Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.329
Cevap
182
Favori
930.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar incehesap tan alan var mı bu teli.

Baya ucuz şuanda ama işlemci farklı yazıyor bu konuda yardımcı olur musunuz.
  • NoirFeu N kullanıcısına yanıt
    işlemcisi farklı ve fiyatı ucuz olan Redmi 7. Redmi note 7 1969tl görünüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lirikal Militan kullanıcısına yanıt
    Anlattıklarınızın aynısını yaşadım kontrolüm dışında güncelleme yapmayı sevmem ve aldığım gibi kapatmıştım. (Alalı 10 gün oldu) Bu sabah uyandığımda sistem uygulamaları güncellemeleriji yapmıştı. Tekrar kapattım wi-fi ile guncellemeyi.

• RoNNiE- kullanıcısına yanıt
    Kardeş mi 8 lite ta şebeke problemi olduğu söyleniyor bunda da herhangi bir kronik problem varmı? Ayrıca kamerası önemli benim alınabilir bir cihaz mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ekran hd-fullhd-2k-4k ayari değiştirme bunda yok.
    Kamerasi rakiplerine gore en iyisi.
    Baska mp ayari yok. Standart da 12 ile çekiyor.

• is_mata İ kullanıcısına yanıt
    Kronik hichir sorunu yok. Kamerasi da tatmin eder.

• AİGUN kullanıcısına yanıt
    Uygulama icinden cekerken xaoimin kendi kamerasi gibi oluyor hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: 128MilyarDolar

Cihazda ki gereksiz miui ve google uygulamalarını kaldırmak isteyenler için çok basit ve etkili bir yöntem.

Bu yöntemle bir çok kullanmadığım programı kaldırdım ve cihazı aldıgım günden beri sürekli pili sömüren xiaomi hizmet çerçevesi saçmalığını çözdüm şuan pili %1 bile kullanmıyor.

1- Adb driverleri yüklü olmalı (https://www.xiaomitool.com/adb)

2- Usb hata ayıklama açıyoruz (bilmeyenler için geliştirici seçeneklerinde, geliştirici seçenekleri açmak için ayarlardan miui sürümüne 5 kere ard arda basın)

3- Telefonu bilgisayara bağlıyoruz (bazı windows 10 bilgisayarlarda sorun çıkarabilir, cihazı görmeyebilir öyle olursa eski bir laptop varsa onda deneyin)

4- BRT.exe uygulamasını çalıştırıyoruz (https://dosya.co/au2hnao5alvh/BRT.7z.html)

5- Telefondan Usb hata ayıklama uyarısı gelecek izin veriyoruz

Daha sonra açtığımız BRT uygulaması üzerinden hangi programı kaldıracaksak onun numarasını yazıyoruz bu kadar basit.

Hadi eyvallah
    Hocam ne yaparsam yapayım hem windows 8 nispeten yeni bir laptopda hem de eski windows 7 laptopumla ikisinde de telefon bağlanamadı hatası alıyorum. Telefon usb hata ayıklama modunda, onda bir problem yok ama yapamıyorum bir türlü. Bu birinci adımda verdiğin linkten dosyayı indirdim ama XiaomiADB dosyasına çift tıklıyorum bir pencere açılır açılmaz kapanıyor. Acaba o kısmını mı hatalı yapıyorum, o driverları nasıl kurabilirim?

• sametin kullanıcısına yanıt
    Bir fark var mı pil ömründe falan? Bazen daha kötüye gidiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • csnlarry kullanıcısına yanıt
    Anlasilan boyle bi sıkıntı mevcut. Başımıza yine gelecek.

• Arkadaşlar gelen smsleri nasıl genişletiyoruz? Bildirim geliyor ama tamamını göremiyorum. Aşağı doğru çekince de açılmıyor. Mesajı tam okumak için illa uygulamayı mı açmam gerekiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acelilctl -- 23 Nisan 2019; 22:29:55 >
  • Şarj istediğim kadar uzun gitmediği için bugün hard reset atıp programları tekrar kurdum
    Şu an Pil Kullanımıma baktığımda %38,6 hücre bekleme 25,5 ekran görüyorum
    Daha önce ekran hep en üstte olurdu
    Ekran 1,5 saat ve şarj %70
    Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozay06 -- 23 Nisan 2019; 22:56:29 >
  • iyi akşamlar dostlar. Ben note 7 pro arıyorum fakat hiçbir yerde bulamadım. Türkiye'de henüz satışa mı başlanılmadı acaba? Bilgisi olan var mı?
  • 2 parmakla aşağı çekin hocam, tek parmakla değil.

• brnbry kullanıcısına yanıt
    Note 7 pro sadece çin ve hindistan için üretilmiş hocam, diğer ülkelerde satışı yok. Ama belki ithalatçılar getirebilir. Global versiyonu olmadığı için band 20 de yok diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ancestorman

2 parmakla aşağı çekin hocam, tek parmakla değil.
    Bahsedilen durum sms ile ilgili hocam Bildirim değil Sms te bazı mesajlar bidirim klasörüne düşüyor O klasörden sonra okunabiliyor Örneğin bugün gsm operatöründen gelen mesajı okumak için sms/bildirimler/operatör diye görebildim
  • Hangi uygulama hocam? Eğer uygulamanın çalışabilmesi için başka bir uygulama gerekiyorsa onu da çiftlemeniz lazım. Mesela bazı oyunlar "Play Oyunlar" uygulaması üzerinden hesaba bağlandıkları için Play Oyunlar uygulaması çift olmazsa çalışmıyor.

• ozay06 kullanıcısına yanıt
    Hard reset işe yaradımı hocam yani??

• quote:

Orijinalden alıntı: maxi_rocker

Hocam ne yaparsam yapayım hem windows 8 nispeten yeni bir laptopda hem de eski windows 7 laptopumla ikisinde de telefon bağlanamadı hatası alıyorum. Telefon usb hata ayıklama modunda, onda bir problem yok ama yapamıyorum bir türlü. Bu birinci adımda verdiğin linkten dosyayı indirdim ama XiaomiADB dosyasına çift tıklıyorum bir pencere açılır açılmaz kapanıyor. Acaba o kısmını mı hatalı yapıyorum, o driverları nasıl kurabilirim?

Alıntıları Göster
    Adb driver o sekilde kuruluyor benim windows 10 da o sekilde kurmustu. Zaten yapilacak pek bir sey de kalmiyor bir de usb slotunu degistir 2.0, 3.0 o bile fark ediyor. Maalesef xiaomi baglanti konusunda yetersiz. Mi8 lite in bl kilidini acmak icin saatlerce bilgisayara baglayamamistim en son eski bir intel laptop da sorunu cozdum.

• 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.