Şimdi Ara

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü (140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
23.821
Cevap
654
Favori
559.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

28 Kasım'da Xiaomi Mijia STYJ02YM ve yedek parçalarını sipariş verdim. Aynı gün akşam Xiaomi Mijia STYJ02YM kargoya verildi ama ödemesi gerçekleşmesine rağmen yedek parçaları hiç bir yerde gözükmüyor. Ne sepetimde ne siparişimde hiç bir yerde yok. Ben mi yanlış yere bakıyorum yoksa bir sorun mu var?
  • Canlı sohbete sorabilirsin. Verdiğin maile sipariş özeti yollanıyor oradan kontrol edebilirsin. @cocus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolg...

Merak ettiğim bir konu var.

STYJ02YM ile halıları silerken moplamayı iptal etme en azından damlatma yapmamasını sağlama gibi özellikleri var mı? Örneğin hiç mop yapmasını istemesem uygulamadan bu gibi müdahalelerde bulunabiliyor muyuz?
    STYJ02YM ile halıları silerken moplamayı iptal etme şansınız mümkün eşzamanlı programa girip yapabilirsiniz ancak bunu elle yapmalısınız cihaz kendi bu halı silmemeliyim demez veya sanal duvar oluşturursunuz istediğiniz bölgeye girmez bu şekilde.
  • mam60 M kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Bunu deneyeceğim.
  • Merhabalar,

Ben de s55 siyah sahibiyim 10 gündür hergün kullanıyorum :)
    Cihazda çizilme yok öyle sert vurmuyor duvara ya da Koltuk kanepe vsvs zaten ön panel hareketli çarptıkça hafif geri gidiyor ve ön panel mat kolay çizilebilen yer değil Haa evinizde kedi köpek varsa cihaza pati vurursa ozaman çizilir siyah beyaz farketmez o ayrı bir durum.:)
    Cihaz F/P açısından en iyisi bence diğer markalara o kadar para vermeye gerek yok IROBOT almayı düşünüyrdum yaptığım incelemeler neticesinden vazgectim iyiki de vazgeçmişim.

Kuru süpürmede s50-55 yaklaşamaz bile halı için dip temizlikte i7 iyi ama o kadar para verilmez kuru temizlikte başarısız.

Neato d7 içinse emiş gücü baya yüksek ama şekli itibari ile her yere giremiyor ve yavaş kalıyor hantal tasarım olarak tam bir teneke ve fiyat yüksek velhasıl kafanızı çok kurcalamanıza gerek yok.

Roborock serileri bu bahsettiğim cihazlardan çok üstün olduğu yerler çok var ama F/P de en iyisi bu cihazlar roborock cihazları oldukça stabil ve hızlı ve çok iyi kuru süpürüyor.

kedi besleyenler bilir kedi patilerinin arasına sıkışan kumlar etrafa dağılır özellikle halılarda orda burda bu cihazlarla bu sorun ortadan kalkıyor tüy vsvs bu arada kedi köpek besleyenler cihazı bir süre hayvanınız yanınızdayken çalıştırın alışma süresi verin korkup tepki verebilirler.Benim kedi alıştı sürekli başında asayiş berkemal :D

• marto1 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Yorumlarınıza çok teşekkürler ancak Neato D7'ye teknolojisi açısından haksızlık etmişsiniz bence. Hem fırça genişliği 29cm ile piyasadaki en geniş ve en hızlı temizleyen robot, hem de kullandığı fan spiral yani emiş gücünü hiç kaybetmeyen tip bir Delta.

Xiaomi ile tamamen aynı lds sistemini kullanıyorlar, dolayısı ile D7'de geçmiş senelerde olan lidar arızaları Xiaomi'de de gelecek gibi görünüyor, hatta elimde bir tane var şimdi arızalı S55, lidarı değişecek.

Genişlikleri aynı olduğu için her yere giremiyor cümlesini de anlayamadım pek, iRobot bile artık D şeklinde robota döndü gerçeği görüp çünkü köşeleri en iyi o şekilde temizleyebiliyorsunuz.

