Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] (370. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.498
Cevap
246
Favori
1.097.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • imei repairli kullanan varsa android 10 yükleyince nvram hatası alıyorum çözerbilen oldu mu
  • 5 aylık cihazımda ekranın sağ ortasında küçük parlak bir beyazlık oluştu. Bu sorunu yıllaaaar önce discovery telefonumda yaşamıştım. Telefon xiaomi garantili umarım giderek artmaz
  • arkadaşlar telefonun kronik sorunları varmı uzun süredir kullanan arkadaslar önerirmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tabipyuzbasi

Arkadaşlar malum çakma imei ile telefonu bizim evin burdaki bir telefoncudan almıştım 2 3 ay önce. Şöyle bir mesaj gelmişti 2 3 gün sonra. Telefoncuya gittim böyle böyle bi mesaj geldi sorun var mı diye sprmuştum yok o normal genelde gelir o mesaj, görmezden gelebilirsin, bir sorun olursa hemen hallederiz zaten dedi. Anlattığı gibi normal mi bu durum? BTK dan sorgulatınca kayıt dışı olduğu tespit edilen imei diyor.

Ayrıca merak ettiğim bir başka mesele şu ki eğer telefon kapanırsa tekrar imei atıldığında kullanıcı verileri kayboluyor mu?
    Telefonunuz süre dolunca aramalara kapanır. Yurtdışı telefonlarda Yöntem şu şekilde yapıyor saticilar 1,2 hafta kullanıyorsun orijinal imei siyle. Daha sonra bu süreçte sana zaten mesaj geliyor hattınız kapatılacak diye aramalara. sonra tekrardan satıcı ya gidip yeni imei attırıyorsun. Kullanmaya devam ediyorsunuz. Ayrıca telefon sıfır laniyor tüm verilerin silinir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayal@t -- 3 Nisan 2020; 20:11:30 >

• hayal@t kullanıcısına yanıt
    satıcı neden sorun olmaz dedi anlamadım. Neyse yarın bir gitmek lazım 😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayal@t

Telefonunuz süre dolunca aramalara kapanır. Yurtdışı telefonlarda Yöntem şu şekilde yapıyor saticilar 1,2 hafta kullanıyorsun orijinal imei siyle. Daha sonra bu süreçte sana zaten mesaj geliyor hattınız kapatılacak diye aramalara. sonra tekrardan satıcı ya gidip yeni imei attırıyorsun. Kullanmaya devam ediyorsunuz. Ayrıca telefon sıfır laniyor tüm verilerin silinir.

Alıntıları Göster
    hocam imei attirdiktan sonra bidaha ayni olay oluyormu eger attigi imei duzgunse bende eski bi cihaz var onun imeisini attiricamda

• quote:

Orijinalden alıntı: kaygusuzeren34

hocam imei attirdiktan sonra bidaha ayni olay oluyormu eger attigi imei duzgunse bende eski bi cihaz var onun imeisini attiricamda

Alıntıları Göster
    Şuna dikkat edin sadece attircaginiz imei 4.5 g destekli bir cihazın imei si olsun. Yoksa 4.5 g ve volte desteği almazsınız operatör firmadan. Örnek Nokia 3310 imei sini atirirsaniz sıkıntı olur. Çünkü operatör ü arayınca ayarları almak icin 4.5 g yi. Size diyeceklerki sizin cihaz 3310 gözüküyor desteklemediği için göndermiyor lar. Ben yaşadım bu durumu.ona göre düşünün

• quote:

Orijinalden alıntı: tabipyuzbasi

satıcı neden sorun olmaz dedi anlamadım. Neyse yarın bir gitmek lazım 😁
    Sıkıntı olur üstadım eğer dediğiniz gibi mesaj aldıysanız birde sorgulatmişsıniz siniz kullandığınız cihazdaki imei. Aramalara kapanır zamanı gelince.

