Şimdi Ara

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü (564. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
23.820
Cevap
654
Favori
558.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 562563564565566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İLk haritalamada robotun tamamen kendi başına, hiç müdahale olmadan haritalamayı bitirip yerine dönmesi lazım.
  • Banggood'da satılan ürünler için de vergiler dahil kargo sistemi vardır. Ekstra hiçbir ödemeniz olmuyor. Tüm vergilerden de muaf oluyorsunuz (Türkiye Hızlı Kargo (Vergiler Dahil) kargo seçeneğinin seçili olmasına dikkat edin).

Viomi V2 pro ve Vioami V3 gibi Gearbest ile Almanya depodan satılan ürünlerde sadece %18 gümrük vergisi ödüyorsunuz, kargonuzu PTT kargo getiriyor. Ortalama ödenecek vergi miktarları aşağıda cihazların satış adresleri kısmında yazmaktadır. Ürün mahallenizdeki PTT şubesine veya direk kapınıza geliyor, vergi ödemesini yapıp kargoyu şubeden veya evinize getiren kargocudan alabiliyorsunuz. Bu iki ürün için kargo takiplerinihttps://gonderitakip.ptt.gov.tr adresinden CP ile başlayan takip kodunu girerek yapabilirsiniz. (Takip süreci ürün kargolandıktan sonra başlayacaktır, gecikmeler olabiliyor.)

Gearbest ile alım yaparken ödeme ekranında üstteki kredi kartı seçeneğini (Axess, Bonus, Maximum.... diye) seçerseniz TL olarak ödeme yaparsınız, bir altında kredi kartı seçeneğini seçerseniz de dolar olarak ödeme yapılabilir. Kur farkında ötürü dolar olarak ödeme yapmak avantajlı olabiliyor. Adresinizi yazarken posta kodunu il merkezinizin postu kodu olarak girin (İstanbul için 34000, Ankara için 06000 gibi) kargo fiyatı doğru hesaplanacaktır.

Roborock S5 Max Silme ve Süpürme Yapabilen Temizlik Robotu

Roborock'un en gözde ürünü, oldukça kalite, özellikleri ile göz dolduran bir cihaz. Harika bir fiyatla şu anda Banggood'da satışta!

Detaylı ürün tanıtım videom: https://www.youtube.com/watch?v=q-5NOLbHnUk&feature=youtu.be

Satın Almak İçin Tıklayın

Bu linkten ürünü sepetinize ekledikten sonra indirim kodu girme kısmına bu kodu yazın:

BGTUMAX

Vergiler dahil kargosu 1334 liradır.

69 liralık sigortayı da kaldırabilirsiniz (ihtiyaç olmayacaktır)

Sonuç fiyat 4371 liradır şu anda (Bu fiyata kargo, gümrük vergisi, ÖTV vs herşey dahildir).

Xiaomi Viomi V2 Pro Silme ve Süpürme Yapabilen Temizlik Robotu

Detaylı ürün tanıtım videom: https://www.youtube.com/watch?v=Nc_Kwq35_0Y&feature=youtu.be

STYJ02YM modeli ile hem yazılımsal hem de donanımsal olarak oldukça benzer, aynı özelliklere sahip 2019 yılı çıkışlı yepyeni bir model. Almanya depo'dan kargolandığı için kargo tutarı oldukça düşük ve kargo süresi hızlıdır. Uygun bir fiyatla Gearbest'te şu anda satışta!

Bu linkten ürünü sepetinize ekledikten sonra indirim kodu girme kısmına bu kodu yazın:

M4D8FBBF719EB001

Kargosu 183 liradır (25$). PTT ile gelmektedir. Ürün size ulaştığında yaklaşık olarak ürün tutarı üzerinden %18 civarı vergi ödeyeceğinizi unutmayın (Ortalama 400-450 lira arası)

Vergiler hariç sonuç fiyat 2841 liradır (387$) şu anda.

Xiaomi Viomi V3 Silme ve Süpürme Yapabilen Yepyeni Temizlik Robotu

2020 Yılı çıkışı yepyeni bir model! Güçlendirilmiş bataryası, arttırılmış çekiş gücü, bakır-gümüş iyonizasyon teknolojisi ile %99'a kadar bakterileri öldürüp temizleme gibi yepyeni özellikler ile donatılmış son teknoloji bir cihaz.