Servisi ve yedek parçası olmadığı, içini açmanın ve bakım yapmasının zorluğu için kimseye tavsiye etmiyorum ama teknolojisine ve sağlamlığına da gem vurdurtmayayım.

Saygılarımla

• Arkadaşlar S52 sahibiyim. Bir haftadır kullanıyorum şimdilik çok memnunum. Ancak bir sorum olacak. İki önceki temizlikte mutfak ve banyoya dünkü temizliğimde de banyoya girmedi robotum nedense. Kapılar açıktı haritada da mutfak ve banyo olduğunu gördü ancak giriş yapmadı buralara zone clean ile temizlettim. Sizce ciddi bir şey midir yoksa arada yapar mı böyle :)
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Ustad haksizlik etmek degil de bunlarin fiyatlari cok abartili ben bu konuda elestiriyorum.
    Bu arada bu robotlari evimde ve is yerimde test ettirme firsatimda oldu d7 iyi supuruyor ama bazi yerlere giremiyor kose temizliginde iyi vakum iyi ama 7 -8 bin tl verilcek cihaz degil bir de neato cok mekanik arizalar oluyor kullanicilar cok sikayet etmis ozellikle d7.keza irobot halida dip temizlikte iyi ama kuruda inanin s50 serisine yaklasamaz tabi servis ve yedek parca irobot tartisilmaz ama bu kadar para vermeye gerek yok kendi goruslerim gozlemlerim tabi siz daha iyi bilirsiniz isin ustadi sizsiniz.
    Ben eve s55 aldim 2 adette ofisime siparis gectim o derece memnunum seviyoruz sizi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • marto1 kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın dostum, önemli olan ev halkının mutlu olması.

Neato'nun arızası çoktur gerçekten ama teknolojiyi geliştiren de o, zaten yazdım. Ben Neato ithal edip sattım 4 sene, bezdirdi beni bile. Distribütör olduğum halde yedek parçada sorun olurdu hep, hala da düzelmedi. Zaten sanırım firma da batıyor bu aralar, öyle dedikodular var.

Fiyatlar konusunda çok haklısınız, Neato çok pahalı. iRobot için yorum yazmayacağım, bilen biliyor, o ünlü firma hakkında ne zaman olumsuz bi şey yazsam avukatları hemen rahatsız etmeye başlıyorlar, benimle uğraşacakları kadar müşterileri ile uğraşsalardı ürünlerini satarlardı doğru dürüst. Ama siz anladınız konuyu

F/P açısından Xiaomi şu an için alemin kralı, buna gönülden katılıyorum.

Saygılarımla

• quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

Merhaba,

Yorumlarınıza çok teşekkürler ancak Neato D7'ye teknolojisi açısından haksızlık etmişsiniz bence. Hem fırça genişliği 29cm ile piyasadaki en geniş ve en hızlı temizleyen robot, hem de kullandığı fan spiral yani emiş gücünü hiç kaybetmeyen tip bir Delta.

Xiaomi ile tamamen aynı lds sistemini kullanıyorlar, dolayısı ile D7'de geçmiş senelerde olan lidar arızaları Xiaomi'de de gelecek gibi görünüyor, hatta elimde bir tane var şimdi arızalı S55, lidarı değişecek.

Genişlikleri aynı olduğu için her yere giremiyor cümlesini de anlayamadım pek, iRobot bile artık D şeklinde robota döndü gerçeği görüp çünkü köşeleri en iyi o şekilde temizleyebiliyorsunuz.

Servisi ve yedek parçası olmadığı, içini açmanın ve bakım yapmasının zorluğu için kimseye tavsiye etmiyorum ama teknolojisine ve sağlamlığına da gem vurdurtmayayım.

Saygılarımla
    hepsirobot hocam,
    siz tüm cihazlara tamir ve bakım yapıyormusunuz?
    yedek parçaları olmayan/satılmayan varmı?
    var ise hangi parçalarda sıkıntı var?

