Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU] (168. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.875
Cevap
119
Favori
134.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alakurt79

IMEI repair uygulanmış cihazlarda yüklemek IMEI'nin silinmesine neden olur mu?

Onu maalesef bilmiyorum yardımcı olamayacağım 🙁

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Android 11 mi geldi? Görselde de 12 var ama 12 de geleli aylar oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustaf83

Android 11 mi geldi? Görselde de 12 var ama 12 de geleli aylar oldu.

Android 11 kodu "R" harfi ile başlıyor Android 10' da "Q" idi yani Android 10 - QJZMIXM Android 11 ise - RJZMIXM bu da android 11 aldığımın ispatı (geçen Şubat ayında pilot beta sürecine dahil olmuştum direkt OTA yolu ile güncellemeyi indirdim) Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can851 -- 26 Mayıs 2021; 0:31:45 >

• ben de arkadaş gibi 11 yazıp 12 görünce şaşırdım ama şimdi anladım, android güncellemesi zaten yazmışsın ama bende o kısım 10 olduğu için anlamamışım sanırım :) neyse öyle bişey, 12.0.5 miui galiba, 10 da android sürümüm varmış, güncelleme de bulamadı, atıyorum alalı 2 hafta olmuştur, takipteyim kendimce :)

• quote:

Orijinalden alıntı: togephi

ben de arkadaş gibi 11 yazıp 12 görünce şaşırdım ama şimdi anladım, android güncellemesi zaten yazmışsın ama bende o kısım 10 olduğu için anlamamışım sanırım :) neyse öyle bişey, 12.0.5 miui galiba, 10 da android sürümüm varmış, güncelleme de bulamadı, atıyorum alalı 2 hafta olmuştur, takipteyim kendimce :)

Bana güncelleme dün geldi dışarıdaydım güncelleme geldiğinde manuel olarak değil OTA yolu ile geldi (başta güvenlik güncellemesi sandım hatta son 2 güncellemeyi manuel olarak yüklediğim için şaşırdım bile) mi pilot olanlara gelmiş güncelleme Telegram kanalında öğrendim ben kayıt olmuştum ondan OTA ya düşmüş

• Note 9 Pro kullanıyorum TR cihazı, hala and.11 gelecek, acaba cihazlar çöp olduktan sonra mı verilecek çok merak ediyorum, bu kadar rezil bir durum yaşamadım !

• quote:

Orijinalden alıntı: Can851

Redmi Note 9 Pro' ya Android 11 sonunda geldi

Bu markanın neye göre güncelleme verdiğini çözemedim benim için beş para etmez bir marka oldu artık, TR cihazı global sürüm 1 sene olacak neredeyse hala böyle;

Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: LEON-X

Bu markanın neye göre güncelleme verdiğini çözemedim benim için beş para etmez bir marka oldu artık, TR cihazı global sürüm 1 sene olacak neredeyse hala böyle;

Alıntıları Göster
    Mi pilot (geçen Şubat ayında beta sürüme kayıt için başvuru vardı bende kayıt olmuştum bilgileri girip) başvurusu yapanlar için gelmiş android 11 bir kaç gündür kullanıyorum çok fazla bir yenilik yok biraz makyaj ve güvenlik güncellemesi Nisan 2021 olmuş bildirim çubuğu bir tık değişmiş çok bir yenilik yok

• @Uğurcan1996

Teşekkür ederim kardeşim bilgilendirme için...

Aşırı bir değişiklik yok biliyorum ancak niye böyle bir rezillik yapıyorlar, düşük serilere önce dağıtıp yüksek modellere neden geç yazılım veriyorlar (mi forum TR'de böyle söyleyenler var), mecbur mu millet saçma sapan şekilde yok rom kur yok bilmem ne yapla uğraşıp cihaz yazılımı kurmaya buna anlam veremiyorum, 11 versiyonun diğer cihazlar da daha hızlı ve az ram sömürdüğünü kullanan arkadaşlarımdan biliyorum, insan bir yenilik bekliyor, yoksa gider düşük bir model alırdım şahsen yani bunların beceriksizliğini de çekmek zorunda kalmazdım, android gerçekten de çöp yani hele de böyle hala pahalıya cihaz satan satış sonrası hizmetleri berbat olan bir markada asla tercih edilmemesi gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: LEON-X

@Uğurcan1996

Teşekkür ederim kardeşim bilgilendirme için...

