Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU] (299. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.237
Cevap
129
Favori
557.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Smaug

Mobil veri açıkken mi? Yoksa wifi açıkken mi?
    Wifi .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • levny L kullanıcısına yanıt
    Sebebi mobil veri evet, wifi kullansan belki 10 saati gorursun ben de hep mobil veri kullaniyorum maks 8 saat civari alabiliyorum...

• levny L kullanıcısına yanıt
    Android sistemi sorununu ne yaptıysam çözemedim, olmasa daha iyi bir ekran süresi alabilirsiniz.

Mobil veri şarjı içiyor maalesef. Bundan dolayı böyle.

• Yeşim ceylan Y kullanıcısına yanıt
    Kullanıyoruz, cihazın özelliklerini biliyoruz. Güncel ve 2000₺'ye satılan bir iPhone varsa karşılaştırma yapalım.

• .montana. kullanıcısına yanıt
    Biraz düşükmüş ama ekran parlaklığı ve oyunun grafiği de çok etkiliyor. Eğer düşürme şansınız varsa oyunun grafik kalitesini en alt seviyeye çekin, parlaklığı da ful yapmayın. 5 saati geçen ekran süresi alırsınız. Bunun dışında zaten hangi telefonla oynarsanız oynayın bu süre gayet güzel aslında.

• Lincoln Burrows. kullanıcısına yanıt
    Ekran değişimi tek çözüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Smaug

Ekran değişimi tek çözüm.

Garanti ne kadara değişir normal telefoncu ne kadara değişir.

Daha 2 ay oldu hemen değişmem zatende rahatsız etmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Garanti ücretsiz değişmeli. Kullanıcı hatasından olmaz bu sorun. 300-350₺ arası cihazın ekran fiyatı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Garanti ne kadara değişir normal telefoncu ne kadara değişir.

Daha 2 ay oldu hemen değişmem zatende rahatsız etmiyor.

Alıntıları Göster
    Telefonun sol alt köşesinde sararma mı vardı sizin?

Garanti kapsamında değiştirmeleri lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: bilexsamet

Telefonun sol alt köşesinde sararma mı vardı sizin?

Garanti kapsamında değiştirmeleri lazım.

Alıntıları Göster
    Cihaz mi değişir ekran mı hocam.

Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Cihaz mi değişir ekran mı hocam.

Alıntıları Göster
    Bence ekranı değiştirirler.

• Yeşim ceylan Y kullanıcısına yanıt
    Alınabilecek en ucuz iphone 4k fiyatında ki o da 2016 model iPhone 7 plus, onun altında Bi iPhone almak da saçmalık olur. 2. Saçmalık olacak şey de fiyat performans telefonunu iPhone ile karşılaştırmak, eğer şarj aleti ve prize bağlı yaşamak istiyorsanız benzer fiyattaki 16gb iphone 6 ile mutluluklar dileriz fakat yanlış yerdesiniz şu an. Cidden yanlış yerdenisiz 😂😂

Hocam bir şey merak ettim. Bende de beyaz ekranda tam kamera çentiğinin altında siyahlık var hafiften. Ama ekrana dik bakınca gözükmüyor, yandan ya da alttan bakınca gözüküyor, acaba sizinle aynı sorun mu yoksa kasanın gölgesi ekrana mı vuruyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: BorazanPower

Hocam bir şey merak ettim. Bende de beyaz ekranda tam kamera çentiğinin altında siyahlık var hafiften. Ama ekrana dik bakınca gözükmüyor, yandan ya da alttan bakınca gözüküyor, acaba sizinle aynı sorun mu yoksa kasanın gölgesi ekrana mı vuruyor?
    IPS ekranların genel sorunu (üst seviye olmayanların). Sırf onun için karanlık modu açık kullanıyorum.
  • Cihazı alalı tam 3 ay oldu, bu süre zarfında sanırım 3 kere güncelleme aldı. Hiçbir zaman sıfırlamadım ve hala şarj ve akıcılığı gayet iyi. Oyundur uygulamadır herhangi bir sıkıntı çekmedim. Kamerası fiyata göre başarılı gcam ile çok daha iyi. İyi ki almışım diyorum çünkü 1600 tl ye almıştım ve şu an olsa bu fiyata pek bir şey bulabileceğimi sanmıyorum. Olumlu özelliklerini saymama gerek yok, olumsuz Bi kaç şey var belirtmiştim daha önce. Şimdilerde canımı sıkan bir şey var. Herhangi bir oyunda ya da uygulamadayken mesela instagram, başka bi uygulamaya geçip 3 5 dk sonra geri dönünce uygulama ya da oyun sıfırdan açıyor bu bazen can sıkıcı olabiliyor. Bir diğeri ise görüntülü konuşmada kameranın çok kötü olması. Benim için çok önemli, ama umarım miui 12 ile geçer, ya da rom kullanan arkadaşlar bu konu hakkında bilgi verirse çok sevinirim..

• Smaug kullanıcısına yanıt
    Hocam pek göze çarpmıyor ama olsun görmemek daha iyi bence. 😂😂

• Yanlış Magisk modülü kurduğum için cihazı brick ettim (açılmıyordu). TWRP silinmediği için (şansıma) dosyalarımı aldım bilgisayara. Tabi SMSlerim gitti ama tek ümidim Android Sistemi şarj sorununun gidebilir olması (olamayabilir de). Sinirim bozuk.
  • BorazanPower kullanıcısına yanıt
    Valla garantili cihaz kullananları bilmem. Ekran değişimi yapmak istiyorsanız bir bahane daha size. Garantisiz cihazımla ve okuma + karanlık moduyla ben mutluyum.
  • Smaug kullanıcısına yanıt
    Hocam geçmiş olsun, sanırım tekrardan açabildiniz cihazı, benim de başıma geldiğinde komple gitmişti telefon 🙄

• 
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.