Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU] (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.261
Cevap
127
Favori
559.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 64 lük ile arasında 190 lira fark var. Fiyatı da uygun gibi geldi bana aslında alınabilir. Ben 64 yetmez diye 105 ₺ ye 128 gb lık hafıza kartı aldım. Banka, alışveriş, sosyal medya, yandex navi, lightroom uygulamasını yükledim 8,5 gb falan yer kullanıyor şu anda.
  • Bende n11 algötür mağazasından sipariş verdim ama onay verdi kargo için bekliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red86

64 lük ile arasında 190 lira fark var. Fiyatı da uygun gibi geldi bana aslında alınabilir. Ben 64 yetmez diye 105 ₺ ye 128 gb lık hafıza kartı aldım. Banka, alışveriş, sosyal medya, yandex navi, lightroom uygulamasını yükledim 8,5 gb falan yer kullanıyor şu anda.
    kart aldın ama o kartı çok büyük değişiklikler olmazsda dahili hafıza hızında ve özelliğinde kullanamayacaksın. arada çok uçuk farklar yoksa yüksek hafıza tercih edilmeli bence
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Doğrudur. Ben aldığımda arasında 250 300 civarı bir fark vardı. Gerek duymadım. Ara ara telefon hafızasında kayıtlı olan foto ve videoları sd karta taşırım orada durur ;)
  • Techpazardan almıştım ben de dün iptal edip cepekspress mağazasından aldım 23 lira fark etti sadece bugün kargolanmış. Yarın gelir büyük ihtimal.
  • ucuß3 kullanıcısına yanıt
    10 Kasım akşamı o kadar aradım, mi store'da Note 8'i bulamadım. Bende oradan alacaktım. En uygun ve güvenilir incehesap mağazasında vardı onu sepetime eklemiştim. Gece 23:00 gibi mi store stok eklemiş fark etmedim, zaten gece de site kitlendi gece 2 gibi sepetimde ne varsa aldım, cihaz 40 tl civarı pahalıya geldi diye üzülmüştüm.

Sizinkilerde kargoya bugün yarın verilir. Ürün sayfasında kargolanmaya başlandı yazıyordu. Çok satın alan olmuş. Resmi mağaza olduğu için sıkıntı çıkacağını sanmıyorum. Bu cihazı gerçekten hepimiz oldukça uygun fiyata aldık iptal etmeyi falan sakın düşünmeyin. Kamerası olsun, boyutları olsun çok iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red86 -- 15 Kasım 2019; 1:22:34 >
  • 130₺ bonus yanmayacak olsa ben de iptal edeceğim siparişi de edemiyorum. Bu rezaletin sebebi Techpazar olduğu kadar n11'dir. Bir üründe tek bir mağazaya fiyat desteği verirsen olacağı bu. Üstelik satıcı panelleri açılmadığı halde n11 botları sürekli stok verdi bu ürüne. Geçen yıl Mate 20 Lite alırken üç dört mağaza yarışıyordu ya, müşteri kapmak için. Gerekli her şeyi yazdım kendilerine. Bundan sonra kasımdan kasıma görüşürüz o da belki. Satıcı da haklı, müşteriler de haklı. Yapacak bir şey yok, bonus kartlarla almayanlar iptal edip başka yerden alabilir.

Mi A3'ü de mistore'den aldık. Onlar da onaylamakla yetindi, onlar da kargolamadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kırmızı pelerin -- 15 Kasım 2019; 3:50:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Techpazar sanıyorum uzun bir süre daha yollamaz ürünü. İptal mi etsek, 2 tane aldım. 50 100 fazla verip hemen alacağım yer olsa uğraşmam şu internet ile. Başkasına aldık rezil etti beni n11.

Ekleme: iptal ettim iki siparişi de. Şimdi nerden alacağız varmı bugün kargo yapacak firma tavsiyesi olan acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mekkanik -- 15 Kasım 2019; 8:10:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mekkanik

Techpazar sanıyorum uzun bir süre daha yollamaz ürünü. İptal mi etsek, 2 tane aldım. 50 100 fazla verip hemen alacağım yer olsa uğraşmam şu internet ile. Başkasına aldık rezil etti beni n11.

