Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro ★ Ana Konu (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.513
Cevap
74
Favori
257.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben 2.5 sene once annadan 3 tane redmi note 2 aldim suan hala onu kullaniyorum %90 geciyor gumrukten aliexpress uzerinden alim gerceklestirildiginden herhangi bir sorun olursada para iadesi alabiliyorsunuz zaten
    4/64gb pazarlikla 260$ a indirdi 1050tlye denk geldi. Teslimat suresi 20-30 gun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahbazpower- -- 5 Mayıs 2018; 22:1:3 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kakà kullanıcısına yanıt
    Aynen oyle hocam

• sahbazpower- kullanıcısına yanıt
    Servislik bir durum olduğunda ne oluyormuş ? Çin'e yollayıp tamir ettiriliyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kakà -- 5 Mayıs 2018; 22:56:42 >
    Turkiyede depolari elemanlari var hocam 1 yil garantili diyor ama ne derece garantili artik bilmiyorum.

İçinden bununla alakalı kağıt çıktı mı ?
    Hayir ama aliexpressden siparis edip turkiyeden kargoladiklari telefonlarda var.

• quote:

Orijinalden alıntı: ffrisby

Tekrar eklediler ama fiyat ayni değişen bir şey yok.

Alıntıları Göster
    Bu fiyata hayatta satamazlar.
  • astegon kullanıcısına yanıt
    Kerizler atlayıp alsın diye koydular bence
    Düşecektir illa

• beatboxqwe kullanıcısına yanıt
    İlla ki düşecektir. Mi Note 3'ten daha yüksek fiyata satmak, Xiaomi markasının hızlı yükselişini kullanarak kar hırsı patlaması yaşayan ithalatçı kurnazlığıdır.
  • Sizce mi note 3 mü redmi note 5 pro mu bi hafta içinde almam lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wigle W kullanıcısına yanıt
    1 hafta icinde almak zorundaysaniz redmi note 5 pro suan turkiyeden alinmaz cok pahaliya satiliyor. Mi note 3 islemcisi biraz daha iyi diger ozellikler hemen hemen ayni pronun avantaji tasarimi guzel.

Batarya ve tasarım cezbediyo benide pazara kadar beklicem belki anneler günü falan diye düşer

• mi note 3 ile kıyaslayabilecek olan var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://drive.google.com/drive/mobile/folders/1WF01W-X-Jh-5Ld8zbMDgUmKzPpUZYV0Y

Sizce bu adamın fiyatları nasıl arkadaşlar mi 6x'i zaten faiş fiyata satıyorda ama redmi note 5 nasıl sizce ve adam bilerek çin versiyonunu getiriyor kamera iyi olan

• quote:

Orijinalden alıntı: frkanyldz

https://drive.google.com/drive/mobile/folders/1WF01W-X-Jh-5Ld8zbMDgUmKzPpUZYV0Y

Sizce bu adamın fiyatları nasıl arkadaşlar mi 6x'i zaten faiş fiyata satıyorda ama redmi note 5 nasıl sizce ve adam bilerek çin versiyonunu getiriyor kamera iyi olan
    Hepsi Çin versiyon getiriyor. Hint versiyon Çin de satılmıyor bunların hepsi Çin de aynı yerden aynı kişilerden getiriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

Hepsi Çin versiyon getiriyor. Hint versiyon Çin de satılmıyor bunların hepsi Çin de aynı yerden aynı kişilerden getiriyor.

Alıntıları Göster
    Peki fiyatları sizce nasıl ?

• quote:

Peki fiyatları sizce nasıl ?

Alıntıları Göster
    Normal. Telefon yeni olduğu için ben bekliyorum fiyat düşsün diye.3/32 için 1000 TL limit koydum kendime. (100 TL de taksit için vade farkı 1100 TL )Fiyatlar geri gitmeye başladı ufaktan satıcılar çoğalınca. Acelem olmadığı için bekliyorum. Haziran başında bende alacağım inşaallah. Devamlı aldığım satıcılar var onlardan alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 8 Mayıs 2018; 11:32:40 >
  • quote:

Normal. Telefon yeni olduğu için ben bekliyorum fiyat düşsün diye.3/32 için 1000 TL limit koydum kendime. (100 TL de taksit için vade farkı 1100 TL )Fiyatlar geri gitmeye başladı ufaktan satıcılar çoğalınca. Acelem olmadığı için bekliyorum. Haziran başında bende alacağım inşaallah. Devamlı aldığım satıcılar var onlardan alacağım.

Alıntıları Göster
    Şuan ki kullandığınız telefonunuzu da mi böyle aldınız çünkü ben hiç böyle almadım ve fiyat araligimda sizinki gibi onerebileceginiz malının arkasında duran satıcılar varmı acaba şu zamanda kullanılmış telefonu sıfır diye satanlar da var adam alıyor telefon çizik ekran sararmış çıkıyor güvenemiyorum haliyle

• quote:

Şuan ki kullandığınız telefonunuzu da mi böyle aldınız çünkü ben hiç böyle almadım ve fiyat araligimda sizinki gibi onerebileceginiz malının arkasında duran satıcılar varmı acaba şu zamanda kullanılmış telefonu sıfır diye satanlar da var adam alıyor telefon çizik ekran sararmış çıkıyor güvenemiyorum haliyle

Alıntıları Göster
    Ben hep xiaomi kullanıyorum. Etrafımda ki kişilere bir sürü xiaomi telefon aldım. Kendim bir ara satış bile yaptım. Şahsen şu anda piyasadaki en iyi f/p ürün bu telefon olacak. (tabi fiyat normal seviyesine gelince) sahibindende bu telefonun ilanı 50 üzerine çıkınca fiyatlar normale döner. Zaten ilk ilanlara göre şu anda 100-150 TL düşme oldu dolar çıkmasina rağmen. Aceleniz yoksa biraz bekleyin güvenilir satıcılar var merak etmeyin. İlk günden beri hergün fiyatını takip ediyorum bu telefonun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 8 Mayıs 2018; 11:42:39 >

• quote:

Ben hep xiaomi kullanıyorum. Etrafımda ki kişilere bir sürü xiaomi telefon aldım. Kendim bir ara satış bile yaptım. Şahsen şu anda piyasadaki en iyi f/p ürün bu telefon olacak. (tabi fiyat normal seviyesine gelince) sahibindende bu telefonun ilanı 50 üzerine çıkınca fiyatlar normale döner. Zaten ilk ilanlara göre şu anda 100-150 TL düşme oldu dolar çıkmasina rağmen. Aceleniz yoksa biraz bekleyin güvenilir satıcılar var merak etmeyin. İlk günden beri hergün fiyatını takip ediyorum bu telefonun.

Alıntıları Göster
    Anladım hocam teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.