C modeli için forumda son 10-15 sayfayı incelemenizi öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mali_bu16 -- 2 Ekim 2020; 11:16:21 >
  • merhaba,

temizlik robotu almayı dusunuyoruz birsey aklımıza takıldı.belki konusulumştur ama başlık altında biraz gezindim bulamadım.

Mop ozelliğini kullanırken su ile beraber herhangi bir temizlik maddesi ekleyen var mı acaba ? teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MKRİFTER

Tüm ayarları baştan yapıyoruz odadan odaya geçerken değil. Edit map- customize ye tıklayarak oda oda çekim gücünü oda oda mop su düzeyini ayarlıyoruz. Sonra bu ayarlara göre oda oda değişik süpürme mop yapıyor. Siz elle müdahale etmiyorsunuz. Mop bez yokken oda oda ayarladığınız süpürme ayarları geçerli.Mop bez takılı iken oda oda ayarladığınız mop ve süpürme ayarları geçerli
    Iyi günler, eminsiniz degil mi hocam, denediniz ve gördünüz, bu sekilde mop takılıyken supurme yapıyordur? Bana da dediginiz gibi mantikli geliyor; çünkü boyle bir seçenek var sonucta. Böylece isteyken; evden çıkmadan su hazinesini doldurup mopu takarsak önce tüm odaları süpürüp sonra temizleme yapabiliriz, dediginiz gibi silme ve supurme oncesi customdan ayarlari oynayarak. Yalniz bazi arkadaslar paspas takılıyken supurme kesin olamaz şeklinde beyanda bulunuyor, süpürmesi lazim, fircanin önünde sonucta mop yok, sadece biraz yükseklik artıyor, hani belki çekiş kuvveti azalir.

• Ggirgic G kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Forumda çok yazıldı, denk gelmediniz sanırım.
    Aldığım firmaya sormuştum, onlar da aynı bilgileri verdiler.
    Sadece 1 çay kaşığı deterjan veya sirke. (Bu miktar tankdaki su miktarıyla oranlandığında; deterjan ambalajlarındaki su/deterjan oranına denk geliyor zaten, tabiatıyla az değil)
    Ara sıra sirke kireçlenmeyi de önleyecektir. (sirke 1 tatlı kaşığı da olabilir)
  • daydreamer8787 D kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Teorik olarak elbette bu ayarları yaparsınız, lâkin riskli.
    Makinenin sağlıklı çalışabilmesi için; kullanım kılavuzunda mop ve su varken süpürge yapılmaması gerektiği yazıyor.
    Bir de evde yokken ıslak temizlik riskli.
    Tankda su bittiğinde sorun çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi szkrb -- 2 Ekim 2020; 11:17:30 >
  • 
Sayfa: önceki 709710711712713
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.