Şimdi Ara

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü (577. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
23.821
Cevap
653
Favori
559.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 575576577578579
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar. Eşime hediye olarak robot süpürge almak istiyorum fakat herhangi bir bilgim yok. Çok istiyordu bu sügürgeleri. Kendisi çalıştığı için çok işimize yarayacağını düşünüyoruz. Evde değilken de kontrol edebildiğimiz, kronik sorunları olmayan ve kaliteli bir cihaz arıyorum. Önerebileceğiniz modeller varsa direkt olarak onu inceleyip alayım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Banggood'da satılan ürünler için de vergiler dahil kargo sistemi vardır. Ekstra hiçbir ödemeniz olmuyor. Tüm vergilerden de muaf oluyorsunuz (Türkiye Hızlı Kargo (Vergiler Dahil) kargo seçeneğinin seçili olmasına dikkat edin).

Viomi V2 pro gibi Gearbest ile Almanya depodan satılan ürünlerde sadece %18 gümrük vergisi ödüyorsunuz, kargonuzu PTT kargo getiriyor. Ortalama ödenecek vergi miktarları aşağıda cihazların satış adresleri kısmında yazmaktadır. Ürün mahallenizdeki PTT şubesine veya direk kapınıza geliyor, vergi ödemesini yapıp kargoyu şubeden veya evinize getiren kargocudan alabiliyorsunuz. Bu iki ürün için kargo takiplerinihttps://gonderitakip.ptt.gov.tr adresinden CP ile başlayan takip kodunu girerek yapabilirsiniz. (Takip süreci ürün kargolandıktan sonra başlayacaktır, gecikmeler olabiliyor.)

Gearbest ile alım yaparken ödeme ekranında üstteki kredi kartı seçeneğini (Axess, Bonus, Maximum.... diye) seçerseniz TL olarak ödeme yaparsınız, bir altında kredi kartı seçeneğini seçerseniz de dolar olarak ödeme yapılabilir. Kur farkında ötürü dolar olarak ödeme yapmak avantajlı olabiliyor. Adresinizi yazarken posta kodunu il merkezinizin postu kodu olarak girin (İstanbul için 34000, Ankara için 06000 gibi) kargo fiyatı doğru hesaplanacaktır.

Roborock S5 Max Silme ve Süpürme Yapabilen Temizlik Robotu

Roborock'un en gözde ürünü, oldukça kalite, özellikleri ile göz dolduran bir cihaz. Harika bir fiyatla şu anda Banggood'da satışta!

Detaylı ürün tanıtım videom: https://www.youtube.com/watch?v=q-5NOLbHnUk&feature=youtu.be

Satın Almak İçin Tıklayın

Bu linkten ürünü sepetinize ekledikten sonra indirim kodu girme kısmına bu kodu yazın:

BGUHS5TU

Vergiler dahil kargosu 1938 liradır.

58 liralık sigortayı da kaldırabilirsiniz (ihtiyaç olmayacaktır)

Sonuç fiyat 4521 liradır şu anda (Bu fiyata kargo, gümrük vergisi, ÖTV vs herşey dahildir).

Xiaomi Viomi V2 Pro Silme ve Süpürme Yapabilen Temizlik Robotu

Detaylı ürün tanıtım videom: https://www.youtube.com/watch?v=Nc_Kwq35_0Y&feature=youtu.be

STYJ02YM modeli ile hem yazılımsal hem de donanımsal olarak oldukça benzer, aynı özelliklere sahip 2019 yılı çıkışlı yepyeni bir model. Almanya depo'dan kargolandığı için kargo tutarı oldukça düşük ve kargo süresi hızlıdır. Uygun bir fiyatla Gearbest'te şu anda satışta!

Bu linkten ürünü sepetinize ekledikten sonra indirim kodu girme kısmına bu kodu yazın:

M4D8FBBF719EB001

Kargosu 183 liradır (25$). PTT ile gelmektedir. Ürün size ulaştığında yaklaşık olarak ürün tutarı üzerinden %18 civarı vergi ödeyeceğinizi unutmayın (Ortalama 400-450 lira arası)

Vergiler hariç sonuç fiyat 2831 liradır (387$) şu anda.