Aşırı bir değişiklik yok biliyorum ancak niye böyle bir rezillik yapıyorlar, düşük serilere önce dağıtıp yüksek modellere neden geç yazılım veriyorlar (mi forum TR'de böyle söyleyenler var), mecbur mu millet saçma sapan şekilde yok rom kur yok bilmem ne yapla uğraşıp cihaz yazılımı kurmaya buna anlam veremiyorum, 11 versiyonun diğer cihazlar da daha hızlı ve az ram sömürdüğünü kullanan arkadaşlarımdan biliyorum, insan bir yenilik bekliyor, yoksa gider düşük bir model alırdım şahsen yani bunların beceriksizliğini de çekmek zorunda kalmazdım, android gerçekten de çöp yani hele de böyle hala pahalıya cihaz satan satış sonrası hizmetleri berbat olan bir markada asla tercih edilmemesi gerekiyor.

Rica ederim tamamen haklısınız bu üçüncü Xiaomi telefonum (Redmi) en son Redmi 8 kullandım şimdi annem kullanıyor ona bile bizden önce güncelleme geliyor Xiaomi' nin güncelleme politikasını gözden geçirme vakti geldi bence

• Hocam gece çekimlerinde hızlanma oldu mu, yoksa gece modunda yine yavaş mı kaydediyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talsuv61 -- 30 Mayıs 2021; 7:1:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android 11 MIUI 12.5 ile birlikte gelecek deniyor

• quote:

Orijinalden alıntı: talsuv61

Hocam gece çekimlerinde hızlanma oldu mu, yoksa gece modunda yine yavaş mı kaydediyor ?

Kamerayı çok kullanmadığım için önce nasıldı güncellemeden sonra nasıl oldu bilmiyorum denemedim

• Arkadaşlar selamlar herkese. note 9 pro ile poco x3 pro arasında kaldım batarya olarak note 9 pro daha iyi gibi fakat bataryadan dolayı bazı özelliklerden feragat etmeye değer mi? son yazılımlarla ikisi de ne durumdadır acaba?

cevaplar için şimdiden teşekkürler.

• Lexco kullanıcısına yanıt

Kardeşime telefon alacağım, bende bu ikisi arasında kararsız kaldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lexco

Arkadaşlar selamlar herkese. note 9 pro ile poco x3 pro arasında kaldım batarya olarak note 9 pro daha iyi gibi fakat bataryadan dolayı bazı özelliklerden feragat etmeye değer mi? son yazılımlarla ikisi de ne durumdadır acaba?

cevaplar için şimdiden teşekkürler.

merhaba, üstad ben de x3nfc ve x3pro almaya karar vermiştim, sayfasında ki güncelleme ve sorunlar kafa karıştırdı, ama çin ürünlerinin başta xiaomi ve oppo ile yan markaları hepsi de muı yazılımlar kullanıyor diye biliyorum, sonuçta sorunlar yazılımlar ile ilgili ise model ve güncellemeler ile ilgili aynı yazılımların ekipleri farklı ise o ilgili modellerde sıkıntı olabilir.

bu telefon da güzel mi 10 lite var o da iyi, hepten kafa karıştı, burada ki arkadaşların görüşlerini de bekliyoruz

• BILGILI B kullanıcısına yanıt

oppo'da coloros var hocam.

• Lexco kullanıcısına yanıt

komşunun kızı oppo reno 4 lite almış , epey karıştırdım miui ile aynı sayılır hocam .Temel aynı ancak miui den daha stabil ve çok daha özelleştirilebilir yapıda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meeb -- 31 Mayıs 2021; 11:9:57 >
  • Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU]

• Global

• 
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.