Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (380. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.329
Cevap
182
Favori
930.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 378379380381382
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Daha yeni çıkmış bundan dolayı daha ucuza bulunabileceğini düşünmüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 13th Patronus kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam spigenin bi tane kilifi vardi ama stokta kalmamis onu bekliyorum ama gelmeyecekmis sanirim:(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PearBear kullanıcısına yanıt
    Önceliğim ön kamera hocam diğer arkadaşların da dediği gibi gcamle birlikte ön kamera ne kadar iyileşiyor kurduktan sonra yorumlarınızı yazabilir misiniz?

• golllum kullanıcısına yanıt
    Hocam bence de çok pahalı.sanki iPhone'a kılıf alıyoruz.altı üstü silikon işte.etmez de hadi 5 tl ye mal etsen ve 3 katına ihraç etsen 15 tl. Spigen Türkiye de 3 katına satsa 45 tl.hadi yeni çıktı 50 olsun olmadı 4 katına sat 60 olsun.90 nedir arkadaş? Sipariş verdim ama bu kılıfı koruyacak bi kılıf daha alsak olacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nowomennocry837 N kullanıcısına yanıt
    Çok farkediyor.daha gerçekçi çekiyor.yüz güzelleştirecez diye çok bozuyor orjinal cam. ilk mesajın ilk linkini kurdum.memnunum. 100 mb civarında sanırım.indrip deneyebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: nowomennocry837

Önceliğim ön kamera hocam diğer arkadaşların da dediği gibi gcamle birlikte ön kamera ne kadar iyileşiyor kurduktan sonra yorumlarınızı yazabilir misiniz?
    Google cam in farklı bir versiyonunu daha önceden telefona kurup denemiştim, biraz önce diğer arkadaşın verdiği linktekini de denedim. Gcam ile özellikle arka kamera gece modunda çok iyi işler çıkarıyor. Önceki denediğim versiyon bu kadar iyi değildi. Evet ön kamerada da iyileştirmeler var ancak beklentiniz büyükse karşılamayabilir. Şöyle diyeyim, stok kamera uygulaması ile ön kamera 10 üzerinden 3 iken, gcam ile 10 üzerinden 5 oluyor.

• emindoner09 E kullanıcısına yanıt
    babamın kartını kullandığım için geçti artık yapacak birşey yok 1800lü fiyatlardan düşmesini bekledim direkt yapıştım. teşekkür ederim öneriniz için
  • 13th Patronus kullanıcısına yanıt
    değerli yorumlarınız için teşekkür ederim
    Şu an s7 kullanıyorum hangi telefona geçersem geçeyim ön kamera mutlu etmeyecekmiş gibi geliyor malesef. Sanırım çok takılmamam lazım

• arkadaslar merhaba. ben de aranıza yeni katıldım. istanbul bilisimden havaleyle 1610 liraya geldi. ama bence 40-50 lira icin o kadar beklemeye değmez.

gcam icin en uygunu hangisi. farkli surumler var sanirim. bilen birisi link atarsa iyi olur. bir de bu apknin büyüklüğü ne kadar? mobilden indirmegi düşünüyorum da.

• Arkadaşlar tavsiye ediyormusunuz bu telefonu G7 den sonra geçilirmi

• Bu teli kayinvalideyle-kayinpedere almaya niyetim var 70 yasindalar acaba kullanabilirler mi?

GCam modları, ister bcg ister bulkin olsun, ön kamera portre modunda sınıfta kalıyor bence. Tek artısı gcam'de bulanıklık seviyesini ayarlamanız. Onun dısında saçlarınızı dikleştirip iki kamerayla da çekim yaptığınızda orj. kamera bariz daha iyi. Yine ön kamera gece modunda ise elbette gcam daha iyi ...

• Dostlar şebeke sorunu var cihazda. Garantiye göndereceğim. Delta garantili telefon. Hangi işlemleri yapmam lazım bunun için bilgi verebilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: 26_____

Bu teli kayinvalideyle-kayinpedere almaya niyetim var 70 yasindalar acaba kullanabilirler mi?
    A10 al, ben kayınvalideye onu aldım. Gayet memnun. Hem daha ince, hem de daha uygun.
  • bu telefonun 3gb-4gb-6gb ram seçenekleri mi var?
  • kacanga kullanıcısına yanıt
    Evet, dediğiniz seçenekler var ama 6 gb ramli versiyon Türkiye'de yok (bildiğim kadarıyla). 3 gb ramli olan modelin hafızası 32 gb, 4 gb ramli olan model 128/64 gb hafızaya sahip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 13th Patronus -- 12 Eylül 2019; 16:1:3 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu telefon için Türkiye'de iPhone'un orijinal kılıfı gibi bir kılıf var mı? Turistte gördüm, çok hoşuma gitti.

• 
Sayfa: önceki 378379380381382
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.