Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.982
Cevap
240
Favori
857.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 18 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1228
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 27
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 34 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 16
  • Favoriye Eklediklerim 240
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • 13th Patronus (504 mesaj) Arisaka (308 mesaj) scorpion20 (276 mesaj) RoNNiE- (193 mesaj) agritux (176 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3930 mesaj) Mobil (4822 mesaj) Tablet (1 mesaj) Mini (491 mesaj) Uygulama (1738 mesaj)
  • @
27 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]
Giriş
    126 Mesaj
    Note 7 mi satıp note 9s geçmiş bulunmaktayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: ilhanben

Hayırlı olsun hocam.. note 7 yi kaça verdiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    251 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ilhanben

Note 7 ve Note 9s teki ekran sürelerini kıyaslayabilir misiniz ? Birde performans konusunda çok fark var mı ?

|
    |

Hayırlı olsun. Bekliyoruz kıyaslamanızı hocam. Ben de 9se geçmeyi düşünüyorum. Çok büyük olmasa hemen geçerdim.
    |
    |
    Bahsedilenler: ilhanben

Orijinalden alıntı: aliytrklkmz

Ses açma ve kısma tuşundan vazgeçerseniz eğer Jbl veya Philips öneririm o fiyatlara(130-150₺). Yok illa lazım diyorsanız Samsung hs130 bakabilirsiniz 100 tl'ye. 120₺ civarına da yine ses açma- kapama tuşu olan samsung EO-IG935BWEGWW bakabilirsiniz.
    Samsung Hs130 90₺:https://www.hepsiburada.com/samsung-hs130-kulakici-mikrofonlu-kulaklik-beyaz-eo-hs130-samsung-turkiye-garantili-p-TELKLKSAMHS130BY
    Samsung EO-IG935BWEGWW 100-130₺:https://www.hepsiburada.com/samsung-yeni-nesil-kulak-ici-mikrofonlu-kulaklik-eo-ig935bwegww-beyaz-p-hbv000002xrxf
    Sony MDR-EX110APB (Ses açma kısma yok) 140₺:https://www.hepsiburada.com/sony-mdr-ex110apb-siyah-kulakici-kulaklik-p-BD501474
    Jbl Pure Bass 160₺:https://www.hepsiburada.com/jbl-t280a-pure-bass-kulak-ici-kulaklik-mikrofonlu-3-boy-kulaklik-ucu-canta-p-HBV00000BLBP3

Alıntıları Göster
    Dostum HS130'u 60 TL'ye aldım biraz geç oldu başka bir kulaklıkla idare ediyordum. Bugün biraz rüzgar vardı yürüyüşe çıktım ve rüzgar sesi alıyor resmen kulaklık. 80-90 ile giderken camları açarsın ses olur ya aynı o şekilde.

Yanında 2 çift silikon daha geldi boyutları nasıl bilmiyorum da onlarla değiştirsem ses kesilir mi acaba ? Biraz hayal kırıklığı oldu çok önemli değil ama zaten genelde iş yaparken konuşmalarda kullanıcam.

Ses kapama açma özelliği güzel oldu.

• Yüzbaşı
    778 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Dostum HS130'u 60 TL'ye aldım biraz geç oldu başka bir kulaklıkla idare ediyordum. Bugün biraz rüzgar vardı yürüyüşe çıktım ve rüzgar sesi alıyor resmen kulaklık. 80-90 ile giderken camları açarsın ses olur ya aynı o şekilde.

Yanında 2 çift silikon daha geldi boyutları nasıl bilmiyorum da onlarla değiştirsem ses kesilir mi acaba ? Biraz hayal kırıklığı oldu çok önemli değil ama zaten genelde iş yaparken konuşmalarda kullanıcam.

Ses kapama açma özelliği güzel oldu.

Alıntıları Göster
    Yanında gelen silikonlardan bir büyüğünü takarsanız (ya da büyük geldi ise bir jüçüğünü) sesi bariz kesiyor. Fakat tamamen kesmesi maalesef bu fiyatlarda hayal.
    |
    |

• Teğmen
    179 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    a.celilaslan

Hayalet ekran sorunu var telefonda. Göndersem değişim olur mu?