• hocam 4gli saglam imei attirirsam kendi olan cihazlarimdan daha sorun cikartmaz dimi mesajda gelmez galiba yeniden imei attirmak gerekmez galiba?, bide imei attirinca hersey siliniyormu

• Google Play servisleri durduruldu hatasından dolayı fabrika ayarlarına dönmek zorunda kaldım. Her saniye telefonun alt kısmında hata bildirimi çıkıyordu. Bu hatayı cihazında gören var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murrz2643 -- 3 Nisan 2020; 22:50:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaygusuzeren34

hocam 4gli saglam imei attirirsam kendi olan cihazlarimdan daha sorun cikartmaz dimi mesajda gelmez galiba yeniden imei attirmak gerekmez galiba?, bide imei attirinca hersey siliniyormu
    Evet siliniyor herşey, imei attirinca mesaj da gelmez ama ,o eski kullanmiycaniz cihaza sim kart takmayın bidaha çöpe atın.yoksa klon imei durumuna düşer .bi işe yaramaz yeni imei attırmanız.

• Selamlar. Ben de bu cihazı almayı düşünüyorum (başka bir mi modeli de olabilir) size şunu soracaktım: malum yollardan ucuza mal ediliyor bu telefon malum yolu tarif edebilir misiniz?
    İmei klon ise sonradan tekrar klonlatmam gerekecek mi? Son olarak hiç android kullanmadım bu room rote vs bunlar sürekli yapmam gereken şeyler mi? Yoksa benim gibi iOS a alışkın biri bu toplara girmeden de kullanabilir mi? Teşekkürler

• Arkadaşlar merhaba , maesef sıfır aldığım telefonun bazen sol ve sağ al ve üst köşelerinin dokunmatigi çalışmıyor nazende aşırı hassas oluyor bunun bir çözümü var mı?

• Güncelleme yalan oldu galiba, Nisan geldi ortada birşey Yok

• arkadaslar hindistan yani india modelinde lte band 20varmidir ?

• arkadaşlar yurtdısı cihazı bır adet spariş verdim neye dıkkat etmemı öneriyorsunuz acaba? acıp sagına soluna bakdıkdan sonra extra bakmam gerekenn birşey varmı acaba_ yıllardır yurtdısından telefon alıyorum saten 2012 den bu yana 5 yıldır bıraz ara vermıstım pek ugrasamıyordum bozulunca telım yıne sparıs verdım extra dikkat etmem gereken birsey varsa yardımcı olurmusunuz nelerdır.
  • bryavuz B kullanıcısına yanıt
    taahhüt bitmesini bekliyorum tt den ayrılmak için. bırakma sebebim sırf şu vowifi olayından dolayı. daha 3 gün önce kontrol ettiğimde xiaomi hiçbir cihaz yoktu note8'i eklemişler açıkcası çok şaşırdım bu da demek oluyor ki note8pro da gelebilir. taahhüt bitmesine son 16 gün var. 16 günde tt proya da getirmezse vowifi'yi ben kaçar :)
  • Subat kullanıcısına yanıt
    Globalden hindistana veya endonezyaya bl açmadan geçmenin bir yoklu var mı?
  • Arkadaslar 3 gun once npte 8 pro aldim 128 gb modeli. Global versiyon daha imei ayilmadi. 11.0.4 versiyon yuklu. Bana ysrdimci olursaniz sevinirim. Bana arama geldiginde telefon kilit ekraninda kaliyor kirmizi reddet tusu veya yesil kabul tuslari cikmiyor. Sanki hic telefon gelmemis gibi kilit ekranindaki foto duruyor. Ses caliyor sadece sol ust kosede kucuk yesil bir kutucuk cikiyor. 00:00 yaziyor. O kutucuga basinca normal arama ekrani geliyor. Ne yaptiysam duzelmedi. Yardimci olabi,ecek birisi var mi? Tesekkurler. Bu arada bir kere sifirladim telefonu degismedi....

• lojistik9p L kullanıcısına yanıt
    Cozumu icin gecmis sayfalara bakmalisiniz

• 
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.