Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU] (246. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.237
Cevap
129
Favori
557.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1250 ye bide sıfır 8 se buldum. İşlemci ve ram daha üstün. Sanıırm kamera ve tasarım olarak note 8. Kullanan bilen ikisinden hangisi tercih edilmeli sizce. Şu sorunları note 8 i biraz soğuttu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tianma çıktı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • solokingx S kullanıcısına yanıt
    Dsi panel markası değil, Tianma veya Huaxing (farklı bir üretici) yazmalı o dsi yazısından sonra, orası önemli.

Mi A3'ün garantisizine bakın hocam. 1200-1250₺ arasıysa alınır. Ama IMEI'yi düzgün bir yazılımcıdan attırın.

IMEI'yi düzgün atamazlarsa çekmeme sorunu olabilir.

Hiç uğraşmak istemiyorsanız Redmi Note 5 alabilirsiniz garantili. GM 9 Pro önermiyorum zira ana konusuna girerseniz görürsünüz, çok sorunlu bu model de. Değerinin düşmesinden ziyade rezil eder.

• Lincoln Burrows. kullanıcısına yanıt
    Dönüşümlü olarak mavi ışık filtresini açın derim. Ben evde, düşük ışıkta ve oyun oynamıyorken kullandığım sırada kapatıyorum ama tam tersi olduğunda; dışarıda, parlaklık sonda olduğunda ve oyun oynarken açıyorum. Cihazı zorlamazsanız genel anlamda sorun olmuyor. Ağır bir uygulama çalıştırmak veya yüksek parlaklıkta kullanmak en büyük oluşma sebebi. Üstesinden gelirseniz sorun olmaz.

• Smaug kullanıcısına yanıt
    Sizin yorumu gördüm okuma moduna aldım hemen.

Mavi ışık filtresini bulamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lincoln Burrows. kullanıcısına yanıt
    Diğer telefonlardaki mavi ışık filtresi bizim cihazlarda okuma modu. İsim farklı, işlev ayni.

• quote:

Orijinalden alıntı: Smaug

Dsi panel markası değil, Tianma veya Huaxing (farklı bir üretici) yazmalı o dsi yazısından sonra, orası önemli.

Mi A3'ün garantisizine bakın hocam. 1200-1250₺ arasıysa alınır. Ama IMEI'yi düzgün bir yazılımcıdan attırın.

Hiç uğraşmak istemiyorsanız Redmi Note 5 alabilirsiniz garantili. GM 9 Pro önermiyorum zira ana konusuna girerseniz görürsünüz, çok sorunlu bu model de. Değerinin düşmesinden ziyade rezil eder.
    Huaxing miş usta. Adamla konuştum gidip alacam bakmaktan sıkıldım.. Se 6/64 710 snapdragon ama note 8 tasarımdan kameradan dolayı alacaz artık

• quote:

Mi a3 1350 note 1250 hangisi usta son sen söyle alacam birini

Redmi Note 8.

Çünkü garantisiz alıyorsunuz ama Mi A3 zorlasa garantili fiyatına 128'liği ise alabilirsiniz Mi A3 ama 64'lüğüne değmez fiyatı.

• quote:

Mi a3 1350 note 1250 hangisi usta son sen söyle alacam birini

• quote:

Redmi Note 8.

Çünkü garantisiz alıyorsunuz ama Mi A3 zorlasa garantili fiyatına 128'liği ise alabilirsiniz Mi A3 ama 64'lüğüne değmez fiyatı.
    Tamam kardeşim note 8 alıyorum o zaman. İnşallah kronik sorunlar uraştırmaz. Şu tiamo olmayan çin marka panel nasıl bilgin varmı yanık ghost ekran screen felan oluyomu ondada. Şebeke sorunu yaşamayız inş. Parmak izi arkafa sanıırm bu modelde. Ekrana gömülü olsa iyi olurmuş ama f/p olarak bunu alcaz artık. Sıkıldım bakmaktan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi solokingx -- 23 Mart 2020; 17:46:42 >
    Sadece Tianma panelde ghost screen oluyor. Diğerlerinde sorun yok.

• quote:

Sadece Tianma panelde ghost screen oluyor. Diğerlerinde sorun yok.
    Global olmayan versiyon. Çekimde felan sıkıntı yaşamayız dimi. Turkcell kardeşimin hattı son sorumda bu olsun. Teşekkürler hızlı yanıtların için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi solokingx -- 23 Mart 2020; 17:47:52 >
    Turkcell'de hiçbir sıkıntı olmaz. Türk Telekom da idare ediyor ama Vodafone'da bazen 4.5G çekmiyor sadece. 3G çekiyor yine.

• quote:

Turkcell'de hiçbir sıkıntı olmaz. Türk Telekom da idare ediyor ama Vodafone'da bazen 4.5G çekmiyor sadece. 3G çekiyor yine.
    Çok sağol kardeşim. Alınca yazarım bende yorumlarımı

• Bu telefon ile Huawei Mate 20 Lite arasında ne fark var? Arada büyük bir fiyat farkı var ama internetten özellikleri karşılaştırınca o kadar büyük bir fark yok gibi geldi bana. Note 8 mi çok ucuz yoksa Huawei mi çok pahalı? Note 8 ucuzsa neden ucuz? Hangisini almak daha mantıklı olur?

• ertug24 E kullanıcısına yanıt
    1- M20L metal kasalı, RN8 polikarbon.
    2- Xiaomi kâr payını %5 ile sınırlandırıyor, Huawei ne kadar kâr yapabilirse.
    3- Xiaomi sürümden kazanma peşinde, Huawei yüksek miktarda satacağını çok düşünmediği için uygun yapmıyor.

Böyle ufak tefek şeyler de var tabi ama genel olarak bunlar en öne çıkan konular.

• Aldım çin versiyonunu . Alırken ön kamera portre modu bulanık gibiydi arka plan hariç yüzde fluydu.. başka bi cihaz çıkardı onda sorun yoktu. İyice test edip aldım. Tel fiyatına göre gayet iyi gibi. Ekran lcd sanırım renkler amoled kadar canlı değil ama yinede gayet iyi. Amoled olsa süper olurmuş.. Bakalım kardeşim beğendi. Mi11 sürümlerimiz farklı. Bu çin versiyonu da güncelleme alıyormu.. Bundaki room daha stabil felan yazmışlar.. Reklam felan çıkmıyormuş sanıırm öle okudum bi yerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi solokingx -- 23 Mart 2020; 22:41:1 >
  • quote:

Değer. Tianma panelli olanlarda uzun kullanımda ghost screen çıkıyor. 8-12 arası kullanıma göre değişiyor.

Ancak 128'liğini alacaksanız Realme 5 Pro'ya bakın derim. (Şu an fiyatı yüksek ama iner yakında tekrardan)
    Hangi noktalardan değer acaba ? Malum para kolay kazanılmıyor ayriyetren ghosting konusunda dediğinizi tam olarak anlayamadım 12 saat aralıksız kullanım oluncami ghost oluyor (çogu panel tianma malum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3708045A4 -- 24 Mart 2020; 3:40:48 >
  • Smaug kullanıcısına yanıt
    hocam iki senedir vodafonluyum ,hiç bir sorunum yok isanırım bölge bölge degişiyor
  • 
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.