Ekleme: iptal ettim iki siparişi de. Şimdi nerden alacağız varmı bugün kargo yapacak firma tavsiyesi olan acaba.
    hocam ben de iptal edip cepekspress ten alacağım. dün kargoya verilenler acaba hangi rengini aldılar söyleyebilir mi acaba bir de firmanın cep numarası var mıdır?
  • arkadaşlar iptal edince geldimi kupon bende bekliyorum hala techpazardan bende iptal edip başka firmadan alacağım ama cepexpres'inde 11.11 de alanların hala telefonları onaylanmamış ve gönderilmemiş bilgine
    @Arcanus66 @digital90
  • quote:

Orijinalden alıntı: SUPERMAN

arkadaşlar iptal edince geldimi kupon bende bekliyorum hala techpazardan bende iptal edip başka firmadan alacağım ama cepexpres'inde 11.11 de alanların hala telefonları onaylanmamış ve gönderilmemiş bilgine
    @Arcanus66 @digital90
    cepekspress i şimdi aradım bi kadın çıktı ürünler elinizde var mı bugün versem bugün çıkar mı dedim tabi ki efendim hepsi elimizde mevcut ama bugün çıkmaz yarın çıkar yoğunluk var dedi. dedim dün alanlarınki dün gönderilmiş daha sabah 9 ben bugün verip bugün çıksın istiyorum dedim çıkmaz bugün diye yineledi. nasıl bir dalavere dönüyor çözemiyorum açıkçası techpazardaki siparişimi iptal etsem 30 lira fazlaya aynı rezillik devam eder mi korkusu var şuan içimde. nasıl bir telefonmuş herkes mi bunu aldı anlayamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

kart aldın ama o kartı çok büyük değişiklikler olmazsda dahili hafıza hızında ve özelliğinde kullanamayacaksın. arada çok uçuk farklar yoksa yüksek hafıza tercih edilmeli bence

Alıntıları Göster
    Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU]

128 liği keşke mistore da olsa da alsam.

Online dışı 128 lik satan istanbulda bir mağaza gördünüz mü?

• https://forum.donanimhaber.com/11-11-n11-redmi-note-8-magdurlari--140808310

Hepiniz davetlisiniz kargo bekleyenler

• quote:

Orijinalden alıntı: digital90

cepekspress i şimdi aradım bi kadın çıktı ürünler elinizde var mı bugün versem bugün çıkar mı dedim tabi ki efendim hepsi elimizde mevcut ama bugün çıkmaz yarın çıkar yoğunluk var dedi. dedim dün alanlarınki dün gönderilmiş daha sabah 9 ben bugün verip bugün çıksın istiyorum dedim çıkmaz bugün diye yineledi. nasıl bir dalavere dönüyor çözemiyorum açıkçası techpazardaki siparişimi iptal etsem 30 lira fazlaya aynı rezillik devam eder mi korkusu var şuan içimde. nasıl bir telefonmuş herkes mi bunu aldı anlayamadım

Alıntıları Göster
    Evet bendede aynı sıkıntı var iptal edip alsak başka satıcıdan odamı bekletecek bizi cepexpress'e güvenmiyorum insanlar yazmış bizim gibi 11.11 gecesi almışlar hala onay yok ortada prolar gönderildi bi kaç kişi kullanıyor biizm note 8 ler yok ortada

• Red86 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam 200 liraya yakın fark vardı bende 64 lüğü aldım o paraya hızı yüksek kaliteli bir microsd alırım diye düşünüyoorum.
  • Beyler okadar beklemeyin. Bence iptal edip n11 de incehesap kullanıcısından alin. Ben 12 kasimda aldim ertesi gun kargolandi.

• Trendyol Mistore'dan Pazartesi 13:10'da verdiğim sipariş hala tedarik aşamasında. Sıktı artık. Sanırım iptal ettireceğim.

Hepsiburada, incehesap ve D&R'da hemen bugün kargo var. Şu çağda 5 gündür telefonun kargoya verilmesibni bekliyoruz. Ayıptır.
  • Mutimut M kullanıcısına yanıt
    O trendyoldaki mi store satıcısı resmi satıcı değil. N11 deki mi store resmi satıcı yani evofone. Evofone bile telefonları hala kargolamamışken diğerlerinden daha hızlı olmasını beklememek lazım.

11 inde saat gece 4 te verdiğim siparişi hala kargolamadı mi store evofone.

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.