Şimdi Ara

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü (142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.821
Cevap
654
Favori
558.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cmshn

Bu da kısa tüylü shaggy halı performansı:

Bende de bu ikea halısından var.Bendeki robot 1s. Bende malesef böyle rahat çıkamıyor.Çıksa da düzensiz çizgiler halinde dolaşıyor.Halının biraz tüyleri biraz ezilmişse daha düzenli hareket ediyor.

• Tekiz hocam iyi geceler
    S52 roborock robotum için aşağıda linkini verdiğim yedek parça kitinden almak istiyorum.
    1) S52 ye parçalar uygun mudur
    2) yine vergiler dahil yazıyor( yani bir gümrük ve ötv çıkmayacak değil mi?)
    3)Buna uygun bir indirim kuponu mevcut mudur?
    Not: s52 ye uygun başka bir yedek parça seti tavsiye ederim dersen, o da olur
    Link;

https://tr-m.banggood.com/11PCS-Side-Brush-Roller-Brush-HEPA-Filter-Mop-Cloth-For-Xiaomi-Roborock-Robot-Vacuum-Cleaner-Accessories-Parts-p-1493507.html?utm_campaign=1554128_1459782&utm_content=11102&p=43270915541282015042&cur_warehouse=CN&&

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tekiz kullanıcısına yanıt
    Bana 10 gün gibi gelmiş hocam yarın 7. güne giriyormuş şimdi kontrol ettim ama bundan önce alanlar geldiği günün akşamında çıkmış tekrar gümrükten inşallah dediğiniz gibi fazla alışveriş yapıldığı içindir

• quote:

Orijinalden alıntı: tekiz

STYJ02YM ve 1s modelleri icin kuponlar tukenmistir, cihazlarda stok problemleri de var şu anda alan arkadaslar kargolanmalarini bekliyorlar, iyi bir alım zamani degil şu anda açıkçası
    Insallahh sorun cikmaz 11 ine kadar kargo suresi var kargolanir tarih dahada uzamaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tolgaoz T kullanıcısına yanıt
    Merhabalar hocam
    evet, içinde roborock geçen tüm parçalar s5 serisi cihazlarla uyumludur.
    vergiler dahil yazıyorsa değişen hiçbir şey yok, aynıdır.
    yedek parçalar için şu anda geçerli bir indirim kodu yok ne yazık ki.
  • Tüm yazılım güncellemelerini yapmış olmama rağmen neden böyle saçma bir hareket yaptı sizce, bi odayı yarım bırakıp ta nerdeki odada yarım bıraktığı işine dönmüş?
    1. Nesil cihaz
    Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü

• tekiz kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    bende aldım 2 gün önce, işleniyor gözüküyor. 1S , umarım sorun cıkmaz, annemler dört gözle bekliyor :) ben yılbaşını bulur dedim, yılbaşı hediyesi yerine artık
  • 28 inde sipariş vermiştim MİJİA STY yi. 30 kasım 2019 02.11 deSHENZHEN, goods outbond olarak güncellenmiş. En uzun bekleyişin bu güncellemede olacağını söylemişti tekiz hocam. Yarın veya öbürgün istanbula girer sanırım. Bakalım beklemedeyiz. İnşallah en geç 15 i civarı elimde olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: herze

Benimki gğmrükten çıkmış mı acaba? Bilen arkadaş var mıdır?
    Benimki de aynı ekranda saat dakikaya kadar aynı heyecan ile bekliyoruz.

gümrükten geçmiş kara transferini bekliyor anlıyorum ben:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: luckystar

bende aldım 2 gün önce, işleniyor gözüküyor. 1S , umarım sorun cıkmaz, annemler dört gözle bekliyor :) ben yılbaşını bulur dedim, yılbaşı hediyesi yerine artık
    Bende oyle dedim 1 aya gelir.
    Bizimkiler gerek yok modundalar sabirsizlanan kimse yok
    Islem suresi uzamasin yeter

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu durumdan kac gün sonra yurtiçi kargoya düşer ve yurtiçi kargodayken nasil takip ederiz bilenler yardımcı olabilir mi bu arada roborock s52 sipariş ettim

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thedoctor1907 -- 4 Aralık 2019; 11:32:44 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu gümrük çok ilginç hocam sizin gümrüğe giriş tarihinden 5 gün önce gümrüğe giren bizim ürünler hala duruyor sizin aynı gün akşam çıkış yapmış biz günlerdir çıkış yapmasını bekliyoruz galiba bi kaç güne yurtiçi kargoya verilir sizin ürünler

• Yoğunluğa bağlıyorum hocam amazon bangood AliExpress derken binbir kargo birikmiştir orada insalah bir an once gelir sizinki de

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    bizimkilerde cok meraklıdeğillerdi aslında. S55 le demo yaptıktan sonra, olan bitene inanamadıkları için , sabırsızlık hat safhada:))
  • S52 sahibi olup bana inter ambleminin çapını söyleyebilecek olan var mı acava?

Ya da o parça çıkan değişebilen bir parça mı bunu bilen var mı?

• 10lion 1 kullanıcısına yanıt
    Kalorifer peteginin altina girdigi icin benimki de cok cizildi. Sanal duvar cektik ama is isten gecmisti.

• Bende 5 gündür gümrük bekleyenlerdenim. Benden 3 gün sonra bir arkadaş almıştı gümrüğe girdiği gün sonraki aşamaya geçti. Şanssız taraftanım sanırım.

2019-11-29 06:00:06 IST Flight Arrive At Destination Airport,under customs clear process
    2019-11-28 23:00:51 HongKong Flight Depart From Original Airport (HKG)
    2019-11-23 01:55:03 SHENZHEN Goods Outbound (Shenzhen)
    2019-11-23 01:55:03 SHENZHEN Goods Inbound (Shenzhen)
    2019-11-21 14:02:41 SHIPMENT INFORMATION SUBMITTED
  • Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü

Merhaba gearbest te ürün son fiyat aşamasında bu şekilde. Acaba buna ilave vergi var mı yoksa vergi dahil midir?

• Herkese selamlar...

Biraz araştırmadan sonra 1. nesil ile s52 arasında kararsız kaldım. Almışken paraya kıyıp s52 al diyor içimden bir ses ama fiyat farkı da az değil, 800 lira kadar. Yani 1. neslin %50 daha fazlası :) Üzerine birde alışverişin taksitsiz olacağı düşünülürse (Banggood taksit yapıyor evet ama, vade farkı vermek istemiyorum çünkü çok fazla) bir anda 2440 lira ödemek var. Anlayacğınız arkadaşlar, kafamda deli sorular
  • 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.