|
    |
    Arkadaşlar benim arka kamera beni aynadakinden çok daha farklı ve kötü çıkarıyor ağzım gözüm yamuk ve renk olarakta farklı çıkıyor bu benim telefonumdan mı kaynaklı yoksa tüm xiaomilerde aynımı ön kamerada daha beyaz gösteriyor

|
    |
    Hayırlı günler arkadaşlar. Benim bir sorum olacaktı. 2 hafta mı 3 hafta mı önce tam olarak hatırlamıyorum Redmi Note 7im güvenlik güncellemesi aldı. Aldığı günden bu yana telefonumda şuana kadar olmayan kasma sorunuyla karşı karşıyayım. Bunu oyunlarda daha fazla hissediyorum. Mesela Pubg mobil oynarken yağ gibi kayan telefonda öle bir kasma sorunu yaşıyorum ki oyun oynanamayacak düzeye geliyor. Grafik ayarlarını en düşüyünede alsam aynı sorun devam ediyor. Bu durumda karşılaşan oldu mu. Karşılaşan olduysa nasıl bir çözüm yolu önerirsiniz veya genel olarak nasıl bir yol izlemeliyim. Şimdiden teşekkür ederim. Saygılar.
    |
    |

Bendede 2-3 haftadir kasıyor. Ama daha önce kasma falan yoktu. En son güvenlik güncellemesi aldıktan sonra oldu gibi geliyor bana. Ne yapcam bilmiyorum. Öle sık sık oynayan biride değilim.2-3 günde bir defa falan oynardım. Şimdi hiç oynanmıyor.
    |
    |
    cengaver77 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bende arada canım sıkıldıkça oynuyordum oyun bağımlısı değilim ama can sıkıcı bir durum.
    |
    |
    kin_ci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Telefonda bir müzik veya video açıkken bildirim gelse veya telefonun şarjının bittiğini dair bildirim sesi veya telefonu şarja taktığımda çıkan ses, videonun ya da müzik sesinin 1 saniye kadar takılmanına neden oluyor.

Örneğin bir müzik dinliyorum ve o an bir bildirim geliyor dinlediğim müziğin sesi çok az bir süre kesiliyor veya takılıyor bu sorun yaklaşık bir haftadır yaşanıyor ve telefona format attıktan sonra da devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radtv213 -- 3 Temmuz 2020; 15:55:29 >
    Ayrıca haberde Android 10'dan bahsedilmemiş ama Miui 11 ile birlikte Android sürümünün de 10'a yukselmesi gerekiyor.

https://www.teknoburada.net/2020/07/03/xiaomi-onayladi-iste-bu-ay-sonuna-kadar-miui-12-kararli-guncellemesini-alacak-cihazlar/amp/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ksph -- 4 Temmuz 2020; 5:43:13 >
    |
    |

Bu sorun bende de vardı telefonum sessizde olsa bile müzik dinlerken wppden bildirim geldiğinde müziğin sesi kısılırdı.Güncellemeyle falan düzelldi sanırım nasıl alışmışsam ne ara bunun düzeldiğini hatırlamıyorum :D

|
    |
    radtv213 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brk_41 -- 5 Temmuz 2020; 10:18:1 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: radtv213

Arkadaşlar tuhaf bir sorun yaşıyorum şöyle ki:

Telefonda bir müzik veya video açıkken bildirim gelse veya telefonun şarjının bittiğini dair bildirim sesi veya telefonu şarja taktığımda çıkan ses, videonun ya da müzik sesinin 1 saniye kadar takılmanına neden oluyor.

Örneğin bir müzik dinliyorum ve o an bir bildirim geliyor dinlediğim müziğin sesi çok az bir süre kesiliyor veya takılıyor bu sorun yaklaşık bir haftadır yaşanıyor ve telefona format attıktan sonra da devam ediyor.
    Mi5 te de vardı bu. Hatadan ziyade müzik dinlerken bildirim geldiğinin anlaşılabilmesi için müziğin sesini azaltıp bildirim sesini yükseltiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: RoNNiE-

Mi5 te de vardı bu. Hatadan ziyade müzik dinlerken bildirim geldiğinin anlaşılabilmesi için müziğin sesini azaltıp bildirim sesini yükseltiyor.

Alıntıları Göster
    Hayır senin dediğin şey birçok Android telefonda var bildirim geldiği zaman hafif bir ses kısılır. Bu takılma yapıyor ya da kesinti

|
    |

Orijinalden alıntı: arff0101

Bu sorun bende de vardı telefonum sessizde olsa bile müzik dinlerken wppden bildirim geldiğinde müziğin sesi kısılırdı.Güncellemeyle falan düzelldi sanırım nasıl alışmışsam ne ara bunun düzeldiğini hatırlamıyorum :D
    Hocam senin dediğin şey birçok Android telefonda olan bildirim geldiğinde bildirimin geldi anlaşılsın diye o an çalan sesi hafif bir kısılmasıdır. Benim dediğim ise ses takılıyor veya kesiliyor kısılma değil yani.

|
    |

|
    |
Radyo Dinle
Gülüş Tasarımı
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.