Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro ★ Ana Konu (304. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.513
Cevap
74
Favori
257.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende deri kapaklı var şu içinde kartlık ve para gözü olandan 1 senedir kullanıyorum. Aliden almıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efekcr

Güncelleme ayarlarından "Güncellemeleri erken al." seçeneğini aktif hâle getirin.
    Şarj konusunda herhangi bi değişme varmı ?

• Bu güncellemeyi yapmanızı tavsiye ederim. Şarj konusunda kesinlikle iyileştirme yapmışlar. Ayrıca cihaz daha istikrarlı çalışıyor. Uygulamalar daha hızlı açılıyor, daha hızlı tepki veriyor. Örnek vermem gerekirse MIUI 10'da Spotify sürekli donuyordu şimdi hiç donma sorunu olmuyor. PUBG 60fps oynuyorum ve şarj tüketimi daha az. Umarım yeni güncellemeler ile bu stabiliteyi bozmazlar...

Edit: Ayrıca Wi-Fi ile ilgili sıkıntılarım vardı. Salonda bir modemimiz daha var odalardan geçişte o modeme bağlanması uzun sürüyordu. Şimdi hemen algılayıp o modeme geçiş yapıyor. Kopma da yaşanmıyor..

Bilgilerinize..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efekcr -- 10 Kasım 2019; 14:5:31 >
  • efekcr kullanıcısına yanıt
    Sevindirici bi haber verdiniz 😁 normalde guncelleme ile telefonun icine ederler xioamilerde de geri dönüş olmuyor malum umarim baska bi guncelleme ile de bozmazlar

Bu arada guncellemeleri önceden al demiş olmama rağmen guncelleme gelmedi bana

Hocam bir siteden redmi note 5 pro için buldum global stable bunu kuruyorum değil mi? Ai ve pro diye iki farklı cihaz çıkaran xiaomi sağolsun

• Bende de güncellemeleri erken al seçeneği aktifti ve geldi. Bir kaç güne size de gelir.

Bu arada forumlarda yazı tipinin de değişeceği yazıyordu MIUI 11 ile ama yazı tipinde herhangi bir değişiklik olmadı.

• vjdrsjejv kullanıcısına yanıt
    Kurmaya çalışırken güncelleme bölümünden indirdiğiniz dosyayı gösterip kuruyorsanız 'şu anda rom test aşamasında, kuramazsınız' gibi birşey çıkıyormuş. Sıfırdan kurulumda oluyor ama sanırım. Pro/AI farkı yok evet whyred yazması yeterli.

Twrp üzerinden kurdum hocam teşekkür ederim, ama hiç sevmedim güncellemeyi temamı bozdu ayarlar aşırı kötü olmuş falan.

• Arkadaşlar şu saatten itibaren note 8 pro ile devam edicem artık. 2000 liraya 11.11 kuponu ile aldım n11 den. İnşallah enpara. Com da 6 taksit yapar. Eskisini eşime vericem artık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakgibiyim

Arkadaşlar şu saatten itibaren note 8 pro ile devam edicem artık. 2000 liraya 11.11 kuponu ile aldım n11 den. İnşallah enpara. Com da 6 taksit yapar. Eskisini eşime vericem artık.
    Değişen hicbirsey olmayacak bosyere para dökmeyin elinizdeki cihazı öldürün bence note 8 prodan en fazla 6 ay sonra sıkılacaksiniz

• Nfc için yoksa telefonumdan çok memnunum. Benimki 6 gb zaten.

• miui 11 gelecekte android 10 gelecek mi telefon çıkalı 2 seneye yaklaştı ama aslında gelse fena olmaz baktım çok düzgün kaynak bulamadım bilgi var mı ?
  • Merhaba note 5'ın bootloader kilini açarak Global Rom yükledim. Twrp yükledikten sonra Magisk yüklemek için Twrp'ye giriyorum ama şifre soruyor. Dosyalar gözükmüyor. Wipe yapıyorum dosyalar gözüküyor sd karttan magisk yüklüyorum ama tekrar başlattığımda tekrar kurulama giriyor ve magisk yüklenmiyor. Bu böyle döngü halinde devam ediyor. Bu şekilde nasıl magisk yükleyip rootlayabilirim. Bu arada telefonda kilit falan da yok. Twrp dosyaları korumaya alıyor internal storege 0 MB gözüküyor.

• standbye S kullanıcısına yanıt
    Aynı sorunu yaşadım orange fox twrp yükleyerek çözdüm bilginize.

• Telefonu şarjda hafif kullansam bile aşiri isınip şarj olmayi kesiyor sizde de boyle bi durum varmı? Güncelleme ile düzelme ihtimali varmi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: crashris

miui 11 gelecekte android 10 gelecek mi telefon çıkalı 2 seneye yaklaştı ama aslında gelse fena olmaz baktım çok düzgün kaynak bulamadım bilgi var mı ?
    Genelde telefonlar 2 android sürümü aliyor bu telefon hangi sürüm ile kutudan çıkmıştı?

• Güncellemeyi alan oldu mu? Rresmi açıklamaya göre 12'sinde en geç verilecekti güncelleme ama bana hala gelmedi.
  • 7

• rehayi R kullanıcısına yanıt
    Bende her gün bekliyorum, bakıyorum kontrol ediyorum ama gelmedi hala.
    Benim cihaz M1803E7SG olan model gelmedi daha.

• ben uzun süredir takip edemedim. en son android 9 güncellemesi çıkmıştı, şarjı kötü dedikleri için yüklemedim. şimdi en son çıkan sürümde ne fark var arkadaşlar android 9 + miui 11 mi oldu?
  • 
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.