Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro ★ Ana Konu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.514
Cevap
74
Favori
257.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet hocam zaten androidten sıkıldım ve değişiklik olsun istiyorum telefonum yurtidisi ama pasaport kayıtlı 1150 lira bence iyi bir fiyat üstüne 250 eklerim en fazla 1400 olur yani mi 7 falan daha yüksek olur tahminimce zaten telefondan memnunum amacım model yükseltmek değil değişiklik olsun tabii kamera vs daha iyi olsun istiyorum değerli cevaplarınız için tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bestzedDH B kullanıcısına yanıt
    o zaman redmi note 5 proyu alin :) 6x daha tanitilcak dağıtılcak trye gelicek uzun iş, redmi note 5 pro alinabiliyosa alin. ben tesekkur ederim iyi geceler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 6x android hocam zaten miui daha iyi benim için teşekkür ederim tekrar son bir soru daha sorayim kusura bakmayın kararsizim pişman olmakta istemiyorum kamera olarak bakarsak sizce A8 den geçince pişman olur muyum?

Performans olarak düşünmüyorum çünkü günlük kullanım için snapdragon 636 gayet yeterlidir bence

• Birde birşey daha sorayim 1200-1300 civarlarında 2. El mi note 3 ler onlardan almak daha mi mantikli bir hareket olur tesekkurler

• bestzedDH B kullanıcısına yanıt
    eğer redmi 5 pro alirsani kamera konusunda bir tık düşmüş olursunuz. samsungdaki kameralarin acilari gayet geniş. ön kamerada bi tik ondedir xiaomi o kadar. ama mi note alirsaniz kamera konusunda gayet memnun olursunuz. ben inanilmaz derecede begendim mi note 3un kamera performansini mi6dan iyi diyebilirim. temiz 2. el mi note 3 almak sizin icin en iyisi sanirim. tabi mi note 3ün ekrani 16:9 ve ekran kasa oranı biraz kötü onun disinda 10 numara telefon. benim bütçem yetmeyecegi icin redmi 5 plus alicam mesela ama biraz daha üstüne koyabilsem kesinlikle mi note 3 alırdım :)

• Anladım hocam sagolun teşekkür ederim A8 'in kamerası güzel ancak kumlanma dediğimiz olay var sanırım suanlık videolardan falan note 5 pronun kamerası daha hoşuma gitti benim aklıma yatarsa mi note 3 alicam 2. El teşekkürler:)

• Türkiye'ye gelecek mi acaba bu cihaz?

• ★ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro ★ Ana Konu

★ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro ★ Ana Konu

• Ben aliexpressdeki annadan siparis verdim ama Hepsiburada da pro satisa cikmis 4gb/64 1800tl 6gb/64 1900tl cok pahali.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahbazpower- -- 3 Mayıs 2018; 20:59:37 >
  • sahbazpower- kullanıcısına yanıt
    Ooo gelmiş gelmesine de hakikaten pahalı gelmiş. Olmadı yani.

Hocam aliexpress ten sipariş ettiniz de gümrükte kesin takılır o.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi astegon -- 3 Mayıs 2018; 21:55:59 >
  • astegon kullanıcısına yanıt
    Satici 2 parca gonderiyor birseyler yapiyor geciyor gumrukten hocam. Alan cok sikintisiz geciyor. 2r trade magazanin ismi

İyi de X-ray'den telefon olarak görürler.

TR DEPOT ne acaba site de TR DEPOT yazıyor. TR de deposu felan mı var?
  • astegon kullanıcısına yanıt
    Turkiyede stok olursa Aliexpress uzerinden satis yapip turkiyeden kargoya verdigide oluyor. Artik tamir gormus olarak mi algiliyorlar bilmiyorum ama 2.5 sene once redmi note 2 aldim bu saticidan o da sikintisiz geldi.

Anladım hocam ama çok riskli geliyor bana.

Bu arada Redmi Note 5 Pro Mi Note 3'ten pahalı geldi. İthalatçı etkisi bence. İthalatçılar kendi ayaklarına sıkıyorlar. 1400-1500 seviyesine kısa sürede düşer bu cihaz
  • Telefon tanıtıldığından beri bekliyorum, şaka gibi bir fiyatla geldi.

200-225 dolar bandındaki telefonu 1900 liradan satışa sunmak küfür etmekten beter. O paraya Mi 6 alınıyor.

Bu telefonun satış fiyatı en fazla 1.400 liradır. Bir kuruş fazlasını vermeyin.

• genesis23 G kullanıcısına yanıt
    Hocam gerçekten bu fiyata mı
    Nerede satılıyor

Hepsiburada'da göremedim
  • takip....

• Kakà kullanıcısına yanıt
    Kaldirmislar dun ekliydi.
    https://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-note-5-pro-64-gb-4-gb-ram-ithalatci-garantili-p-HBV00000BFPSP?magaza=Hepsiburada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahbazpower- -- 4 Mayıs 2018; 16:57:33 >
    İnşallah yanlış fiyat girmişlerdir yoksa bu fiyata bu telefon hiç mantıklı değil.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.