Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] (454. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.498
Cevap
246
Favori
1.097.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 452453454455456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KariVaara

Hocam iphone 7 den redmi note 8 pro'ya geçen biri olarak pişman olacağınız kaanatindeyim. Bu görüşüm telefonla ilgili değil Android sistemiyle alakalıdır. IOS canmış değerini bilememişim.
    Sıkıntı ne hocam, androidde ne eksik mesela

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hızlı bir kararla ip7'den bu telefona geçtim. Yukarıda bahsettiğim sorun dışında bir eksiklik ya da gariplikle karşılaşmadım henüz.

• burakgibiyim B kullanıcısına yanıt
    Google ve saçma sapan uygulamaları, Android sisteminin stabil olmaması, telefonun ayarlarının kendi kendine değişmesi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar yarın bu cihazı yurtdışı sıfır olarak 128 gb 2000 tlye alacagım. dikkat etmem gereken nelerdir?
  • Arsenal2013 A kullanıcısına yanıt
    Bu adresten doğrulama yapılıyor.
    https://www.mi.com/global/verify/#/en/tab/imei

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 10 Temmuz 2020; 23:44:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrPowerX

Google ve saçma sapan uygulamaları, Android sisteminin stabil olmaması, telefonun ayarlarının kendi kendine değişmesi.
    Çok büyük eksikmiş

• Note 8 proların hepsinde nfc yok mu?

yok

• Arsenal2013 A kullanıcısına yanıt
    Global cihaz olması

• Arkadaşlar oğluma redmi 8 aldık yalnız kamera ayarları ile ilgili bir sıkıntımız var. Fotoğraf çekerken alt kısmında bulunan menü (video, fotoğraf, porte..) neredeyse ekranının çeyrek kısmını kapatıyor. Bir de menü koyu renk; ne şeffaf yapabildim ne de menüyü alta çekebildim, yardımcı olursanız sevinirim..

• quote:

Orijinalden alıntı: burakgibiyim

Sıkıntı ne hocam, androidde ne eksik mesela

Alıntıları Göster
    *Hocam çok fazla uygulama kullanan biriyim. 2 günde bir tüm uygulamalara sürekli güncelleme geliyor.
    *Uygulamaların telefonda kapladığı yer çok fazla.
    *Telefon sosyal medyayla uyumsuz paylaşım yapmadan önce en boy oranı ayarlamak gerekiyor.
    *Özellikle login özelliği bulunan uygulamalarda kapanma sorunu oluyor ara ara.
    *Görüntülü konuşma tek kelimeyle berbat.
    *QR Kod okutmak için ekstra bir çaba göstermek gerekiyor.
    *Klavyede iphone'da olduğu gibi akıcı yazamıyorsunuz.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Bir süre daha idare etmesini dileyip tekrar iphone'a geçmeyi düşünüyorum ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaaneralp

Arkadaşlar oğluma redmi 8 aldık yalnız kamera ayarları ile ilgili bir sıkıntımız var. Fotoğraf çekerken alt kısmında bulunan menü (video, fotoğraf, porte..) neredeyse ekranının çeyrek kısmını kapatıyor. Bir de menü koyu renk; ne şeffaf yapabildim ne de menüyü alta çekebildim, yardımcı olursanız sevinirim..
    Karanlık modun kapatın. Kamera olayını bilmiyorum. Bende oğluma aldım bi sıkıntı yok. Ama karanlık modda daha az pil harcıyor sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ÜyeyeHakaret

yok
    Enteresan!

yo değil

• komutan ucan tekme kullanıcısına yanıt
    Ben IOStan Android'e geçtim, hiçbir şey iosun yerini tutmuyor. Başta çok memnun olmama rağmen 6 ay geçti şimdi pişman olmaya başladım. Kamerası çok iyi değil, resim çekerken otomatik sabitleme yok, şu son güncellemelerden sonra telefonun otomatik ışık ayarı sapıttı. Yapılan bi güncellemeden sonra telefonun uyum sağlaması için bekleyip duruyorsun. İosta öyle miydi 5S bile ios 12yi sorunsuz almıştı. En ufak sorun çıkınca anında mini bir güncelleme yapıp sorunu çözüyorlardı. Android öyle değil tamamen telefonun üreticisine kalmışız. Ama şunu net bir şekilde söyleyebilirim batarya performansı bu sorunları dert etmeni azaltıyor 😁 bugüne kadar bu telefonu değiştirmediysem bataryası yüzündendir.

• Selam arkadaşlar
    V11. 0.6.0.PGGMIXM diye bir güncelleme geldi telefona
    Siz yaptınız mı güncellemeyi

Ne fark etti.. Artı ve eksileri nelerdir acaba, teşekkürler..

• arkadaşlar bu mesajlardan kelime ile mesaj engelleme yapabiliyor muyuz?
  • iyi forumlar. Canımı sıkan bir durum var çözüm bulamadım... Parmak izi sensörüne elin dokununca direk ekran açılıyor, özellikle telefonu elde taşırken çok sıkıntı oluyor var mı kapatmanın bir yolu...

• komutan ucan tekme kullanıcısına yanıt
    İlk iPhone 2G den başlamak üzere iPhone 7 ye kadar sadece iOS kullanıcısı olarak ben de sizinle aynı durumda eşimle telefonu değiştirdim ve 7 aydır kullanıyorum. Başta android arayüzü kullanım şekli malum iOS alışkanlıklarından rahatsız etti. Ancak olağanüstü bir batarya ve ekran performansı olduğundan vazgeçmedim ama hep bir iOS alışkanlığı arayışları oldu. Baktım olmuyor iOS Launcher ları araştırmaya başladım. Neredeyse tamamının iOS arayüzü ve kullanım şekli ile uzaktan yakından ilgisi olmadığını gördüm. En sonunda öyle bir Launcher buldum ki kelimenin tek manasıyla mükemmel. Hatta o kadar iyi ki nerdeyse iOS tan daha iyi diyeceğim telefonun donanımı ile güçlendiği için..

6 aydır ne bir tekleme, ne bir donma, ne bir uyumsuzluk yaşamadım.. Telefonu görenler iPhone X sanıyor hatta ..

İşin bir de duygusal boyutu var tabi, artık bir iPhone a kusura bakmasın kimse 10.000₺ üzerinde para verilmez yani..

Tavsiye ederim mutlaka geçiş yapın..

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.luutinhit.ioslauncher

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tonny Stark -- 14 Temmuz 2020; 23:22:3 >

• telefonu kullanmazken şarjının düşmemesi için neler yapılabilir ? arka plan uygulamaları vs nasıl kapatırız ?
  • 
Sayfa: önceki 452453454455456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.