Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU] (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.237
Cevap
129
Favori
557.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 01Mrt

Mi8 Lite dan bu telefona geçmenin hiçbir mantığı yok.
    Ayrıca bu telefonu almak riskli, sorunlar yaşayabilirsiniz.
    Çok değiştirme niyetiniz var ise Mi9 Lite bakın derim.
    Bu olaylardan sonra ben asla Redmi serisi almam diye düşünüyorum.
    Her elektronik cihazda sorun yaşanabilir. Burada telefonu arızalı olan arkadaşlar, olmayanlara göre daha fazla mesaj attığı için bende konuyu bırakmadım. Çünkü alanların %90 ı aldıktan sonra telefon temiz geldiyse favori konularından çıkartıp devam ettiler. Şuan donanımhaberde bence maksimum 10 kişide bu sorun var/yok.

Ben telefonu almadan önce Trendyolda 1.2 bin kişi de 5 üzerinden 4.8 yıldızı vardı şimdi nerdeyse 2 bin değerlendirmede 4.8 yıldız var. Çoğu telefonda bu yıldız oranını yakalaman bence zor. Bende 3-4 sene önce aldığım GM 5 Plus ımdan buna geçtim ömürlük olacağını en azından 3-4 sene çekim kalitesi ve işlemcisiyle götüreceğini düşünüyorum.

Daha iyi özelliklerde daha iyi telefon varsa tabi ki ona yönelin. Ama sorun olabilecek ihtimali düşükte olsa var ve iade/değişim hakkınız varken almanız bence riskli bir hareket değil en kötü değişim/iade için bir süre beklersiniz oda cebinize yansımaz. ben telefon 1515 TL deyken donanımhaberdeki kötü yorumlardan sebep bekletmiştim zarar ettim. Siz de bu dediklerimi ölçüp tartarak almanızı öneririm. Tabi ki risk sizin : )

Son olarak; kullanıcı olarak son derece memnunum çekim kalitesi, hızı vs istediğimi karşılıyor. Pro sunu alsam daha iyi bir oyun deneyimi ve çekim kalitesis alırdım şüphesiz. Arada 500 TL fark var ve f/p cihaz almak istemiştim. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bekow238 -- 11 Aralık 2019; 8:43:44 >

• cayadüsensinek kullanıcısına yanıt
    mi8 lite kullanırken buna geçtim.mi8 lite ortalama 6 saat ekran süresi verirken note8 çok rahat 9-10 saat ekran süresi veriyor.Mi8 lite bir tık daha ince.mi8 lite varken bence note8'e geçilmez.Öyle ahım şahım fark yok.Pilden çok şikayetçiysen note8 derdine deva olur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bekow238

Her elektronik cihazda sorun yaşanabilir. Burada telefonu arızalı olan arkadaşlar, olmayanlara göre daha fazla mesaj attığı için bende konuyu bırakmadım. Çünkü alanların %90 ı aldıktan sonra telefon temiz geldiyse favori konularından çıkartıp devam ettiler. Şuan donanımhaberde bence maksimum 10 kişide bu sorun var/yok.

Ben telefonu almadan önce Trendyolda 1.2 bin kişi de 5 üzerinden 4.8 yıldızı vardı şimdi nerdeyse 2 bin değerlendirmede 4.8 yıldız var. Çoğu telefonda bu yıldız oranını yakalaman bence zor. Bende 3-4 sene önce aldığım GM 5 Plus ımdan buna geçtim ömürlük olacağını en azından 3-4 sene çekim kalitesi ve işlemcisiyle götüreceğini düşünüyorum.

