Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] (455. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.498
Cevap
246
Favori
1.097.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 453454455456457
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • DrPowerX kullanıcısına yanıt
    Sabah sabah atlamışım, ekledim ..

• Reklam sıklığı nasıl ve hangi uygulamalarda cıkıyor reklam?
    En olmadık ve can sıkan yerlerde cıkıyorsa kötü.
  • TiSKE kullanıcısına yanıt
    Reklam benim de hassas noktam. Bu uygulama da sadece ayarlarda rahatsız etmeyecek şekilde reklam görünüyor.

O da ayarları bir kez yapıyorsunuz bir daha işiniz olmuyor..

• ekran panel tipini öğrenmenin yolu var mı? note 8-9 pro kolayca çıkıyor ama bunda aynı yöntem işe yaramıyor
  • Merhabalar , telefon en son güncellemeler sonrası ekran sürem yarı yarıya düştü eskiden aynı şekilde kullanım ile en az 7-8 saat ekran süresi alır iken şimdi ise 4-5 saat ekran süresi alıyorum ciddi kayıp yaşiyorum bunu nasıl cozebilirim yardımcı olursanız sevinirim .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendi app içindeki reklamları nasıl kapatıyoruz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volie82

Kendi app içindeki reklamları nasıl kapatıyoruz..
    Uygulamada üç noktayı tıkla veya uygulamanın ayarlar kısmını aç öneriler yazar. Onu kapat. Ayrıca telefon ayarlarına girip arama kısmına reklam yazarsanız oradaki tikleri kapatın.

• Arkadaşlar bende bu telefonu alarak aranıza katıldım. Telefon çok hızlı ve çektiğim fotograflar çok etkiledi beni ayrıca bu telefonun pili bitmiyor. Eee daha ne isterim bir telefondan. Hiç öyle fazla paralar vermeye gerek yok bence

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz kısımdan reklamlar kapanmıyor, kişiselleştirilmiş reklam özelliği kapanıyor. Zaten altındaki açıklamada da yazıyor: "Bu özelliğin kapatılması ile gösterilen reklam miktarı değişmez."

• Arkadaşlar ben de yurtdışı cihaz siparişi verdim. Ekran koruyucu aradım nette ama kaliteli birşey bulamadım. Kullandığınız memnun olduğunuz ekran koruyucu varsa önerilerinizi bekliyorum.

• redmi note 8 pro mu samsung m31 mi karar veremedim sevgili dostlar ? kamera yönünden özellikle hangisi daha iyi ?
  • TiSKE kullanıcısına yanıt
    otodan drek güncelledim. 11,05,0 sürümüne güncelledi. hücre sorunu vardı yüzde 50 lilerdeydi su an yüzde 4 e indi düzeldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: tenoralthings

redmi note 8 pro mu samsung m31 mi karar veremedim sevgili dostlar ? kamera yönünden özellikle hangisi daha iyi ?
    Almışken note 9 pro alın bence. Daha güncel sonuçta. 8 pro da üzmez sizi. Uçuyor alet. M31 o fiyatlara alınmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 13 Temmuz 2020; 21:46:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaferkaya1

Arkadaşlar ben de yurtdışı cihaz siparişi verdim. Ekran koruyucu aradım nette ama kaliteli birşey bulamadım. Kullandığınız memnun olduğunuz ekran koruyucu varsa önerilerinizi bekliyorum.
    Şundan aldım. Ekranı büyük ölçüde kapatıyor. 3 tanesi 19 tl. Bedavadan biraz pahalı.

https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/xiaomi-redmi-note-8-pro-kirilmaz-cam-ekran-koruyucu-P394803011

• quote:

Orijinalden alıntı: bzkynkvlcs

iyi forumlar. Canımı sıkan bir durum var çözüm bulamadım... Parmak izi sensörüne elin dokununca direk ekran açılıyor, özellikle telefonu elde taşırken çok sıkıntı oluyor var mı kapatmanın bir yolu...
    Parmak izini kapat!

• HaNım_keLeşi_geTir H kullanıcısına yanıt
    bende aynı sorun mevcut şu an.Son iki günde ekran sürem kullanım tazım aynı olmasına rağmen 4-5 saat civarında, çözüm bulabildiniz mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi knackers -- 14 Temmuz 2020; 11:25:5 >
    gcam kurdum ve gayet memnunum. Kendi kamerasının ters ışıkta patlama yaptığı yerleri bile çok güzel işliyor
    ayrıca gece modu stok kameraya göre gayet başarılı
    Merhaba.

Ben de 2000 TL civarı telefon arıyorum. Araştırmalarıma göre Xioami Red Mi Note 8 aradığım fiyatlara uygun. F/P telefonu olsun istiyorum. Note 8 ile Pro arasında çok fark var mıdır? Almış iken hangisini almak lazım?

Veya o paraya Xiaomi değil başka telefon alabilirsin diyebilir misiniz?

Telefonda oyun oynamıyorum, daha çok Watsap, sosyal medya uygulamaları, bankaların cep uygulamaları vs.

Ayrıca ekranı çok büyük istemiyorum; cepte taşıması daha kolay olsun diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.chaLi -- 14 Temmuz 2020; 11:47:2 >
  • 
Sayfa: önceki 453454455456457
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.