Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (494. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.329
Cevap
182
Favori
930.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 492493494495496
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AİGUN

Boşver Xiaomi'yi telefonları berbat. Kamera yazılımını bile yapamayan dandik bir marka bu. İyi yaptıkları tek şey youtuberlara reklam vermek. benim sana o fiyat aralığındaki tavsiyelerim:

Meizu 16th - Samsung A50 - Samsung m30s - Gm9 pro
    1600 e migrostan note 8 aldım resmi garantili cokta güzel memnun kaldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: beybiger

1600 e migrostan note 8 aldım resmi garantili cokta güzel memnun kaldım

Alıntıları Göster
    Fena degil hocam en azindan normal fiyatindan almışsın. O telefonu 2000 den alanlar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AİGUN

Fena degil hocam en azindan normal fiyatindan almışsın. O telefonu 2000 den alanlar var.

Alıntıları Göster
    şuanlık bir sıkıntı yok,pro alıcaktım ama 500tl değmez dedim normalini aldım güzelmiş bu paraya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thsnblt

voice match nasıl aktif ederim olmuyor bir türlü .
    iphone siri gibi ekran kapalıyken veya ekran açık ama başka uygulamadayken ok google diyince devreye girmiyor mu ???
    Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]
    Galiba dili İngilizce seçmedikçe bu özelliği kullanamıyoruz zira bende de aktif edemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: tmgnd

"Kasma" nerede ne şekilde yaşanıyor ?

Biri tarif edebilirse deneyeyim.

Not: marka fanı değilim , hatta 2.3 k bayıldım zoruma gidiyor , o sırada batarya meth edildiği için bunu edindim , keşke m30's o sırada piyasada olsa idi.
    En basitinden Chrome'da sekmeler arası geçiş yaparken anası ağlıyor telefonun.

Mobil veri, wifi farketmiyor bazen telefonun interneti takılıyor.

Daha da var suan bunlar aklıma gelenler.

Suan 2.3 k ya super amoled ekranlı meizu 16th, samsung a50 ve seninde yazdiğın m30s alınır. Redmi note 7 cikis zamani bu telefonlarında fiyatı 2.5 k üzerindeydi. Güzel kazıkladılar bizi. Sonrasinda vergi zammi gelmesine ragmen suan fiyatlar daha uygun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AİGUN -- 1 Aralık 2019; 21:57:57 >
  • AİGUN kullanıcısına yanıt
    Chrome daki lag MIUI 10da da vardı bir türlü düzeltmediler
  • AİGUN kullanıcısına yanıt
    İnternet yavaşlaması , evet kesinlikle bahs edilen şeyi yaşıyorum mobil veri , chrome kullanmiyorum.

Şimdi oldu , bende internet'teki bu kesiklik/yavaşlamayı gsm şirketinin haltı sanıyordum.

Rezalet..
  • Yakınan arkadaşlar!

Bu telefon kur farkından dolayı Türkiye'de bu fiyata satılıyor. Çok anlam ve özellik yüklemeyin derim. Ufak problemler mide bulandıran cinsten olsa da bu fiyat aralığında bazı iyi özelikleri sunan bir başka marka yok gibi.

+

Miui 11 güncelleme geldi ama KURMAYACAGIM. Zorunlu kurar ve aynı kasma donma yasatırsa. Telefonu satılığa koyarım hemen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 19tumen -- 2 Aralık 2019; 1:23:26 >
  • Kasmadan şikayet edenler rom root işlerine girmeyip telefonun resmi global romuyla kullanıp güncellemeyi o romun üzerine yapanlar. Xiaomi telefon kullanıyorsanız rom değiştirme işine girmelisiniz. Yoksa xiaomi'nin vereceği resmi güncellemeler hep sorunludur. Çinliler donanımı kopyalayarak yapabiliyorlar ama yazılım işi kopyala yapıştırla bir yere kadar olabiliyor. Telefonun bl kilidini açıp custom recovery ile xiaomi.eu romunu kurarsanız telefonunuz yağ gibi akar. Garantilik durum olduğunda tekrar resmi rom yüklenebiliyor serviste sorun çıkmaz.
  • oturtan boğa kullanıcısına yanıt
    Eu rom daha stabil yani ? Eğer kullanan varsa yorum yapabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chef30

Eu rom daha stabil yani ? Eğer kullanan varsa yorum yapabilir mi ?
    İos kadar stabil. Global romla yüklü gelen arkaplanda çalışıp telefonun pilini bitiren performansını düşüren gereksiz uygulamaların hiç biri yok.
    Peki nasıl yükleyebiliriz youtube de falan anlatımı var mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chef30

Peki nasıl yükleyebiliriz youtube de falan anlatımı var mi ?
    Öncelikle telefonun bootloader kilidini açmalısın. Daha sonra romu kurmak için telefona twrp ya da orange fox denilen ön yükleme uygulamasını (recovery) yüklemelisin.

Burda hepsinin anlatımı var.
    https://forum.miuiturkiye.net/konu/xiaomi-yeni-kullanicilara-ozel-gcam-root-magisk-twrp-kurulumu-bootloader-kilit-acma.25427/

Sitedeki indirme linklerini ve resimleri görmek için foruma üye olmalısın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oturtan boğa -- 2 Aralık 2019; 15:14:7 >

Teşekkür ederim
  • beyler youtubeda bir video izliyodum farklarıyla alakalı ortam ekranı temaları var ancak bende gözükmüyor ? Bir fikri olan var mı ? Video linkini şöyle bırakayım;
    https://www.youtube.com/watch?v=v4kUpEWxLvI&feature=youtu.be&t=559

edit: mi 9t modeliymiş, bunu redmi note 7 de kullanamıyor muyuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Szgnmtluca -- 2 Aralık 2019; 16:28:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Szgnmtluca

beyler youtubeda bir video izliyodum farklarıyla alakalı ortam ekranı temaları var ancak bende gözükmüyor ? Bir fikri olan var mı ? Video linkini şöyle bırakayım;
    https://www.youtube.com/watch?v=v4kUpEWxLvI&feature=youtu.be&t=559

edit: mi 9t modeliymiş, bunu redmi note 7 de kullanamıyor muyuz ?
    Aod için o özellik, biz de yok. Kilit ekranı teması yüklenerek o tip temalar belki olabilir araştırmak lazım.
  • RoNNiE- kullanıcısına yanıt
    bunu yapabilcek bir uygulama vardı ama xiaominin kendi temaları çok hoşuma gidiyor ve bunun için ek bir yazılım da kullanmak istemedim açıkcası
  • Arkadaşlar şu güvenlik uygulamasını tamamen devre dışı bırakma veya kaldırma şansımız yok mu ya
  • Arkadaşlar tekrar soruyorum bu güvenlik uygulamasını nasıl tamamen kaldırabilir veya devre dışı bırakabiliriz?
  • 
Sayfa: önceki 492493494495496
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.