Şimdi Ara

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü (704. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
23.825
Cevap
654
Favori
559.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 702703704705706
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet hep turboda calistirdim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ne yapmam gerekecek peki şuan @hepsirobot

• erdsavas kullanıcısına yanıt
    Yazılım değil, fan sürekli turboda çalışınca akış sensörü ısınıyor ve gerilimi düşürüyor.
    Bir süre sonra da fan sargıları hasar görüyor.
    Bana her hafta 4-5 tane fan arızası geliyor böyle.
    Mijia ve Viomi fanları hassastır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hepsirobot -- 25 Ekim 2020; 21:40:15 >
  • erdsavas kullanıcısına yanıt
    Saçma, batarya ile ilgisi yok. Mijia’nın düşük ve yüksek kapasiteli bataryalarının deşarj akımları aynıdır.

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Maliyeti nedir ne kadara yapıyorsunuz siz hocam

• mali_bu16 kullanıcısına yanıt
    Ucuz ama zaten.
    Ucuz olduğu için bu kadar satılıyor.
    Egea’dan C180 kalitesi beklememek lazım.

• Bugrabal B kullanıcısına yanıt
    Aynı arıza ise, 400 lirayı buluyor.
    Alış kontrol sensörü ve kartı zor bulunuyor artık.
    Xiaomi kritik yedeklerde çok iyi değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hepsirobot -- 27 Eylül 2020; 22:24:5 >
  • Offf çok pahalı :(

Haklısınız ama ürününüz zaten garantili değil mi? Gönderin servisi değiştirsin ücretsiz.

• İnternetten almıştım garantili mi bilmiyorum ki Bob teknolojiden almistimm

• quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

Ucuz ama zaten.
    Ucuz olduğu için bu kadar satılıyor.
    Egea’dan C180 kalitesi beklememek lazım.
    Peki işin uzmanı olarak sizce bu ve bunun gibi sorunları en aza indirmek için (elektronik şans işi faktörü dışında) en az ne kadar bütçe ile hangi marka modellere yönelmek mantıklı olur Ali bey. Sonuçta kimse parayı kolay kazanmıyor ve ucuz etin yahnisi olarak örneklediğimiz cihazlar asgarî ücret seviyelerinden başlıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Kendimi yanlış ifade etmeyeyim ama garantisini, servisini sorgulamadan bulduğunuz en ucuzunu alarak yatırımınızı bilerek riske atmışsınız.

Bence firmaya ulaşın ve hakkınızı arayın. Sorunsuz bir şekilde çözebilmeniz dileği ile.

mop pro ile viomi v2 ayni cihaz zaten ozellikleri birebir ayni.

Butceyi arttirma sansiniz varsa viomi v3 alabilirsiniz. Yok isr bence tipinden dolayi mop pro alinmali. viomi v2 yi nedense sevemedim

• burak_bt kullanıcısına yanıt
    burak_bt hocam mop pro ile viomi v2 arasında ki en temel fark yanlış araştırmadıysam; mop pro tek harita kaydediyor (yazılım güncellemesi ile 3 adete çıkacak efsanesi var ama icraat yok) V2 direk 3 harita kayıt ediyor. Bir de mop pro kutu içeriğinden çıkmayıp ta haricen satılan sadece mop yapmak için gerekli olan su haznesi V2 kutu içinden çıkıyor ( bunun ile ilgilide mop pro nun kutu içeriğinde bulunan 2si 1 arada haznesinin filtresini çıkarıp cihaza takıldığında, cihaz sadece su haznesi takılmış gibi algılayıp sadece mop moduna aktive ediyormuş. Tabiki 2si1 arada haznesinin su haznesi süpürme haznesi ile entegre olduğu için su haznesi düşük bir ml kapsetisinde kalıyor). Bunlar dışında bir fark görünmüyor. V3 için şuan tünelin sonu karanlık gibi duruyor. Bir ihtimal kara cuma indirimlerine kadar sabredersem ve üzerine V3 güzel bir indirime girerse ne ala. Ama kara cuma yı beklerken dolar, covid19, siyasi durumlar rüzgarı tersten estiripte şuan ki şartlarda V2 ye erişebilirken o günün koşullarında V2 parasına gır gır almak zorunda kalırsam diye korkuyorum

V2 5 harita kaydedebiliyor. Mop proya guncelleme gelirse 3 harita kaydi yapacak deniyor ama ne zaman gelir bilinmez. Birde dediginiz gibi ekstradan 550ml su haznesi cikiyor icinden. Onun disinda daha stabil sorunsuz oldugu soyleniyor v2 nin.

Geriyede fiyat farki ve gorsel olarak renk farki kaliyor.

Bu arada ben ilk zamanlar bu iki model arasinda mop pro istiyordum beyaz renginden dolayi ama coklu harita kaydetme benim icin olmazsa olmaz oldugu icin v2 aldim. Rengi cok hosuma gitti, ev zaten gri agirlikli ve gri siyah rengi cidden cok guzel, videolarda yansimalardan dolayi gercek rengi anlasilmayabiliyor. Benim ilk videomda mesela gun isigindan dolayi hafif kahverengimsi bal kopugu rengi gibi gozukuyor ama baya fume renk ve guzel duruyor.

Ali bey bu iki model parca kullanimi olarak ayni, ikiside ayni sekilde ariza yapiyor, ikiside ayni duzeyde dayanikli derse siz artik kendi tercihinizi yapin. Eger birisi digerinden ariza ve parca konusunda daha dayanikliysa ona yonelin (bildigim kadariyla bu iki model bire bir donanim olarak ayni parcalari kullaniyor ama isin ehline danismak daha dogru olur)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdurmus -- 27 Eylül 2020; 23:34:38 >

• tyfnktk T kullanıcısına yanıt
    Hocam nereden aldınız link olarak? Kaç günde geldi?

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Hocam bak simdi senden yeni gordum viominin hassas oldugunu icim bi kotu oldu :) benim v2 yi genelde standart modda kullaniyorum, bugun bi medium da kullandim ama turboda ara sira kullansak sorun olmaz sanirim diye dusunuyorum.

Bu arada son yazdigim mesajda mop pro ve v2 nin bire bir ayni parca kullandigini yazdim ama dogru mudur? Eger oyleyse bu hassaslik konusu viomide oldugu gibi mop proda da mevcutmudur? Benim gibi 2si arasinda kalan arkadaslara yardimci oluruz boylelikle

• bdurmus kullanıcısına yanıt
    bdurmus bey vermiş olduğunuz bilgiler için çok teşekkür ederim. 5 harita kaydı düzeltmesi içinde ayrıca teşekkür ederim. İnanın son 2 haftadır o kadar çok okuyor, araştırıyor video izliyorum ki artık modeller özellikler kafamın içinde yer değiştiriyor
    Renk olayı çok mühim değil açıkçası ama bende sizinde dile getirmiş olduğunuz gibi işin içinde olan bir üstadın Ali beyin tecrübelerinden yola çıkarak yönlendirmesine göre noktayı koymayı planlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mali_bu16 -- 27 Eylül 2020; 23:50:28 >
  • bdurmus kullanıcısına yanıt
    Bir de beni düşünün... 1C mi mop pro mu diyerek girdim mevzuya 2 gündür her iki model ile iglili arka arkaya olumsuz geri bildirimler oldu forumda kafam iyice yandı

• 
Sayfa: önceki 702703704705706
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.