Q4B6B31C4C627001

Kargosu 183 liradır. PTT ile gelmektedir. Ürün size ulaştığında yaklaşık olarak ürün tutarı üzerinden %18 civarı vergi ödeyeceğinizi unutmayın (Ortalama 600-650 lira arası)

Vergiler hariç sonuç fiyat 3738 liradır (510$) şu anda.

Xiaomi 1S Model Yeni Temizlik Robotu

1.nesil cihazın geliştirilmiş versiyonu olan 1S modelinin 1.nesile göre emiş gücü %40 oranında arttırılmıştır. Ayrıca uygulama üzerinden sanal duvar oluşturabilme, sesle komut, geliştirilmiş haritalama özelliği, birden fazla harita kaydedebilme gibi yepyeni özellikler de eklenmiştir.

Detaylı ürün tanıtım videom: https://www.youtube.com/watch?v=a_gy2-FgoN4&feature=youtu.be

BGTU1SR

Vergiler dahil kargosu 1021 liradır (Türkiye Hızlı Kargo (Vergiler Dahil) kargo seçeneğinin seçili olmasına dikkat edin).

54 liralık sigortayı da kaldırabilirsiniz (ihtiyaç olmayacaktır)

Sonuç fiyat 3114 liradır şu anda (Bu fiyata kargo, gümrük vergisi, ÖTV vs herşey dahildir).

Xiaomi Mijia Vacuum Mop Pro (STYJ02YM) Model Moplu Yepyeni Temizlik Robotu

S5 serisi cihazlarla hemen hemen aynı özelliklerde, fiyat olarak da daha uygun yepyeni bir cihaz. Çekiş gücü yükseltilmiş ve uygulaması yenilenmiş. S5 serisinde olmayan aynı anda süpürme ve silme yapabilme özelliği de cabası. 1S model cihazın mop özelliği olanı gibi düşünebilirsiniz.

Üstelik aynı üründe siyah ve beyaz renk seçenekleri de mevcut

Detaylı ürün tanıtım videom: https://www.youtube.com/watch?v=M5iu6A2mVSw&feature=youtu.be

BGXMTU2

Vergiler dahil kargosu 1103 liradır (Türkiye Hızlı Kargo (Vergiler Dahil) kargo seçeneğinin seçili olmasına dikkat edin).

58 liralık sigortayı da kaldırabilirsiniz (ihtiyaç olmayacaktır)

Sonuç fiyat 3335 liradır şu anda (Bu fiyata kargo, gümrük vergisi, ÖTV vs herşey dahildir).

Xiaomi Mijia Vacuum Mop (1C) Model Süpürme ve Islak Silme Dahil Yepyeni Temizlik Robotu

2019 model, diğer cihazlara göre oldukça uygun fiyatlı, yepyeni bir rotalama algoritmasına sahip Xiaomi 1C modeli, hem bütçenize dost hem de özellikleri ile fiyatından kat ve kat fazlasına yapacak bir cihaz olacak.

Oldukça güçlendirilmiş toz çekim gücü (2500Pa), geliştirilmiş yepyeni algılayıcı sensörler, 2cm'e kadar engelleri rahatlıkla geçebilme özelliği, ıslak kuru her türlü süpürme ve silme işlemini yapabilmesi gibi özellikleri ile kaçırılmayacak bir cihaz!

Detaylı ürün tanıtım videom: https://www.youtube.com/watch?v=bcAcxo2SFAM&feature=youtu.be

Bu linkten ürünü sepetinize ekledikten sonra indirim kodu girme kısmına bu kodu yazın (indirim kodu sadece Banggood mobil sitesi veya mobil uygulamasında geçerlidir, linki telefonunuzdan açın):

BGTUCMR

Vergiler dahil kargosu 722 liradır (Türkiye Hızlı Kargo (Vergiler Dahil) kargo seçeneğinin seçili olmasına dikkat edin).

39 liralık sigortayı da kaldırabilirsiniz (ihtiyaç olmayacaktır)

Sonuç fiyat 2299 liradır şu anda (Bu fiyata kargo, gümrük vergisi, ÖTV vs herşey dahildir).