Xiaomi Viomi V3 Silme ve Süpürme Yapabilen Yepyeni Temizlik Robotu

2020 Yılı çıkışı yepyeni bir model! Güçlendirilmiş bataryası, arttırılmış çekiş gücü, bakır-gümüş iyonizasyon teknolojisi ile %99'a kadar bakterileri öldürüp temizleme gibi yepyeni özellikler ile donatılmış son teknoloji bir cihaz.

BGHKV3R

Vergiler dahil kargosu 1233 liradır (Türkiye Hızlı Kargo (Vergiler Dahil) kargo seçeneğinin seçili olmasına dikkat edin).

75 liralık sigortayı da kaldırabilirsiniz (ihtiyaç olmayacaktır)

Sonuç fiyat 4487 liradır şu anda (Bu fiyata kargo, gümrük vergisi, ÖTV vs herşey dahildir).

Xiaomi 1S Model Yeni Temizlik Robotu

1.nesil cihazın geliştirilmiş versiyonu olan 1S modelinin 1.nesile göre emiş gücü %40 oranında arttırılmıştır. Ayrıca uygulama üzerinden sanal duvar oluşturabilme, sesle komut, geliştirilmiş haritalama özelliği, birden fazla harita kaydedebilme gibi yepyeni özellikler de eklenmiştir.

Detaylı ürün tanıtım videom: https://www.youtube.com/watch?v=a_gy2-FgoN4&feature=youtu.be

BGSTUXMR

Vergiler dahil kargosu 1480 liradır (Türkiye Hızlı Kargo (Vergiler Dahil) kargo seçeneğinin seçili olmasına dikkat edin).

43 liralık sigortayı da kaldırabilirsiniz (ihtiyaç olmayacaktır)

Sonuç fiyat 3226 liradır şu anda (Bu fiyata kargo, gümrük vergisi, ÖTV vs herşey dahildir).

Xiaomi Mijia Vacuum Mop Pro (STYJ02YM) Model Moplu Yepyeni Temizlik Robotu

S5 serisi cihazlarla hemen hemen aynı özelliklerde, fiyat olarak da daha uygun yepyeni bir cihaz. Çekiş gücü yükseltilmiş ve uygulaması yenilenmiş. S5 serisinde olmayan aynı anda süpürme ve silme yapabilme özelliği de cabası. 1S model cihazın mop özelliği olanı gibi düşünebilirsiniz.

Üstelik aynı üründe siyah ve beyaz renk seçenekleri de mevcut

Detaylı ürün tanıtım videom: https://www.youtube.com/watch?v=M5iu6A2mVSw&feature=youtu.be

BGTUMRT

Vergiler dahil kargosu 1669 liradır (Türkiye Hızlı Kargo (Vergiler Dahil) kargo seçeneğinin seçili olmasına dikkat edin).

46 liralık sigortayı da kaldırabilirsiniz (ihtiyaç olmayacaktır)

Sonuç fiyat 3527 liradır şu anda (Bu fiyata kargo, gümrük vergisi, ÖTV vs herşey dahildir).

Xiaomi Mijia Vacuum Mop (1C) Model Süpürme ve Islak Silme Dahil Yepyeni Temizlik Robotu

2019 model, diğer cihazlara göre oldukça uygun fiyatlı, yepyeni bir rotalama algoritmasına sahip Xiaomi 1C modeli, hem bütçenize dost hem de özellikleri ile fiyatından kat ve kat fazlasına yapacak bir cihaz olacak.

Oldukça güçlendirilmiş toz çekim gücü (2500Pa), geliştirilmiş yepyeni algılayıcı sensörler, 2cm'e kadar engelleri rahatlıkla geçebilme özelliği, ıslak kuru her türlü süpürme ve silme işlemini yapabilmesi gibi özellikleri ile kaçırılmayacak bir cihaz!

Detaylı ürün tanıtım videom: https://www.youtube.com/watch?v=bcAcxo2SFAM&feature=youtu.be

Bu linkten ürünü sepetinize ekledikten sonra indirim kodu girme kısmına bu kodu yazın (indirim kodu sadece Banggood mobil sitesi veya mobil uygulamasında geçerlidir, linki telefonunuzdan açın):

BGCMTUK

Vergiler dahil kargosu 1179 liradır (Türkiye Hızlı Kargo (Vergiler Dahil) kargo seçeneğinin seçili olmasına dikkat edin).