Daha iyi özelliklerde daha iyi telefon varsa tabi ki ona yönelin. Ama sorun olabilecek ihtimali düşükte olsa var ve iade/değişim hakkınız varken almanız bence riskli bir hareket değil en kötü değişim/iade için bir süre beklersiniz oda cebinize yansımaz. ben telefon 1515 TL deyken donanımhaberdeki kötü yorumlardan sebep bekletmiştim zarar ettim. Siz de bu dediklerimi ölçüp tartarak almanızı öneririm. Tabi ki risk sizin : )

Son olarak; kullanıcı olarak son derece memnunum çekim kalitesi, hızı vs istediğimi karşılıyor. Pro sunu alsam daha iyi bir oyun deneyimi ve çekim kalitesis alırdım şüphesiz. Arada 500 TL fark var ve f/p cihaz almak istemiştim. :)

Alıntıları Göster
    Aynen katılıyorum sözlerinize 21 ekimden beri kullanıyorum belirtilen sorunları yaşamadım (sensörler hata vermesine rağmen) Bu telefonu alma sorun çıkar nasıl bir önyargıdır ? anlamak mümkün değil İhtiyacınız neyse ona göre araştırır karar verirsiniz.

• arkadaşlar merak ettim telefonun kutusunun üzerinde imei numarası yazan yerde sağ altta üretim tarihi yazıyor..oraya bakabilir misiniz.. bende 19.11.2019 yazıyor ve bu sorunların hiçbiri bende yok.. acaba ilk üretim telefonlarda mı bu sorunlar var.
  • bekow238 B kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle haklısınız. Ben önce anneme aldım,. Daha sonra beğenip kendime aldım. İlk bende buradaki yorumlardan etkilenip siparişimi iptal ettim, daha sonra tekrar sipariş verdim ve şuan evdeki iki telefonda da sıkıntı yok, memnunuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dimsum kullanıcısına yanıt
    Bende şimdi baktım. 2019.10 yazıyor, bizde de sorun yok

• quote:

Orijinalden alıntı: cayadüsensinek

Mi 8 liteden geçen var mı? Elimdekini kaçtan satabilirim 17 ay garantili daha bu model aklımı çeliyor.
    Bu telefonun mi 8 lite a göre sadece iki artısı var. Batarya ve makro kamera. Geçmeye değmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carlelias -- 11 Aralık 2019; 9:41:4 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme gelmiş yapan varmı

Artısı, eksisi nedir ?

Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kortekes

Güncelleme gelmiş yapan varmı

Artısı, eksisi nedir ?

Bende gözükmüyor henüz bakalım gelir herhalde bugün yarın
  • Telefonda Bluetooth açıkken wifi ağırlaşıyor bazende kopuyor. Bunun bir çözümü varmı. Root atarak sanırım bir çözümü var ama ben root atmak istemiyorum.
  • Benim cihaz bugün teslim edildi. Biraz kurcaladım sorun yok gibi, yakınlık sensörü düzgün çalışıyor. Dokunmatikte de anormal bir durum fark etmedim.
  • selamlar bu bildirimleri çalıştıramadım, ses geliyor ama kilit ekranında hiç bir şey gözükmüyor : ( androide yeni geçtim bu telefon ile. yapılan ayarlar aşağıdaki gibi çözümü nedir?

Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU]

Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU]Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU]Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU]Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi danke34 -- 11 Aralık 2019; 14:49:2 >

• 6 gb ramli düz note 8 var mi Türkiye'de ?
    Link atacak var mi?

• danke34 kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de vardı kilit ekranında gözükmüyordu bildirimler ekran görüntüsünde ki gibi yapınca ayarını düzeldi ama sen de o ayar yapılmış gözüküyor Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU]

• ctguldu kullanıcısına yanıt
    sıkıntı temalar ile ilgili sanırım şaka gibi : )
  • Merhabalar. Telefona tam uyumlu kılıf önerebilir misiniz ?

• general4242 kullanıcısına yanıt
    Yok başkan

• kortekes kullanıcısına yanıt
    Aslında yeni sayılmaz

Bildirim ayarları degisiyor, çentik gizleme şekli değişmiş benim gördüklerim

• 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.