Yedek Parçalar

25 parçalık tam takım yedek parça seti (1. nesil, S5 serisi ve 1S model ile uyumludur) Satın Almak İçin Tıklayın

Silme (mop) yapan modellere (S5 serisi) uygun fiyatlı 18 parçalık bir set. Yine kendinden indirimli fiyatı var. Satın Almak İçin Tıklayın

1. nesil, S5 serisi ve 1S model robotlarınız için yedek parça ihtiyacınızı uygun fiyata karşılayabilirsiniz. Setteki fırçalar ve filtreler ile uzun bir süre parça ihtiyacınız olmayacaktır. Ürün satış linki: Satın Almak İçin Tıklayın

Sadece Mijia STYJ02YM (vacuum mop pro) ve Viomi V2 /Pro model süpürge için uyumlu olan uygun fiyatlı parça setleri için bu adreslere bakabilirsiniz.

Sadece 1c modeli ile uyumlu parça seti için bu linke bakabilirsiniz. Satın Almak İçin Tıklayın

S5 Max ile gelen yeni nesil uçları çıkabilen ana fırça ve 5 bacaklı yan fırçaları içeren; S5 Max, S50, 1s, 1.nesil modellerle uyumlu parça setleri için bu linklere bakabilirsiniz:

Alış yaparken tüm yedek parça ürünleri için kargo seçimini "Türkiye Hızlı Kargo (Vergiler Dahil)" olarak seçmeyi unutmayın!

• Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü

AliExpress üzerinden aldığım stickerı dün geldi ve bugün uyguladım. Eğer eliniz böyle izlere yakınsa kusursuz bir şekilde kaplayabilirsiniz. Malzeme oldukça kalın, sağlam ve kaliteli. Kolay kolay yortılacak bir şey değil. Aklınıza dandik etiketler gelmesin. 3m folyo ayarında bir malzeme. Çiziklerden koruması için almıştım. Ayrıca süpürge in ismini de bop koymuştum. Bu kıyafet o yüzden çok yakıştı.

65 TL'ye almıştım. 15 TL de vergi çıktı,toplam 80 TL'ye mal oldu. Alacak arkadaşlara tavsiye ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Arkadaşlar mob proda bölgeyi çin yapıp güncellemeleri alsam sonra türkiye yapınca o gücellemeler kalırmı. Malum şuan türkiyede çoklu harita kaydı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ramozz R kullanıcısına yanıt
    Çin versiyonu ve global versiyonlar için farklı güncellemeler yayınlanıyor, firmware kodları da farklı oluyor. Bölge değişimi yapsanız da Çin için olan güncelleme size gelmeyecektir.
  • tekiz kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Tavsiyeniz için teşekkür ederim.. Denemeleri yaptıktan sonra gelişmeleri yazarım.
  • Arkadaşım 20 Mayıs'ta sipariş vermiş ama kargo henüz gelmemiş. Bu normal bir durum mu?
    Ayrıca kargo ücretinin yanı sıra 350 lira civarı olan sigorta paketini de seçmiş. 1S modeli için 3500 civarı ödeme yapmış.
    Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü

• _Krizalit_ kullanıcısına yanıt
    Aldığınız linki paylaşırmısınız

• @Hepsirobot hocam size bir kaç defa mail atmıştım sanırım ulaşmadı. Xiaomi 1C nin turning on sorunuyla ilgili güncel bir bilginiz var mıdır? anakart değişimi yapılabilecek mi?
  • eraslanerdinc E kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Erdinç bey ben aslında size hep cevap yazdım ama sanırım spam klasörüne düşüyor.
    Firmadan henüz olumlu bir dönüş yok, aslında hiç dönüş yok.
    Anakart için de kuşkularımı yazmıştım önceden, kart bulunuyor ancak gelenlerin doğruluğu ve sağlığı konusunda ciddi sorunlarım var.
    o yüzden, sizin robot gibi sorunu olan bir çoğu için, çok olumlu bir gelişme yok bende.
    Saygılarımla
    Tekiz hocam merhaba.
    S5max kullanıyorum. Son güncellemeyi yaptım. 05.08.62.
    Hatırlar mısınız bana 4 harita yetmiyor, 5. Alanı nasıl süpüreceğiz diye mesaj yazmıştım. Bu kadar çok haritaya ihtiyacı olan olmamıştı diye geri dönmüştünüz. Ama cihazı 5. Alana bırakıp clean tuşlayınca temizlik yaptığını söylemiştiniz. Ben de öyle yapıyordum. Ama yeni güncelleme ile bu durum bozuldu. Siz buna bir çözüm üretebilir misiniz acaba? Şimdiden teşekkürler
    Bu arada yeni güncelleme deneyimi soranlar vardı. Ben bunun dışında bir değişiklik farketmedim. Önceden planı birbirine benzeyen 2 salon için tek harita ile temizlik komutu alıyordu. Şimdi daha ince harita hafızaladığı için sanıyorum, kabul etmiyor. 5. Alanda sersemce dolaşıyor.