33 liralık sigortayı da kaldırabilirsiniz (ihtiyaç olmayacaktır)

Sonuç fiyat 2436 liradır şu anda (Bu fiyata kargo, gümrük vergisi, ÖTV vs herşey dahildir).

Yedek Parçalar

25 parçalık tam takım yedek parça seti (1. nesil, S5 serisi ve 1S model ile uyumludur) Satın Almak İçin Tıklayın

Silme (mop) yapan modellere (S5 serisi) uygun fiyatlı 18 parçalık bir set. Yine kendinden indirimli fiyatı var. Satın Almak İçin Tıklayın

1. nesil, S5 serisi ve 1S model robotlarınız için yedek parça ihtiyacınızı uygun fiyata karşılayabilirsiniz. Setteki fırçalar ve filtreler ile uzun bir süre parça ihtiyacınız olmayacaktır. Ürün satış linki: Satın Almak İçin Tıklayın

Sadece Mijia STYJ02YM (vacuum mop pro) ve Viomi V2 /Pro model süpürge için uyumlu olan uygun fiyatlı parça setleri için bu adreslere bakabilirsiniz.

Sadece 1c modeli ile uyumlu parça seti için bu linke bakabilirsiniz. Satın Almak İçin Tıklayın

S5 Max ile gelen yeni nesil uçları çıkabilen ana fırça ve 5 bacaklı yan fırçaları içeren; S5 Max, S50, 1s, 1.nesil modellerle uyumlu parça setleri için bu linklere bakabilirsiniz:

Alış yaparken tüm yedek parça ürünleri için kargo seçimini "Türkiye Hızlı Kargo (Vergiler Dahil)" olarak seçmeyi unutmayın!

• dweller kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. Evet çoğu yedek parça yan sanayidir, fiyat farkından da belli oluyor zaten, orjinal tek bir parça fiyatına 10 parçalık set alınabiliyor.

Ben her türlü işinizi göreceğini düşünüyorum, en fazla orjinaline göre daha az ömürlü olur, ama sayıca daha çok alacağınız için de bu bir problem değildir.

Uçları çıkan ana fırça ve 5 kollu daha dayanıklı yan fırçayı tercih etmek varken eski tip fırçaları almak bana mantıksız geliyor, karar sizin elbette.
  • MYılmaz4646 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, hoşgeldiniz.

Başlangıç için şu videoma bir göz atabilirsiniz, en azından modellerin aklınızda şekillenmesi adına: https://www.youtube.com/watch?v=NWVcxLhbiyY
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekiz

Merhabalar, hoşgeldiniz.

Başlangıç için şu videoma bir göz atabilirsiniz, en azından modellerin aklınızda şekillenmesi adına: https://www.youtube.com/watch?v=NWVcxLhbiyY
    Hemen izliyorum hocam

• Selamlar, xiaomi mop pro modelini kullanıyorum, evin haritası çok düzgün bir şekilde çıktı ama ara sıra şöyle bir problem yaşıyorum. Salonu seçiyorum, çevre kontrolü yapıyor ve haritayı silip tüm evi tekrar haritalamaya çalışıyor. Stand a geri dön dersem dönüyor ve harita eski haline dönüyor. Bugün iki oda birden seçtim düzgün çalıştı, geçenlerde tüm odaları birletirip sonra tek tek böldüm tek oda seçtim düzgün çalıştı. Asıl sebep ya da sonuç ne bulamadım. Fikri olan var mı?

• Herkese merhaba.v2 pro kullanıyorum. Bir sorum var.
    Cihaz genellikle şarjda iken "device error" hatası veriyor.cihazi kontrol ettiğimde bir sorun yok ancak bu şekilde bildirim geliyor.sorun ne olabilir acaba?

