Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU] (336. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.237
Cevap
129
Favori
558.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 334335336337338
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eu rom'da Netflix hakkında kısmı böyle. Yani HD midir artık?

Edit: sadece ses var görüntü yok. Görüntü gelmesi için root atıp magiskten mod yüklemem gerekiyormuş. Rootsuz olsa bile Netflix izletmiyor dizileri. Yine roota kaldık arkadaş.
    Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU]

Edit:

L3 verdi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BorazanPower -- 10 Temmuz 2020; 0:18:44 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• BorazanPower kullanıcısına yanıt
    EU stabilde L1. Stabil gelince L1'e döner yüksek ihtimalle. Şu an her gün Çin kapalı beta çıkıyor, haftada bir de EU geliştiricileri hemen dil ekleyip ekleme çıkartma yapıp yayınlıyor. Stabil sürümde daha uzun çalışırlar ve eksikleri kapatırlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Smaug kullanıcısına yanıt
    Doğru diyorsunuz hocam. Çok bir şey kaybetmiyor aslında ama insan yine de istiyor en iyisini

Miui 12 Stabili gelince forumda herkes mi room'a ve eu roma kayacak gibi hissediyorum.

Şimdiden betasına dayanamayan stabiline nasıl dayansın hocam. Gelince, ben de zevkle yüklerim.

• Merhaba arkadaşlar son 2 veya 3 gündür pil kullanımında Android Sistemi en başta görüyorum oysa ki hep en üstte ekran olurdu. Bir ayar vs de yapmadım. En son sistem uyg. Güncellemesi olarak Saat güncellemesi gelmişti sanırım, ondan dolayı mıdır, yoksa bilmediğim bir şey mi var çözemedim.

• Çok takılmayın ona hocam. Bende de arada en üste çıkıyor ama ekran süresine etki etmiyor. Bir nevi bug gibi bir şey.

• Hindistan Global Kararlı Rom'uyla aldığım değerler.. Aşırı memnunum. MIUI 12'yi ve Android 10'u çok da sabırsızlıkla bekliyorum diyemem. Eminim pil performansı düşecektir.

• Normalde pili %20 - %80 arası kullanıyorum. %20 altına kesinlikle inmeden, %80 üzeri şarj etmeden. Ayda bir %100 yapıp %0'a indikten sonra gene eski düzene dönüyorum.

• efekcr kullanıcısına yanıt
    Hocam kaç saat gidiyor şarjı normal kullanımda?

• 1 günü rahatlıkla çıkartıyorum.

• Bu da eu miui 12 betadan. Mobil veri, konum, senkronizasyon ve bluetooth sürekli açık - band 4 bağlı. 55 dakika full parlaklıkta Netflix kullandım. Betaya ve mobil veriye (tt) iyi olduğunu düşünüyorum. 😁

Betayı alaydık eyiydi.Kaçırdık

• mehmettech. kullanıcısına yanıt
    Kaçırılan bir şey yok. Henüz global beta başvuruları olmadı bizim cihaz için. Note 8 Pro için oldu. Custom rom olarak yüklenebiliyor MIUI 12 beta.

• Arkadaşlar oğluma redmi 8 aldık yalnız kamera ayarları ile ilgili bir sıkıntımız var. Fotoğraf çekerken alt kısmında bulunan menü (video, fotoğraf, porte..) neredeyse ekranının çeyrek kısmını kapatıyor. Bir de menü koyu renk; ne şeffaf yapabildim ne de menüyü alta çekebildim, yardımcı olursanız sevinirim..

• kaaneralp kullanıcısına yanıt
    Kamerayı açtıktan sonra sağ üstte üç çizgi var. Ona tıklarsanız yeni seçenekler çıkar. Kamera çerçevesi ayarı ile fotoğraf en/boy oranını değiştirebilirsiniz. İstediğiniz şey herhalde bu.

• Maalesef kardeşim, en boy değişse bile alt menü aynı şekilde kalıyor..

Alt menünün konumu oynamaz zaten. Farklı bir kamera uygulaması yüklemeniz lazım bunu istiyorsanız. Ama bence bunun için uğraşılacak bir şey değil. Kamera deneyimini bence olumsuz etkilemiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Smaug

Alt menünün konumu oynamaz zaten. Farklı bir kamera uygulaması yüklemeniz lazım bunu istiyorsanız. Ama bence bunun için uğraşılacak bir şey değil. Kamera deneyimini bence olumsuz etkilemiyor.
    Teşekkürler, sanki menü arkasında kalan mekan flu gözüküyor gibi his bırakıyor. Dediğin gibi alışılabilecek bir durum herhalde..

Siz hangi oranda resim çekiyorsunuz ? 4:3 te zaten oranın arkası boş. 16:9 çekersen de alttaraf saydam oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ClaymoreW

hocam. önceki mesajı yazdıktan sonra neler çektim twrpden sistem dahil wipe atıp üstte linkini verdiğim romu flashladım. telefon bootloop girdi. tekrar twrp-stok rom flaş yaptım. sonra stoğun üstüne kurdum bunu. yine bootloop oldu twrp ile stok attım bu sefer bölge çin'de takılı kaldı. hadi baştan bi daha stok kurdum miflash ile. bi süre bulaşmam bu işlere. iyice detaylarını öğrenmeden eski bilgilerle girişmemek lazımmış. yine de teşekkür ederim yardımlarınız için.

Alıntıları Göster
    twrp kurduktan sonra vbmeta flashlamazsan bootloopa girer tabi.

• 
Sayfa: önceki 334335336337338
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.