çevremde çok ça bu cihazdan olmaya başladı. ve garantisini sorguluyorlar. bende 1 yıl olduğunu, gerekirse kargo ile çin'e geri yollamamız gerektiğini bahsediyorum.
    doğru mu dur?

eğer ki siz yaparsanız aklımızda olsun sizinle iletişime geçelim.

• **green-eyes** * kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Ben tüm markalara servis verebiliyorum, 2005ten bu yana sektörün içindeyim. Eskiden 4 adet merkez servisim vardı ama maddi sebepler yüzünden hepsini kapattım, şimdi sadece kendim hizmet veriyorum. Şu an itibariyle günde en az 3-4 robot geliyor zaten mevsimine göre.

Kritik parçaların tedariki biraz vakit alıyor bazen ama sonunda geliyor. O konuda benim için ciddi bir sorun yok.

Elimden gelen desteği veririm herhangi bir arızada, kart tamiri dahil. Ancak bu işlemlerin hepsinin firmanın orijinal bir yıllık garantisi kapsamında olmadığını lütfen unutmayınız. Yani bedelsiz, garanti dahili tamiratlar değildir.

Saygılarımla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü

21.11.2019 tarihinde turkey direct mail olarak sipariş verdiğim ürünün son durumu bu şekilde. Tecrübelerinize dayanarak ne kadar daha beklemem gerekir (Tekirdağ dayım)

• taylan0zgur kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı dönemde verilen siparişlerin hepsi bu aşamada kaldı duruyor benim de 26 kasımdan beri bekliyor aynı yerde

• quote:

Orijinalden alıntı: bir_dost

sensörler kapatılırsa siyah bantı da göremeyeceği için merdivenden düşmesini engellemez sanırım :) ayrıca kağıt kaplama çok uzun ömürlü olmaz. Sürekli onu kontrol etmek lazım. Bir de böyle bir cihaz alıp, sağını solunu kağıtlarla kapatmaya çalışma fikri beni pek cezbetmiyor. Problemli halıları temizlikten önce kaldırmak ya da komple değiştirmek daha mantıklı geliyor.
    Halıları sat gitsin hocam Yeni halılar al, dediğin gibi daha mantıklı.
  • taylan0zgur kullanıcısına yanıt
    Benimki de aynen böyle 29'undan beri gümrükte.
  • Bilgi için sağolun arkadaşlar. Umarım sıkıntısız şekilde hepimiz siparişimize ulaşırız. Sanırım black Friday sebebiyle yoğunluk var

• Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü

Benimki gğmrükten çıkmış mı acaba? Bilen arkadaş var mıdır?

• death44 kullanıcısına yanıt
    yok hocam, ben indirim kodlu aldım. benden ekstra para istemediler. Herhalde elime ulaşınca ekstra bir şey de istemezler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

Merhaba
    Ben tüm markalara servis verebiliyorum, 2005ten bu yana sektörün içindeyim. Eskiden 4 adet merkez servisim vardı ama maddi sebepler yüzünden hepsini kapattım, şimdi sadece kendim hizmet veriyorum. Şu an itibariyle günde en az 3-4 robot geliyor zaten mevsimine göre.

Kritik parçaların tedariki biraz vakit alıyor bazen ama sonunda geliyor. O konuda benim için ciddi bir sorun yok.

Elimden gelen desteği veririm herhangi bir arızada, kart tamiri dahil. Ancak bu işlemlerin hepsinin firmanın orijinal bir yıllık garantisi kapsamında olmadığını lütfen unutmayınız. Yani bedelsiz, garanti dahili tamiratlar değildir.

Saygılarımla
    peki herkesin işine yararlanması için iletişim bilgilerinizi paylaşmanızda sakınca varmıdır?
  • **green-eyes** * kullanıcısına yanıt
    İlginize teşekkürler ancak telefon numaramı paylaşmıyorum genel ortamlarda, takdir edersiniz ki binlerce müşterim var yıllardır birikmiş.

email adresim: masteryoda@hepsirobot.com

Forumlarda da sürekli yazıyorum ve ulaşılabilir haldeyim.

Yeniden bir ofis ortamı oluştuğunda zaten herkeze bilgi veririm.

Tekrar teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.