Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (526. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.329
Cevap
182
Favori
930.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 524525526527528
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese merhaba, note 7 cihazım 1 yaşına girdi fakat gelen güncellemeler ile miui10 da aldığım 12 saat ekran süresini şu anda 3-5 saate düşürmüş bulunuyorum. cihaza miui10 global kurmak istiyorum fakat antirollback V4 varmış galiba. downgrade yapar isem brick olacağını söylediler. şu anda eu 12 beta son sürüm yüklü. global 10 a düşürmek için ne yapmam gerekli? ve düşüren oldu mu hiç
  • Eu beta var bende en az 10 saat alıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar fotoğraf çekerken hızlı ve basit kullanımı olan bir gcam önerir misiniz ben bunu kullanıyorum cok stabil memnunum dediğiniz pek anlamıyorum kusura bakmayın
  • Telefonu alalı 1 yıl oldu, satmayı düşünüyorum. Ancak faturasını kaybettim. Sattığım kişiye garantisinin devam ettiğini nasıl kanıtlayacğım, garanti durumuna bakbileceğimiz bir yer var mı? Telefon evofon garantili.

• emreakinnn E kullanıcısına yanıt
    Ben MGC_7.2.014_Parrot043-v3 sürümünü kullanıyorum. yeni versiyonları da çıkmış indirip deneyebilirsiniz. Pek kullanmadığım ve kullandığım zamanlarda da sorunla karşılaşmadığım için diğerlerini denemedim.https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-parrot043/

• Android 10 globale ne zaman gelicek bilginiz var mı ?

• Patren kullanıcısına yanıt
    20.6.4 olması lazım var bende, maksimum 4 buçuk saat veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: aallpeerr

Telefonu alalı 1 yıl oldu, satmayı düşünüyorum. Ancak faturasını kaybettim. Sattığım kişiye garantisinin devam ettiğini nasıl kanıtlayacğım, garanti durumuna bakbileceğimiz bir yer var mı? Telefon evofon garantili.
    evofone müşteri hizmetlerini arayıp imei numarası ile garanti sorgulaması yapılabiliyor

• Eşimin redmi note 7 telefonuna benim Huawei p40 lite şarj aletimi takarsam sonucu ne olur acaba? Böyle bir şey deneyen oldu mu(p40 lite 40w hızlı şarj destekliyor, rn7 18w)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi catkara -- 9 Haziran 2020; 17:27:26 >
  • Tr garantili 128gb 1 sene garantisi kalmış,ne kadar yapar?
  • Arkadaşlar merhaba. Kardeşimin note 7 sinin kamera performansı baya düşmüş durumda. Dışarda olsun içerde olsun çektiği fotoğraflar beyaz çıkıyor. Aşağıda note 7 nin ve note 8 in çektikleri var. Note 7 de eskiden o şekilde parlak çekiyordu. Garanti bakar mı Ağustosta 1 sene olacak. Telefon TR xiaomi garantili.

Note 7
    Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

Note 8

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• WoodGuy kullanıcısına yanıt
    hocam sizin kameranız bozuk galiba. tozlanmış ve buğu yapmış gibi duruyor.

garantinin kullanıcı hatası diye cevap vereceğini düşünmüyorum eğer telefon hasar almadıysa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Critos -- 12 Haziran 2020; 14:36:1 >
  • Critos kullanıcısına yanıt
    Hocam doğru tahmin, telefonun kamerasına da koruyucu cam taktırmıştık buğu yapmış, çıkarınca eski haline döndü. İlginiz için teşekkürler. Telefonda herhangi bir sıkıntı yok yani kötülemek istemem.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Google play hizmetleri neden bu kadar pil tüketiyor? Herhangi bir uygulama güncellemesi
    Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]de yapmadım

• Türkçeymiş çok iyi oldu

• S.aletkum arkadaslar. Performans odakli en iyi rom hangisi sizce. Bir cok rom var ama hicbirini denemedim. Suan miui 12 beta kullaniyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Krankk -- 15 Haziran 2020; 23:11:49 >
  • Krankk K kullanıcısına yanıt
    EU Rom, genel için en temizi o. Ben 10'uncu sürümünü kullanıyorum, güncelleme yapmadım bile, hala tıkırında. 12 ile beraber üşenmezsem upgrade edeceğim muhtemelen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VulonViing -- 16 Haziran 2020; 0:41:46 >
  • Android yeni sürüme geçmiyecek sanırım note7. Aldığımız gibi güncelleme ömrü bitecek sanırım

• ilhanben İ kullanıcısına yanıt
    android 11 bile alacak elbette sen istersen
    https://shiftdelete.net/redmi-android-11-beta-alacak-cihazlar-aciklandi
  • ilhanben İ kullanıcısına yanıt

• 
Sayfa: önceki 524525526527528
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.