Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] (369. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
12.498
Cevap
246
Favori
1.097.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 367368369370371
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cycIone

Android 10 geldi diyen arkadasın telefonunda avrupa rom var. Seninki buyuk ihtimal globaldir.
    arkadaşınkide global benimkide ama sanırım dediğim gibi IMEI numarasına göre güncelleme sağlıyorlar bütün telefonlarda böyle çünkü tr yede geldi ise sıkıntı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Billy -- 2 Nisan 2020; 13:29:34 >
  • dogaunl kullanıcısına yanıt
    Güncelleme size bu gün mü geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar foruma mümkün mertebe göz gezdirdim ama bulamadım. Bu video çekimini düzeltmenin bir yolu var mı? Gcam olur başka bir yol olur.
  • Beyler kara cumada aldigim rn8 pro bugun baktım kılıftan cikardigimda sağ alt tarafta cam kasa arasinda boşluk var bastırınca oturuyor bırakınca milimlik kalkıyor. Tr garantili garantiye gondersem mi acaba ne diyorsuniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÜyeyeHakaret -- 2 Nisan 2020; 14:6:33 >
  • imei repair yapılmış cihaza hard reset atınca imei gider mi arkadaşlar, deneyen var mı?
  • Subat kullanıcısına yanıt
    Nasıl yükleme yapılıyor?
  • yeni satın alacak birisi kutu üstünde hangi versiyonu almalı , yani global , çin, hint oldugu nasıl anlaşılıyor du?
  • amma velakin kullanıcısına yanıt
    Bluetooth açıkken ve kapalı iken wifi den hız testi paylaşabilirmisiniz android 10 için.Şuan mevcutta 9 kullanıyorum yarı yarıya hız farkı oluyor.
  • Miui sürümünde eu yazıyor global olmasi icin mi olmasi lazim QGGEUXM avrupa romu yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cycIone -- 2 Nisan 2020; 15:38:53 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ts2000 kullanıcısına yanıt
    Sadece wifi 15.8 download 5.2 upload.
    Wifi+Bluetooth hoparlör çalarken 6.8 download 4.4 upload.

• ts2000 kullanıcısına yanıt
    Ben 5G WiFi kullandığım için o sorunu hiç yaşamadım.
    2.4 Ghz kullanan arkadaşların deneyimi önemli 5G'de hiçbir fark yaratmıyor.
    Neredeyse paket hızını tam alıyorum hız testinde BT açıkken.
    Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]

• Şaka gibi ya Nisan ı da bitircez herhalde android 10 güncellemesi almadan

• arkadaslar note 8 pro larda hayalet ekran sorunu ile karsılasan oldu mu şimdiye kadar dün aldım cihazı şimdilik hicbir sorun yok yalnız karsılasan oldu mu diye merak ediyorum daha önce mi6 kullanmıstım onda vardı ama pek takmıyordum note 8 prolarda da var mı diye merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: caylakmiken

Bu mesaj silindi.
    Beni yanlış anlamayın ama aylık 30k kazancım olsa buralarda böyle muhabbetlere girmem

• Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]

Arkadaşlar malum çakma imei ile telefonu bizim evin burdaki bir telefoncudan almıştım 2 3 ay önce. Şöyle bir mesaj gelmişti 2 3 gün sonra. Telefoncuya gittim böyle böyle bi mesaj geldi sorun var mı diye sprmuştum yok o normal genelde gelir o mesaj, görmezden gelebilirsin, bir sorun olursa hemen hallederiz zaten dedi. Anlattığı gibi normal mi bu durum? BTK dan sorgulatınca kayıt dışı olduğu tespit edilen imei diyor.

Ayrıca merak ettiğim bir başka mesele şu ki eğer telefon kapanırsa tekrar imei atıldığında kullanıcı verileri kayboluyor mu?

• Normal değil.
    Veriler gider

• MadEagle06 M kullanıcısına yanıt
    Hayır, yaklaşık 10 gün önce.

• Bu Google Play Hizmetleri %71 gösteriyor bu normal degil bunu nasıl düşürebilirim?

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]

• cumasi C kullanıcısına yanıt
    Güncellemeyi indiriyorsun.
    Güncelleme ekranında 7 8 kere logoya basıp geliştirici fonksiyonlarını açıyorsun.
    Sağ üstteki 3 noktadan güncelleme pakedini seçin diyorsun indirdiğin dosyayı seçiyorsun.

• 
Sayfa: önceki 367368369370371
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.