Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU] (244. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.237
Cevap
129
Favori
557.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk kullanım böyle bende ve gayet yeterli cihaz o kadar para verip de çok uçmaya gerek yok 4 sene gm 5 Plus kullanan biri olarak bunu da 4 sene kullansam yeter.
    Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ürünü 15 gün önce aldım her sey cok cok iyi fakat telefonda konusurken dwgisik degisik yerlere giriyor ve araştırmalarıma göre yakınlık sensörü galiba ama o da kalibre olmuyor nasil düzeltilebilir acaba güncelleme ile hallolurmu acaba lutfen acil cevapları bekliyorum. saygılar..

• muzzii20 M kullanıcısına yanıt
    Kalibre sorunundan ziyade cihazı kulapınıza tam oturtturun.hafif açık kalsa bile sensör uyanıyor.yada diğer kulağınızla deneyin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dostlar selam.
    Telefonu 3 aydır kullanıyorum sahip olduğum problemler tek tek kendi kendine çözüldü. Oh sonunda güzelce kullanabileceğim derken telefonun ekranına çay (soğumuş) sıçradı. Yani aman aman bişey değil çay bardağınin dibi kadar bir şey sadece ekrana geldi. Direkt sildim bunun dışında ne yapabilirim? Telefon su geçiriyor mu yoksa dayanıklı mi? Şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Semiyan -- 22 Mart 2020; 2:58:35 >
  • Semiyan kullanıcısına yanıt
    Hocam benim telefona ilk haftasında 1 bardak kola döküldü şükür ki sağlam biraz şans işi istersen alttan çok uzun süre olmasın da fön tutabilirsin

• Semiyan kullanıcısına yanıt
    Bir şey olmaz hocam, ben her gün ekranına kolonya döküp temizliyorum

• Kolonya çok zararlı hocam. Uzun süre böyle yapmaya devam ederseniz ekranın üstündeki katmanları inceltir, yok edersiniz. Cihaz daha kolay çizilir ve puslu gibi görünür. Yapmayı hemen bırakın derim.

• Smaug kullanıcısına yanıt
    Üstünde ekran koruyucu var hocam, sıkıntı olur mu yine

• Gcam 7.3 versiyon kullanan var mı ? Bir kaç tane denedim işlemciden mi acaba hdr işlemesi epey zaman alıyor ve çekilen resim vs geç görünüyor.
    Parrot un gcam de slow modda calısıyor fakat dediğim gibi galeride görünmesi zaman alıyor.

• Ekran koruyucuyu aşındırır. Hafif nemli bir bez kullanın kolonya yerine.

• ByÇINAR kullanıcısına yanıt
    7.3 sürümü Google Fotoğraflar'ı kullanmayınca video kaydetmiyor. Pek stabil değil. 7.2 sürümünü kullanın derim. Ağır çekim için de telefonun kendi kamerasını kullanın.

Tamam hocam teşekkür ederim

Ben de dün dezenfekte için kolonya ile silmiştim telefonu. Öğrendiğim iyi oldu. Teşekkürler.

• bilexsamet kullanıcısına yanıt
    Bu arada %80 alkol içermiyorsa anlamı da yok.

Hafif nemli bez yeterlidir.

• Mi videoyu kaldırdığım için ağır çekim modu normal video çekiyor, kaldırmayın arkadaşlar 😂😂

• merhaba, redmi note 8 telefonuma nasıl rootsuz imei repair yapabilirim?
  • Arkadaşlar merhaba telefondan bağlandığım bir wifi ağında bağlandı devredışı görünüyor. Ağa başka cihazlardan bağlanabiliyorum veya kendi cihazımdan da başka ağlara bağlanabiliyorum. Ayrıca ipyi statik olarak ayarladığımda da sorun çözülmedi. Benzer bir sorun yaşayan var mı?

• Merhaba Yeni gelen güncelleme ile beklemede ve normal batarya tüketimi arttı mı bana mı öyle geliyor?
    Normal günlük kullanım da 7-8 arası kesin alıyordum şimdi 6 saate düştü.
    Normalde 7*9 saat beklemede %2 %3 gidiyordu şimdi %5 gidiyor .
    (MIUI V. 11.0.7.0 PCOMIXIM kararlı 457 MB) &
    Optimizasyon: sistem dengesi artırıldı.
    Optimizasyon : sistem gecikmesi azaltıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xMiRLiVAx -- 23 Mart 2020; 0:34:9 >
  • Bi format iyi gelebilir

• 4/64 modeli kayıtsız sıfır 1250TL ye buldum ..kardeşime hediye almayı düşünüyordum bu teli ama son anda kronik sorunları felan gördüm ekşide yazmışlar. Alınır mı üç beş ay sonra başımız arımasın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi solokingx -- 23 Mart 2020; 4:10:43 >
  • 
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.