• Arkadaşlar, "Arrived at destination" ürün İstanbul'a gelmiş demek mi oluyor?
  • xander__ X kullanıcısına yanıt
    Ben s5max kullanıyorum. 2-3 gündür aynı uyarı var evet. Oysa hep temizliyorum ve uygulamaya da işaret koyuyorum. Bu da yeni güncelleme ile ilgili bir durum mu acaba? Siz güncelleme yaptınız mı

• quote:

Orijinalden alıntı: kumuk980

Arkadaşım 20 Mayıs'ta sipariş vermiş ama kargo henüz gelmemiş. Bu normal bir durum mu?
    Ayrıca kargo ücretinin yanı sıra 350 lira civarı olan sigorta paketini de seçmiş. 1S modeli için 3500 civarı ödeme yapmış.
    Arkadaşımın verdiği sipariş 29 Mayısta Türkiye gümrükten çıkmış ama eline ulaşmamış. Bir ay geçmesine rağmen kargo yok. Sipariş verirken sisteme ne yazık ki telefon numarasını girmemiş. Nasıl bir yol izlemeliyiz? Yardımcı olur musunuz?

• Cihazınızda hareket esnasında ISLIK SESİ geliyorsa, benim yaptığım yöntemi uygulayabilirsiniz.
    (Bilmiyorum @Hepsirobot ne kadar onaylar ama? )
    Ben kesin çözümü bu şekilde buldum, herhangi bir yerde araştırmadım direk kendim deneyerek sonuca ulaştım.

Aşağıda işaretlediğim yerlere 1'er fıs WD-40 sıktım, ıslık sesi tamamen kesildi, ayrıca gidişi de rahatladı gibi oldu?
    Bilmiyorum ıslık sesi çıkarken zor gittiğini düşündüğümden mi bu hissiyat oluştu ama şu anda ıslık sesi kesinlikle yok oldu.

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü

• kumuk980 K kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. Gümrük işlemleri tamamlanmış olarak görünüyor ama 1 aydır neden Aras kargo ürünü alıp dağıtmıyor anlamış değilim. Her ay aynı terane, geçen ay da 20 gün bekletip sonrasında tüm siparişlerin dağıtımını yapmışlardır. Bu beklemenin sebebi bana Aras kargo gibi geliyor ama anlamıyorum..

Telefon numarası girmemesi sorun değil, Banggood kargolarında herhangi bir gümrük ödemesi olmadığı için alıcıya telefonla ulaşılmıyor. Hiç beklenmedik bir zamanda kargosu kapısına gelebilir arkadaşınızın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekiz -- 29 Haziran 2020; 12:44:56 >
  • sülen S kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. Güncellemeyi ben de yaptım, dediğiniz gibi bir durumu test etme imkanım olmadı ama kayıtlı haritalar üzerinde temizlikte bir farklılık hissetmedim ben.

Yeni gelen güncelleme ile artık alanları birbirine benzetip süpürme durumu ortadan kalmış sanırım, dediğiniz gibi daha detaylı bir şekilde tarıyor alanı ve benzersiz bir alan olarak kabul edip süpürme işlemini yapmıyor sanırım. 5.alandan vazgeçmeniz gerekecek gibi görünüyor..:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekiz -- 29 Haziran 2020; 12:46:58 >
  • f1bekir F kullanıcısına yanıt
    Evet, gümrüğe ulaşmış demektir.
    Öncelikle cevap için teşekkürler. Çinden Türkiye'ye 7 günde gelen cihazın bir aydır gümrükte beklemesi çok tuhaf. Forumda incelediğim kadarıyla 15 Haziranda sipariş verenler cihazlarını teslim almışlar.

Çok teşekkür ederim hocam.

• 
Sayfa: önceki 562563564565566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.