Şimdi Ara

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü (706. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
23.825
Cevap
654
Favori
559.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 704705706707708
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    19V ile şarj etti ise içinde hassas koruma devresi yok demektir, bu sizin için bir avantaj. Bu adaptörü kullanmaya devam edebilirsiniz, düşük voltaj zarar vermez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

Yazılım değil, fan sürekli turboda çalışınca akış sensörü ısınıyor ve gerilimi düşürüyor.
    Bir süre sonra da fan sargıları hasar görüyor.
    Bana her hafta 4-5 tane fan arızası geliyor böyle.
    Mijia ve Viomi fanları hassastır.
    Roborocklar için durum farklı diyor anlıyorum hocam, doğru mudur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S_O_S kullanıcısına yanıt
    Roborock fanı arıza yapmıyor demek değil, aynı fan markasını kullanıyorlar ancak Roborock altyapısında hem fanı koruyan hem de akışı çok daha farklı noktalarda kontrol eden farklı devreler var.

İşlevleri hemen hemen aynı olan cihazlar arasında bir fiyat farkı varsa bunu kalitede ve tasarıma verilen özende aramak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

19V ile şarj etti ise içinde hassas koruma devresi yok demektir, bu sizin için bir avantaj. Bu adaptörü kullanmaya devam edebilirsiniz, düşük voltaj zarar vermez.
    çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için
  • Mi Vacuum mop 1C sahibiyim. Son bir haftadır güçlü ve turbo modlarda 1-2 dk arası çalışıp cihaz kapanıyor. Tekrar alıp şarj ünitesine koymak yada on tuşuna basıp açmak gerekiyor. Standart modda çalışırken sorun yok. Bu sorunu başka yaşayan veya hakkında bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Granada58 -- 28 Eylül 2020; 16:5:40 >
  • Ben konuya geç dahil oldum ama şunu mu çıkartmak gerekiyor; sürekli Turbo'da robotu çalıştırmak alete zarar verebilir ?
  • dweller kullanıcısına yanıt
    Evet, bu MopPro ve 1C’lerde sorun oluyor ve gittikçe daha sık rastlıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar eşim çok istiyor robot süpürge ve mop yapsın. Hangisini önerirsiniz? :) konuya cok vakıf değilim mazır görün

• part kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Konunun uzmanları yardımcı olacaktır ama işinizi kolaylaştırmak adına; öncelikle evinizin net kullanım alanı metrajı, fizikî şartları (zemin özellikleri, halı oranı, eşya yoğunluğu vs) ve bütçe bilgilerinizi vermeniz gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi szkrb -- 28 Eylül 2020; 16:45:3 >
  • szkrb S kullanıcısına yanıt
    3000 tl bütçem var. Evin metrekaresi 180 . . Zemin parke .. 4 oda 1 salon . Her odada 4 metrekare halı salondaki de tahiminmce 8 metrekaresir 2 halı var orada :)

• duyce D kullanıcısına yanıt
    Maalesef. Her çalıştırdığımda aynısı oluyor. Robottan soğudum

• çinden 6 7 ay önce styj02ym (mop pro) almıştım hergün saat 14 te süpürge modunu haftanın 1 günüde mop ve süpürge modunu kullanıyorum şimdi yazılanlara baktımda mop pro modelinde turbo mod sorunu varmış ve ben sürekli turbo modun da kullanıyorum sizce düşürmelimiyim çekiş gücünü?
  • cigenderdem46 C kullanıcısına yanıt
    Sürekli Turbo modda çalıştırmak için tasarlanmadıkları kesin.
  • Xiaomi ekosisteminde yeni çıkan Dreame F9 süpürge için yorumlarınız nedir, araştırmalarıma göre dezavantajı lidar sensörünün olmaması ve yedek parça temini ama batarya ve çekim gücü iyi duruyor. Mop pro ile karşılaştırıldığında ne dersiniz?

• enistasci E kullanıcısına yanıt
    Dün konusu geçmişti, mevcut G1 ile 1C modelinin ayarında, giriş seviyesinde bir kılık değiştirme sadece. MopPro orta segment bir üründür.
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Mop pronun bataryasından emin olamıyorum çok satan bir ürün ama batarya değeri yüzünden almakta çekincelerim var. Uzun vadede sorun yaşar mıyım.

• Modlardan standart il orta arasında ne fark var bir de hangi modu tavsiye edersiniz. Teşekkür ederim

• part kullanıcısına yanıt
    Cevap yazan olmamış, gözden kaçtı sanırım.
    Bildiğim kadarıyla naçizane cevaplamaya çalışayım
    Metrajınız gerçek net kullanım alanı ise; 3.000TL bütçeyle istediğiniz vasıflarda robot imkânsız görünüyor.
    Özellikle de servis-destek garantisi olan düzgün bir yerden almak istiyorsanız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi szkrb -- 28 Eylül 2020; 18:24:3 >
  • enistasci E kullanıcısına yanıt
    Neye dayanarak emin olamıyorsunuz? O batarya değeri size ne ifade ediyor mesela? Sizin ihtiyacınız nedir?

• 
Sayfa: önceki 704705706707708
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.