• @_LL_i @ kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. Her zaman olmasa da böyle sorunlar yaşanabiliyor. Mevcut haritayı silip yeniden haritalama yapmak en iyi çözüm oluyor bu durumlarda. Benim bir önerim de cihazın şarj istasyonunun yerini değiştirmektir, evin olabildiğince merkezi bir yerine şarjı konumlandırıp buradan ilk haritasını çıkartmak işe yarayacaktır.
  • Merhabalar. Cihazın internet bağlantısının iyi olmayışı veya sunucusu ile doğru bağlantı sağlayamayışı bir sebep olabilir.

Temizlik esnasında herşey yolunda değil mi? Şarj istasyonunun bulunduğu yerde wifi çekim kuvveti de iyi midir?
  • tekiz kullanıcısına yanıt
    Wifi repeater ile deneyeceğim hocam tesekkurler.Temizlik sırasında da şöyle bir problem var.sarj istasyonuna dönmek istediğinde koridoru bulamıyor,bunun yerine garip bir noktadan ilerlemeye çalışıyor duvara carpiyor sürekli.haritanin yatık olmasının sebebi nedir

• Wifi repeater ile de kafası karışabiliyor cihazın, ben repeater taktım, şarj cihazının yerini başka yerde göstermeye başladı, yolunu da bulamıyordu.
    Cevap için teşekkür ederim.

Açıkçası 3 kere haritayı yeniledim hatta, 3 defa da odaları üst üste çizdiği için tekrar baştan başlattım ama bu sorun sanki mop, normal süpürme aparat değişimlerinden sonra başladı. Şuan en iyi çözüm olarak 2 odayı birden seçmek gibi geldi bana. Tek oda seçersem harita yokmuş gibi sıfırdan tüm temizlik yapıyor. Bazen de düzgün çalışıyor ve tek odayı temizliyor. Hatta ekran üzerindeki belli bir alanı süpürmesi için kullanılan, anlık alan belirlemeyi seçsem bile tüm eve yöneliyor :)

Sizin youtube videolarınızı izledim. Elinize sağlık, birkaç sorum olacak. Geriye dönük bulamadım, açıkçası yıl bazında geriye de gitmedim. Mop haznesi ile bırakmak kireç dışında bir zarar verir mi? Sadece pas pas yapmak için tek su haznesi alınabiliyor mu? Birde bendeki versiyon 3.5.3_0017 gözüküyor ama aylar önce çekilen youtube videolarında bile daha güncel sürümler var. Bölge Türkiye, dil Türkçe seçmek yanlış bir tercih mi acaba?

• banggoodan dolar uzerınden alma var mı dolar seçip ödeme ekranına gelince tl ye donuyor ücret
  • xsay54y X kullanıcısına yanıt
    Sadece TL olarak alım yapabilirsiniz Türkiye'den yapılan alışlarda.
  • @_LL_i @ kullanıcısına yanıt
    Dediğim gibi, şarj istasyonunu başka bir odaya, hatta evin en merkezi konumuna, koridora taşımak da iyi bir çözüm olabilir.

Su haznesinde su bırakmak tıkanıklık ve kireçlenme yapacaktır, temizlik sonrası muhakkak boşaltıp o şekilde muhafaza etmek gerekir. Tek su haznesi alabilirsiniz, örneğin burada satışta: https://tr.aliexpress.com/item/4000534863966.html

Siz cihazı Türkiye'den aldığınız için versiyonlar farklıdır, yanlış hatırlamıyorsam güncel versiyon 0021'di ama tam emin olamadım.
  • Şarj istasyonunun konumu değiştirip, örneğin 90derece farklı bir duvara yaslayıp sıfırdan haritalama yaptırırsanız harita hataları düzelecektir, eğik yatık harita olmayacaktır diye düşünüyorum. Bu koridoru bulamama problemi de bu şekilde hallolabilir.
    melih s5max için önereceğin yedek parça var mı? içinde mop bulunan?
    Merhaba,

Aslında tek çekincem HEPA filtresi ve kalitesi. Onun gerçekten bir HEPA filtresi olduğundan emin olmamız mümkün müdür ? Alıp deneyen, bilen, gören vs. vardır aramızda ama HEPA filtresi olduğundan nasıl emin olunur onu da bilmiyorum.
  • Xiaomi Mop pro mu, viomi v2 pro mu tavsiye edersiniz

• 
Sayfa: önceki 575576577578579
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.